Potřebujeme víc takzvaných neonacistů!

23. března 2009 v 22:45
Poslední dobou ke mně severní vítr vane čím dál horší zprávy z našeho pohraničí, konkrétně z Mostu a z Ústí nad Labem. Situace v těchto městech je dlouhodobě velmi špatná. Armády sociálně nepřizpůsobivých tam sílí a okrádají slušné lidi nejen v noci, ale už i přes den. Zatím si troufají jen na slabé, to znamená na důchodce a malé děti. Kradou jim peníze, mobilní telefony a další cennosti. Není nikdo, kdo by našim českým utiskovaným spoluobčanům na severu Čech (ale i Moravy a Slezska) pomohl. Policie nemá téměř žádné pravomoci díky nekvalitním zákonům, které nahrávají jen a pouze zločincům, kteří si jsou své pozice moc dobře vědomi. Jsou beztrestní, je jich čím dál víc a je jen otázkou času, kdy naše česká města na severu naší české země zcela rozmlátí a vykradou.

Sociálně nepřizpůsobiví se nebojí nikoho. Nikoho kromě takzvaných neonacistů. Slovo "takzvaných" nepoužívám náhodou. Ten, kdo se odváží poukázat na problém sociálně nepřizpůsobivých, je totiž ihned označen nálepkou neonacista, a to i přesto, že se k žádné šílené ideologii nehlásí.

Situace na severu Čech je velmi vážná, bohužel naši politici stále dělají jakoby se nic nedělo. Původní české obyvatelstvo žije denodenně ve strachu z nepřizpůsobivých. Jak tuto situaci řešit? Pomoc od našich vládců rozhodně nečekejte a od policie už vůbec ne. Severočeši, musíte si pomoct sami! Jak říká staré české přísloví: "Tak držte spolu lidičky, nebo budem takhle maličký, to je zoufalej řev, vždyť jsme stejná krev!!!" Zoufalá situace, panující na severu Čech se musí změnit. Sociálně nepřizpůsobiví musejí být ti, kteří se budou bát vystrčit paty ze svých rozbořených domů. Musíme jim připravit takové podmínky k životu, že si sami zabalí všechny věci, které si u nás nakradli a odtáhnou do Kanady. Sociálně nepřizpůsobiví jsou trochu jako zvířata. Jsou tlupa a každá tlupa má svého vůdce. Je potřeba takového jedince najít a zbytek už si domyslíte. Tlupa bude rázem oslabena, zavládne v ní menší zmatek a na tom je potřeba stavět a dál konat. Oslabovat silné pozice nepřizpůsobivých u nás.

Při slavném pochodu na Janov se k takzvaným neonacistům přidávaly desítky místních naštvaných obyvatel, kteří měli chuť něco změnit. Tento pochod měl rozhodně smysl, protože někteří nepřizpůsobiví se po něm dali slyšet, že pokud se tohle bude dít častěji, tak se radši odstěhují. A to je správné. Je potřeba pořádat víc takových pochodů (samozřejmě pouze legálních) a pomoct našim utiskovaným spoluobčanům. Za pár let by se totiž mohlo stát, že se u nás sociálně nepřizpůsobiví přemnoží a vykročí směrem na jih a potom už nebude bezpečno nikde. A tím by se splnila ta dávná věštba: "A ve vlastní zemi budem se bát do ulic..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FRENKY FRENKY | 24. března 2009 v 4:56 | Reagovat

Nejen takzvaných neonacistů se ti kriplové bojí.

Taktéž se přímo panicky bojí velkých psů a také střelných zbraní.

Doporučuji se vybavit tím druhým, neb je s tím výrazně snažší manipulace.

Obvykle stačí v mírně napjaté situaci pouhé povolání hromové hole na světlo boží a najednou se ocitáme v pozici diváka na jakémsi improvizovaném sportovišti, kde zrovna byl odstartován závod ve sprintu na 100 metrů všemi směry.

Úžasný sportovní zážitek.

2 FRENKY FRENKY | 24. března 2009 v 5:01 | Reagovat

Samozřejmě je potřeba dodat, že pokud by snad sportovci nějakou shodou okolností promeškali start závodu, dají se tímto zařízením vhodně stimulovat k požadovanému výkonu.

Je to pravda poněkud hlučné, nicméně maloco na to tomto světě je tak spolehlivé.

3 Neokelt Neokelt | E-mail | 24. března 2009 v 11:44 | Reagovat

To co si dovolují cikáni na Mostecku opravdu už překračuje všechny meze,také souhlasím  při řešení tohoto problému použítí fyzického násilí...jinak

to nepůjde,protože tyhle parazity převychovat nejde :-(

4 brux brux | 27. března 2009 v 1:44 | Reagovat

bohužel mostecko je už zřejmě jejich

5 morgarath morgarath | 24. srpna 2009 v 1:49 | Reagovat

jak sem psal uz v jinych v mym komentarich,u me pod oknem je taky cerno,dokonce i za bileho dne. chudak ostrava,ta je tou negrovskou spinou prolezla vsude.jen nektery casti mesta sou docela klidny a cisty...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama