Květen 2009

Tisíc vajec pro Paroubka! Přijďte si hodit i vy!

28. května 2009 v 21:26
Čechy zachvátilo vajíčkové šílenství, každý se chce strefit do tolik nenáviděného nabubřelého kašpara Jiřího Paroubka, který je spřáhnutý nejen s kolotočáři, ale i s komunisty. A když není Paroubek, jsou tady jiní členové ČSSD - strany, která jednou o vrhačích vajec mluví jako o fašistech, podruhé pro změnu jako o komunistech. Lidé, kteří vejce na mafiány z řad ČSSD házeli, jsou však navzdory Paroubkovým paranoidním bludům jen obyčejní nespokojení občané, kteří přišli v rádoby-demokratické zemi vyjádřit svůj názor. Mít svůj vlastní názor je ale v Čechách již od dob komunismu přinejmenším přestupek, proto jsou relativně poklidní demonstranti vrhající vajíčka z mítiknů ČSSD odváženi tajnými policisty (dříve známými jako StB) na policejní stanice a tam jsou pokutováni.

Přátelé, nenechme se zastrašit neokomunisty a jejich neo-StB! Na další mítink ČSSD si přijďte hodit vejcem i vy!Ein Volk, ein Reich, ein Wagen – Volkswagen!

28. května 2009 v 21:05
Doba je zlá, neonacisté a jiní extrémisté číhají na každém rohu, aby ukradli duši mírumilovným českým občanům nebo aby je alespoň svým planoucím zrakem uhranuli. Nadešel čas sundat si růžové brýle! Naše malá republika je doslova zaplavena nacistickými symboly v podobě vozů značky Volkswagen. Každý, kdo se alespoň malou měrou zajímá o historii ví, že vůz značky Volkswagen je podobným symbolem nacismu jako třeba hákový kříž. Nacistické vozy však na rozdíl od hákových křížů nejsou u nás zakázané, proto každý správný neonacista jezdí na mítinky Dělnické strany právě svým Volkswagenem.

Společnost Volkswagen vznikla v roce 1937 a byla samotným Adolfem Hitlerem zaúkolována, aby vyráběla vozy dostupné pro širokou veřejnost. Sám Hitler se podílel na návrhu Volkswagenu Beetle, který byl nedávno opět probuzen k životu jako VW Neo-Beetle nebo chcete-li anglicky New-Beetle. Tento stylový vůz je mezi neonacisty jednoznačně nejpopulárnější, protože v sobě ukrývá nejjasnější odkaz na Hitlerovu říši i přímou spojitost s Führerem. Jak všichni víme, společnost Volkswagen připojila v 90. letech 20. století ke svému koncernu i českou automobilku Škoda, čímž nyní Hitlerův duch ožívá i v jejích výrobcích. Nojo, ale furt lepší Škodovka než Moskvič, že jo!Policisté odhalili žháře z Vítkova. Jde o Rómy!

27. května 2009 v 22:48
Česká policie už má pachatele otřesného žhářského útoku na rómský domek ve Vítkově. Přímo od nejmenovaného člena elitního vyšetřovacího týmu máme žhavou zprávu, která měla zůstat ještě několik dní v tajnosti: za útokem stojí Rómové, kteří si do Vítkova přijeli vyřizovat účty. Policisté zainteresovaní v tomto mediálně přefouknutém případu vyslechli na 500 svědků, kteří se v osudnou noc pohybovali v okolí domu vítkovské rodiny Strakatošů. Všichni do jednoho se shodli na tom, že útočníci nebyli v noci vidět. A kdo není v noci vidět? No přece Rómové!

Přestože již policie útočníky vypátrala, nemůže je zatknout natož soudit, protože jsou "nedotknutelní", to znamená, že pocházejí z jedné státem chráněné skupiny lidí, která má zaručenu beztrestnost na základě příslušnosti k určité etnické skupině. Policisté proto pátrají po náhradních "bílých" pachatelích, které by mohli bez problémů poslat do vězení místo skutečných žhářů.

Vítkovská rodina Strakatošů na svém vyhoření neustále profituje: Deža Strakatoš, odsouzený recidivista, který se vyhýbal nástupu trestu do vězení, byl omilostněn samotným prezidentem ČR a celá Strakatošovic rodina navíc dostane necelý milion korun z veřejné sbírky, do které se zapojili citliví občané, na které zapůsobily obrázky malé popálené Ementálky Strakatošové. Strakatošovi jsou dnes navíc celebrity srovnatelné svou slávou s rómskou kapelou Gipsy.cz. Jak na celou kauzu zareagovali ostatní čeští Rómové? Začali si houfně zapalovat baráky a děti, kterých mají jako smetí. Tak třeba dnes vyhořel dům Romů ve Zdibech, kteří také čekají, že jim veřejná sbírka soucitných Gadžorů vynese nějaký ten milion. A co na to hejkal Michal Kocáb? Složil prý nový song: Cikánům-těm je tu hej, do práce nezablouděj…Gipsy.cz budou žalovat porotu Eurosongu z rasismu!!!

13. května 2009 v 18:56
Tak se nakonec stalo to, co bylo předem jasné snad každému, kdo rozezná kvalitní muziku od absolutního braku - cikánské uskupení Gipsy.cz na Eurosongu v Moskvě naprosto propadlo hned na začátku soutěže. Směšné byly bláhové vize členů kapely Gipsy.cz, houslisty Lavičky, houslistky Tlamičky i bubeníka Paličky, kteří naivně věřili, že kapela postoupí do finále. Sotva tahle nevycválaná tlupa ve svých pestrobarevných kostýmech vylezla na pódium, propukli diváci v hledišti v hlasitý smích. "Tak takhle vypadají ti Češi", problesklo mnohým zahraničním divákům hlavou. Když Gipsy.cz začali vyluzovat první zvuky, smáli se už úplně všichni včetně ostatních soutěžících i porotců.

Zpěvák Radek "bacha jedou" Benga navíc předstoupil před kamery evropských televizních štábů v elastickém kostýmu SuperGipsyho=SuperCikána. Čím se takový cikánský superman vyznačuje? Třeba tím, že za jednu noc "udělá" narozdíl od běžného cikána o 137 aut víc a ve dne zmákne zbavit 68 železničních přejezdů přebytečných měděných drátů. Výkon hodný cikánského superhrdiny.

Gipsy.cz zafidlali na Eurosongu popěvek Aven Romale (Jdeme krást Cikáni). Porota však zjevně pro české Rómy neměla pochopení. Houslista Venca Lavička se po soutěži celý rozezlený vyjádřil takto: "Džandre mindž! Pyčo vole, to byly takový rasisty, horší než v Česku. Podáme na ně žalobu, na gadžory! My sme Gipsy.cz, pyčo, co si to dovolili?" Do Moskvy již vyrazila dvanáctičlenná delegace tvořená členy organizace Člověk v tísni, aby vyřešila tento zjevně rasově motivovaný čin.

A jak to je ve skutečnosti? Gipsy.cz jsou opravdu špatná, nekvalitní kapela, což ví každý, kdo má uši na správném místě. U nás v Čechách ji propaguje Česká televize s občasnou pomocí bulvárních plátků. Je jasné, že celá česká "sláva" kapely Gipsy.cz je jen společným dílem manažerů kapely a spřízněných médií. Do budoucna by Česká televize neměla vybírat interprety do Eurosongu sama, protože to očividně nezvládá. Poslat na Eurosong zástupce asociální menšiny je sice skutek, který potěší všechny bojovníky za práva zlodějů, ale slušné občany České republiky to spíš rozčílí.


Slušní občané ČR narušili demonstraci Rómů. Policisté u nich našli zbraně!

4. května 2009 v 22:00
O uplynulém víkendu demonstrovali ve všech větších i menších českých městech nedotknutelní Rómové. Demonstrovali proto, protože se jim nelíbí, že musí jezdit v Mercedesech. Tato vozidla jim připadají podřadná, vždyť v nich jezdí každý Cikán. Čeští Rómové by se chtěli vozit ve vozech značky Bentley, proto vyšli do ulic, aby jim hrabivý český stát zvýšil sociální dávky. Dalším důvodem rómských demonstrací byl rasismus. Majitelé domů prý po Rómech chtějí, aby platili nájemné, což je podle Romských aktivistů nehorázný projev rasismu a nesnášenlivosti. Podle anarchistického deníku MF Dnes patří Česká republika k nejrasističtějším zemím světa. V jiných státech mají totiž Rómové vše zadarmo, což u nás stále ještě nemají. Je to jasný projev rasismu a české malosti.

Demonstrace Rómů pobouřily slušné občany České republiky, kteří také vyšli do ulic. Policie si však Romské aktivisty, kteří se živí přepadáváním a okrádáním českých důchodců a malých dětí, hýčká, proto proti slušným občanům České republiky tvrdě zakročila. Pokojnou demonstraci slušných Čechů policisté rozprášili vodními děly a granáty se slzným plynem. Několik klidných demonstrantů bylo zadrženo a prohledáno. Policisté u nich našli 3 velmi nebezpečné zbraně: párátko, otvírák na konzervy a rtěnku. Všichni ozbrojení Češi půjdou na pět let do vězení. Ano, ano, takhle zřejmě budou vypadat novinové články za půl roku. To, co se dnes zdá být směšné a přitažené za vlasy, bude brzo realita. A nikdo s tím nic neudělá. Protože s tím nikdo nic dělat nechce.

Gipsy.cz dostali jednosměrnou letenku do Moskvy! Od Kocába!

4. května 2009 v 21:32
Je Michael Kocáb Čech nebo není Michael Kocáb Čech? Toto zřejmě problesklo hlavou všem Čechům, kteří nechápavě sledovali Kocábovo zvláštní počínání v posledních týdnech. Kde se objevil nějaký Róm, tam se vzápětí objevil i Kocáb. Ale kdo zná Kocába, ten ví, jaký je to mazaný vykuk. A ani tentokrát náš věrný Kocáb nezklamal. Naoko se snažil na Rómy i na zmatenou českou veřejnost působit jako ten největší More pod sluncem, jako Gadžo, kterému přeskočilo a který se přidal k těm, kteří ho nenávidí. Ale investigativní reportéři slovutného Liquidatoru opět zakročili a opět mají ve všem jasno o dobrý týden dříve než ultralevicový deník MF Dnes.

Michael Kocáb je ve skutečnosti tajným sympatizantem krajně pravicových uskupení a v nedávné době ho naprosto nadchl nápad pravičáků odsunout české Rómy na východ, za pár kaček ze státního rozpočtu jim tam koupit několik hektarů půdy a stvořit jim tam jejich vlastní stát, nazvaný hravě More Khamoro (Cikánské Sluníčko). Všichni víme, že Rómové zbožňují hop hopovou kapelu Gipsy.cz, a proto Kocáb začal od ní. Hloupým cikánkům nabulíkoval, že pojedou reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěž mainstreamových cvičených opiček Eurosong do Moskvy. Gipsy.cz tomu samozřejmě uvěřili, což se dalo očekávat, sbalili si kufříky a odletěli. Nevšimli si však, že jejich letenky jsou pouze jednosměrné. Situace, která by se jedním slovem dala charakterizovat jako: O-ou!

Kocáb tak má první Rómy tam, kde je chtěl mít-na území Sovětského svazu. Nyní očekává, že svou oblíbenou kapelu budou další čeští Rómové houfně následovat. Co dodat-plán je to geniální a nám nezbývá než jen doufat, že se zdárně uskuteční. Česká republika by tak ušetřila ročně miliardy korun, které jinak vyplácí nepřizpůsobivým na dávkách, přídavcích, atd.