Březen 2009

Potřebujeme víc takzvaných neonacistů!

23. března 2009 v 22:45
Poslední dobou ke mně severní vítr vane čím dál horší zprávy z našeho pohraničí, konkrétně z Mostu a z Ústí nad Labem. Situace v těchto městech je dlouhodobě velmi špatná. Armády sociálně nepřizpůsobivých tam sílí a okrádají slušné lidi nejen v noci, ale už i přes den. Zatím si troufají jen na slabé, to znamená na důchodce a malé děti. Kradou jim peníze, mobilní telefony a další cennosti. Není nikdo, kdo by našim českým utiskovaným spoluobčanům na severu Čech (ale i Moravy a Slezska) pomohl. Policie nemá téměř žádné pravomoci díky nekvalitním zákonům, které nahrávají jen a pouze zločincům, kteří si jsou své pozice moc dobře vědomi. Jsou beztrestní, je jich čím dál víc a je jen otázkou času, kdy naše česká města na severu naší české země zcela rozmlátí a vykradou.

Sociálně nepřizpůsobiví se nebojí nikoho. Nikoho kromě takzvaných neonacistů. Slovo "takzvaných" nepoužívám náhodou. Ten, kdo se odváží poukázat na problém sociálně nepřizpůsobivých, je totiž ihned označen nálepkou neonacista, a to i přesto, že se k žádné šílené ideologii nehlásí.

Situace na severu Čech je velmi vážná, bohužel naši politici stále dělají jakoby se nic nedělo. Původní české obyvatelstvo žije denodenně ve strachu z nepřizpůsobivých. Jak tuto situaci řešit? Pomoc od našich vládců rozhodně nečekejte a od policie už vůbec ne. Severočeši, musíte si pomoct sami! Jak říká staré české přísloví: "Tak držte spolu lidičky, nebo budem takhle maličký, to je zoufalej řev, vždyť jsme stejná krev!!!" Zoufalá situace, panující na severu Čech se musí změnit. Sociálně nepřizpůsobiví musejí být ti, kteří se budou bát vystrčit paty ze svých rozbořených domů. Musíme jim připravit takové podmínky k životu, že si sami zabalí všechny věci, které si u nás nakradli a odtáhnou do Kanady. Sociálně nepřizpůsobiví jsou trochu jako zvířata. Jsou tlupa a každá tlupa má svého vůdce. Je potřeba takového jedince najít a zbytek už si domyslíte. Tlupa bude rázem oslabena, zavládne v ní menší zmatek a na tom je potřeba stavět a dál konat. Oslabovat silné pozice nepřizpůsobivých u nás.

Při slavném pochodu na Janov se k takzvaným neonacistům přidávaly desítky místních naštvaných obyvatel, kteří měli chuť něco změnit. Tento pochod měl rozhodně smysl, protože někteří nepřizpůsobiví se po něm dali slyšet, že pokud se tohle bude dít častěji, tak se radši odstěhují. A to je správné. Je potřeba pořádat víc takových pochodů (samozřejmě pouze legálních) a pomoct našim utiskovaným spoluobčanům. Za pár let by se totiž mohlo stát, že se u nás sociálně nepřizpůsobiví přemnoží a vykročí směrem na jih a potom už nebude bezpečno nikde. A tím by se splnila ta dávná věštba: "A ve vlastní zemi budem se bát do ulic..."

Dělnická strana to má spočítaný!

4. března 2009 v 20:37
Soudruh ministr Ivan Ivanovič Langer, který si velmi zakládá na své vizáži úlisné slizké ještěrky, se rozhodl zrušit Dělnickou stranu na popud komunistického lidumila Vojtěcha Filipa. Ten na svém loňském prvomájovém mítingu, brífingu a brainwashingu KSČM na letenské pláni mocně hřímal do ampliónu: "Súdruzi a súdružky, dokázali sme zakroutit krkem Miládce Horákové, dokážeme se tedy vypořádat i s takovými kontrarevolučními živly, jakými jsou členové Dělnické strany! Bude to náš společný úkol do příští pětiletky! A my ho co? No jistě, my ho splníme a jak jinak než na 110 procent! Čest práci!"

Soudruh ministrovič Langer se jal tento úkol plnit sám na vlastní pěst, napoprvé však u soudu s návrhem na rozpuštění Dělnické strany neuspěl, přestože předložil pádný důkaz: Dělnická strana se jednou vydala na nepovolený pochod Hradcem Králové a taky byla v Postoloprdech, kde jí nikdo nevítal, proto by měla být zakázána. Koho zajímá, že komunisti vraždili nevinné lidi, dyť na to stejně všichni zapomněli. A navíc si jich ani ty média nevšímaj, tak proč je řešit? No nic...

Langerovi doporučil rozpuštění Dělnické strany i romský aktivista Gábor Kolbász, který uvedl: "Ne, pyčo, to neni normalňy todlecto, dyť voňy chtěj, aby cykáni makali. Se asi posrali. Jsou to rasisťy a ekstrémisťy. Vole pyčo, na sociálňy dávky nám nešahejte a vůbec-co tady stojyš? Di makat, vod čeho seš můj gadžor? Já si du koupit Adydasky a pak vykradu pár aut, abych si zlepšil náladu."

Ano, ano, Ivan Langer má opravdu kompetentní a speciálně vyškolené poradce, Vojtěch Filip a Gábor Kolbász jsou toho nejlepším důkazem. Na závěr se ještě sluší dodat, že Dělnická strana je opravdu extrémistická, ale těžko říct, jestli je to špatně a nebo spíš dobře? Dělňasové nabízejí alespoň nějaká řešení ožehavých sociálních problémů. Přátelé, kdo nikdy nebydlel v Ostravě, Mostě, Litvínově a podobně, nikdy nepochopí.