Dělnická strana to má spočítaný!

4. března 2009 v 20:37
Soudruh ministr Ivan Ivanovič Langer, který si velmi zakládá na své vizáži úlisné slizké ještěrky, se rozhodl zrušit Dělnickou stranu na popud komunistického lidumila Vojtěcha Filipa. Ten na svém loňském prvomájovém mítingu, brífingu a brainwashingu KSČM na letenské pláni mocně hřímal do ampliónu: "Súdruzi a súdružky, dokázali sme zakroutit krkem Miládce Horákové, dokážeme se tedy vypořádat i s takovými kontrarevolučními živly, jakými jsou členové Dělnické strany! Bude to náš společný úkol do příští pětiletky! A my ho co? No jistě, my ho splníme a jak jinak než na 110 procent! Čest práci!"

Soudruh ministrovič Langer se jal tento úkol plnit sám na vlastní pěst, napoprvé však u soudu s návrhem na rozpuštění Dělnické strany neuspěl, přestože předložil pádný důkaz: Dělnická strana se jednou vydala na nepovolený pochod Hradcem Králové a taky byla v Postoloprdech, kde jí nikdo nevítal, proto by měla být zakázána. Koho zajímá, že komunisti vraždili nevinné lidi, dyť na to stejně všichni zapomněli. A navíc si jich ani ty média nevšímaj, tak proč je řešit? No nic...

Langerovi doporučil rozpuštění Dělnické strany i romský aktivista Gábor Kolbász, který uvedl: "Ne, pyčo, to neni normalňy todlecto, dyť voňy chtěj, aby cykáni makali. Se asi posrali. Jsou to rasisťy a ekstrémisťy. Vole pyčo, na sociálňy dávky nám nešahejte a vůbec-co tady stojyš? Di makat, vod čeho seš můj gadžor? Já si du koupit Adydasky a pak vykradu pár aut, abych si zlepšil náladu."

Ano, ano, Ivan Langer má opravdu kompetentní a speciálně vyškolené poradce, Vojtěch Filip a Gábor Kolbász jsou toho nejlepším důkazem. Na závěr se ještě sluší dodat, že Dělnická strana je opravdu extrémistická, ale těžko říct, jestli je to špatně a nebo spíš dobře? Dělňasové nabízejí alespoň nějaká řešení ožehavých sociálních problémů. Přátelé, kdo nikdy nebydlel v Ostravě, Mostě, Litvínově a podobně, nikdy nepochopí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snytr Snytr | 6. března 2009 v 13:27 | Reagovat

Jako vždy pravda a ještě napsáno humorně.klobouk dolu:)

2 vch vch | 3. dubna 2009 v 19:40 | Reagovat

Tak já bydlim v Mostě a máš pravdu, opravdu nechápu...tenhle článek. Nechápu proč Langera nazýváš komunistou; proč píšeš, že de facto spolupracoval s Filipem a Kolbászem na zrušení DS, když to prostě není pravda; každopádně ubohost a prostoduchost je dovršená "přímou řečí" GK. Naprosto nerozumím, buď to je myšleno jako ironie, jinak nerozumím. Pokud se pokoušíš zakládat a opírat svoje články o fakta, stav na faktech a nevymýšlej si hlouposti. Tak hloupej určitě nejsi.

3 morgarath morgarath | 24. srpna 2009 v 1:57 | Reagovat

ostrava je tou spinou prolezla skrz naskrz,vidim to vsude kolem,jak maly bily decka nemuzou hrat fotbal protoze za nima hned behaj negri-kteri nemaj vlastni mic-nebo jeste zadnej neukradli-a  prej ze budou hrat s nima jinak jim rozmlati ty jejich bily huby a este si zavolaj na pomoc ostatni bratry a sestry. je tohle opravdu spolecnost ve ktere jste stastni? jak psal autor clanku,kdo bydli v ostrave, v moste atd,nikdy nepochopi...

4 Já | 14. září 2009 v 18:16 | Reagovat

[2]: Nic na tomhle blogu není pravda. Vše je jen umělecká próza.VÝMYSLY, LŽI, FANTAZIE A ULTRAČERNÝ HUMOR.
Je to prostě prdel, tak to nehroť!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama