Žhářský útok ve Vítkově má na svědomí česká odnož Ku-Klux-Klanu

21. dubna 2009 v 15:30
Investigativním reportérům slovutného Liquidatoru se podařilo rozkrýt další kauzu o dobrých 14 dní dříve než se to podaří české policii. Za útokem na dům spořádáných občanů Romské národnosti ve Vítkově stojí členové obávané organizace Ku-Klux-Klan, konkrétně její české pobočky se sídlem v Budišově nad Budišovkou. Jako důkaz nechť poslouží fotografie vedle tohoto článku, na které jsou všichni Klansmeni vyfocení těsně před útokem u velkého hořícího písmena "T" jako "táhněte". Velké hořící "T" vztyčili Klansmeni před domem vítkovské rodiny Strakatošů a poté nebohé spící rodině zapálili loučemi doškovou střechu jejich pronajatého domku.

Jak všichni víme, Klansmeni jezdí zásadně tmavými auty, do kterých vzápětí nasedli a odjeli směrem na Vítkov-Podhradí. Jedno auto zahlédli očití svědkové Jehovovi, kteří ihned kontaktovali policii. Díky integrovanému záchrannému systému ale na místo dorazili hasiči a hořící dům uhasili i s jeho nájemníky, které počínání Klansmenů pěkně dopálilo! Vítkov se stal přes noc poutním místem, na které se sjíždějí romští aktivisté z celé republiky. Jeden z nich, István Fekete, se k případu vyjádřil takto: "Chazme pele, mindž! Aby ti rakovina vlezla do břicha a tvoje stará porodila krokodýla! Všichni jste rasisty pyčo vole a neser!" Ve volném překladu z Romštiny do Češtiny to znamená: "Všichni jsme hluboce zarmouceni a znepokojeni událostmi ve Vítkově. Všichni Češi jsou rasisti a toto byl rasově motivovaný čin, i když nikdo zatím nezná barvu pleti útočníků, maskovaných bílou kápí."

Michael Kocáb, romský aktivista a ex-ministr, se k věci vyjádřil šalamounsky jako vždy: "Byl-li byt obyvatel bytovky vypálen bílými bytostmi, odbila bílým bytostem poslední hodina." Těžko říct, co tím nedoceněný génius chtěl říct, ale jasné je jedno-pravděpodobně brzo napochoduje do ulic Vítkova se svou iniciativou: Ve Vítkově Ku-Klux-Klan nechceme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brux brux | 23. dubna 2009 v 2:16 | Reagovat

a je to tu!!sobota12hodin nádraží bohosudov(krupka)...vlakem do50kč.akce je legální,ale vzhledem k tomu že minule měli cikáni zbraně hodné středověku nebude to procházka ružovou zahradou.zřejmě bude těžké tak honem sehnat dost lidí(zvlášt v atmosféře co šíří tv)ovšem pokud se ted nepostavíme bude sistém považovat dosavadní vlnu za zastavenou a jak víme jen sistém pod tlakem dělá blbosti.nemužem a nesmíme nechat lidi z toho krásného města napospas nebot tamější cikáni své skušenosti předaj těm co máme pod oknem.

2 Lukáš Lukáš | E-mail | 29. dubna 2009 v 23:23 | Reagovat

Nemám slov, dost dobrý článek, :-)))

3 morgarath morgarath | 24. srpna 2009 v 1:41 | Reagovat

taky mam negry pod oknem.vlastne muj dum-respektive bytovka kde bydlim,je hranici bilych lidi,protoze za mym barakem je miliarda baraku pro negry.ted sem pres prazdniny nastesti pryc ale jak to tam bude vypadat az se tam zas vratim?oznaci me za rasistu jen proto ze mam steelky boty tak sem skin-skin s cernyma  dlouhyma vlasama.

4 wauters wauters | Web | 18. června 2015 v 14:04 | Reagovat

pujcky do 5000 na splatky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama