Gipsy.cz dostali jednosměrnou letenku do Moskvy! Od Kocába!

4. května 2009 v 21:32
Je Michael Kocáb Čech nebo není Michael Kocáb Čech? Toto zřejmě problesklo hlavou všem Čechům, kteří nechápavě sledovali Kocábovo zvláštní počínání v posledních týdnech. Kde se objevil nějaký Róm, tam se vzápětí objevil i Kocáb. Ale kdo zná Kocába, ten ví, jaký je to mazaný vykuk. A ani tentokrát náš věrný Kocáb nezklamal. Naoko se snažil na Rómy i na zmatenou českou veřejnost působit jako ten největší More pod sluncem, jako Gadžo, kterému přeskočilo a který se přidal k těm, kteří ho nenávidí. Ale investigativní reportéři slovutného Liquidatoru opět zakročili a opět mají ve všem jasno o dobrý týden dříve než ultralevicový deník MF Dnes.

Michael Kocáb je ve skutečnosti tajným sympatizantem krajně pravicových uskupení a v nedávné době ho naprosto nadchl nápad pravičáků odsunout české Rómy na východ, za pár kaček ze státního rozpočtu jim tam koupit několik hektarů půdy a stvořit jim tam jejich vlastní stát, nazvaný hravě More Khamoro (Cikánské Sluníčko). Všichni víme, že Rómové zbožňují hop hopovou kapelu Gipsy.cz, a proto Kocáb začal od ní. Hloupým cikánkům nabulíkoval, že pojedou reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěž mainstreamových cvičených opiček Eurosong do Moskvy. Gipsy.cz tomu samozřejmě uvěřili, což se dalo očekávat, sbalili si kufříky a odletěli. Nevšimli si však, že jejich letenky jsou pouze jednosměrné. Situace, která by se jedním slovem dala charakterizovat jako: O-ou!

Kocáb tak má první Rómy tam, kde je chtěl mít-na území Sovětského svazu. Nyní očekává, že svou oblíbenou kapelu budou další čeští Rómové houfně následovat. Co dodat-plán je to geniální a nám nezbývá než jen doufat, že se zdárně uskuteční. Česká republika by tak ušetřila ročně miliardy korun, které jinak vyplácí nepřizpůsobivým na dávkách, přídavcích, atd.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama