"Sieg Heil!", křičel Michael Kocáb na Rómy v Krupce.

25. dubna 2009 v 18:26
Neuvěřitelné se stalo skutečností. Odstupující ministr pro zvýhodňování Rómů, Michael Kocábka přijel provokovat do Krupky na demonstraci anarchisty, radikály, klerikály i samotné nejsvětější a nejuctívanější, nedotknutelné Rómy. Kocáb šokoval všechny přítomné svým divokým řevem, perfektním německým přízvukem a zvednutou pravicí. Z jeho úst létala nacistická hesla jako útoční netopýři. Sieg Heil!, Die saubere Rasse!, Böhmen und Mähren!, ....takovými a podobnými výkřiky zasypal všechny přítomné. Když ho těžkooděnci povalili na zem a odtáhli k výslechu do přistaveného antonu, tvrdil, že pouze všem přítomným ukazoval, kolik je v Alpách sněhu a přitom si nahlas opakoval německá slovíčka.

O něco lépe na tom byli Rómové, kterých se do Krupky sjelo asi 500, což je jedna průměrná Rómská rodina. Přinesli si sebou cepy, sudlice, srpy, zahradní hrabičky, lopatky a další zbraně, kterými chtěli zaútočit na slušné občany. Policisté je nechali na pokoji, aby to nevypadlo, že jsou rasisti. Rómové za mohutné podpory všech anarchistů křičeli: Chceme vyšší dávky!, Nenuťte nás makat!, ...a další hesla. Potom šli společně čichat toluen na blízké staveniště. Do budoucna prý anarchisté a Rómové plánují další společné demonstrace proti slušným lidem, kteří mají ve svých autech zabudovaná autorádia, která nejdou ukrást. Je to prý skrytý rasismus.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jarda jarda | 26. dubna 2009 v 2:03 | Reagovat

Nemám slov,mám co dělat abych vůbec něco napsal,jak se popadám smíchy za břicho:-))))))

2 brux brux | 27. dubna 2009 v 12:45 | Reagovat

však ona ta jeho pleška maskovaná pár vlasama také není tak nepřehlédnutelná jak si tento skritej nacista myslí.a že se baví stou rasiskou bílou(rasistické jméno a ještě hajluje s landou)vše jen dosvedčuje.dal bych pozor i na lajlu nebot rasisticky nepřijela podruhé pomoc hodnejm romum.

3 adolf adolf | 18. května 2010 v 15:54 | Reagovat

tvl i kdyby to řekl což se nestalo tak by mu stejně všichni slušný lidi museli dát za pravdu a ty sráče bych fakt poslal zpět do Indie... ať jsou tam odkud pochází kryplové!!!

4 dachau dachau | 18. května 2010 v 15:55 | Reagovat

WHITE POWER!!! ať žije česká zem ale ať je tu čistá rasa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama