Nechceš do kriminálu? Nech si zapálit barák!

24. dubna 2009 v 19:43
Ano a je to tady, dnes tu máme obzvláště vypečený návod na to, jak se vyhnout nástupu trestu do vězení. Pokud jste již odsouzeni, nemusíte se v našem státě ničeho obávat, do kriminálu nepůjdete. Stačí, když se domluvíte s kamarády, kteří vám zapálí barák nebo byt a prezident Václav Klaus vám zařídí přerušení trestu. Je tu ještě jedna malá, dalo by se říct malinká, ale zato velmi významná, drobnost. Musíte být Róm. Třeba tak jako otec popálené holčičky Ementálky z Vítkova, Deža Strakatoš.

Je to skutečně tak, rasismus naruby se v Čechách šíří jako mor a vyvolení nedotknutelní můžou krást, vraždit a znásilňovat a nebudou za své zločiny potrestáni. A to jen na zakládě příslušnosti k určité menšině. No není to skvělé? Nelitujete toho, že jste se narodili jako Nerómové a tím jste přišli o nekonečné množství výhod, výsad a peněžitých darů od našeho rasistického státu?

Myšlení a chováni českých politiků musí připadat každému Čechovi jako šílené. Slušný člověk, který pracuje většinou také platí všechny možné daně, musí se sakra ohánět, aby měl co jíst a kde bydlet, většinou se musí zadlužit na celý život. Na slušných lidech stojí náš stát, vlastně spíš na jejich penězích. Potom jsou zde lidé, patřící k určité nedotknutelné menšině, kteří nepracují, všechno devastují, rozkrádají a naši politici jim za jejich asociální chování platí bydlení, drahé luxusní automobily a zařídí jim život bez sebemenších starostí. Tomu se v Čechách říká sociální spravedlnost. Pro slušného člověka je to ale absolutně nepochopitelné.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miloš miloš | 27. dubna 2009 v 14:03 | Reagovat

a ten slušnej občan, může být i slušnej cikán? nebo jenom češi a to ti co sedí?

2 morgarath morgarath | 24. srpna 2009 v 1:33 | Reagovat

tak tak,na cigose opatrne.jen co otevru okno abych si mohl vyvetrat pokoj a zapnu si hudbu,uz slysim ty jejich nadavky a urazky.ale jen co jdu spat,vytahnu vsichni cigosi ven a udelaj si party s zivou muzikou,no neni to parada?proc ve dne poslouchat metal kdyz v noci muzete na koncert cikanske hudby.a vstupne je obsah vasich kapes a retizky na rukach...

3 Kája Kája | E-mail | Web | 5. června 2014 v 14:53 | Reagovat

No, já mám doma klimatizaci. Okno otvírám, když vím, že mi pod okny nebudou hulákat. Mobilní klimatizace je super O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama