Policisté odhalili žháře z Vítkova. Jde o Rómy!

27. května 2009 v 22:48
Česká policie už má pachatele otřesného žhářského útoku na rómský domek ve Vítkově. Přímo od nejmenovaného člena elitního vyšetřovacího týmu máme žhavou zprávu, která měla zůstat ještě několik dní v tajnosti: za útokem stojí Rómové, kteří si do Vítkova přijeli vyřizovat účty. Policisté zainteresovaní v tomto mediálně přefouknutém případu vyslechli na 500 svědků, kteří se v osudnou noc pohybovali v okolí domu vítkovské rodiny Strakatošů. Všichni do jednoho se shodli na tom, že útočníci nebyli v noci vidět. A kdo není v noci vidět? No přece Rómové!

Přestože již policie útočníky vypátrala, nemůže je zatknout natož soudit, protože jsou "nedotknutelní", to znamená, že pocházejí z jedné státem chráněné skupiny lidí, která má zaručenu beztrestnost na základě příslušnosti k určité etnické skupině. Policisté proto pátrají po náhradních "bílých" pachatelích, které by mohli bez problémů poslat do vězení místo skutečných žhářů.

Vítkovská rodina Strakatošů na svém vyhoření neustále profituje: Deža Strakatoš, odsouzený recidivista, který se vyhýbal nástupu trestu do vězení, byl omilostněn samotným prezidentem ČR a celá Strakatošovic rodina navíc dostane necelý milion korun z veřejné sbírky, do které se zapojili citliví občané, na které zapůsobily obrázky malé popálené Ementálky Strakatošové. Strakatošovi jsou dnes navíc celebrity srovnatelné svou slávou s rómskou kapelou Gipsy.cz. Jak na celou kauzu zareagovali ostatní čeští Rómové? Začali si houfně zapalovat baráky a děti, kterých mají jako smetí. Tak třeba dnes vyhořel dům Romů ve Zdibech, kteří také čekají, že jim veřejná sbírka soucitných Gadžorů vynese nějaký ten milion. A co na to hejkal Michal Kocáb? Složil prý nový song: Cikánům-těm je tu hej, do práce nezablouděj…


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sam sam | E-mail | Web | 17. srpna 2009 v 19:09 | Reagovat

Dnes už se ví kdo za tím útokem stojí.Je třeba oplatit stejnou mincí!!
Neuškvaří li je někdo na zemi,v pekle na ně jistě počkají.Oko za oko zub za zub.Sam.

2 D.Kočí D.Kočí | 20. října 2010 v 17:28 | Reagovat

Nejsem žádná rasistka,malé Natálky je mi líto,ale celkem mě šokovalo,že jí tam její matka nechala sama mám děcko a první na co bych v dané situaci myslela,je odnést ho do bezpečí!No asi mají jiné priority.Myslím,že kdyby to bylo naopak naši milí spoluobčané romské národnosti by takové tresty nedostali chuděrky,možná by to chtělo další sbírku co vy na to?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama