Začneme od Píky, od Heliodora Píky aneb Pro českou justici není vražda jako vražda

18. února 2009 v 14:48

V novinách se objevila malá zprávička o tom, že v Čechách je možné legálně a beztrestně vraždit. Stačí jen, když bude pachatel dost šikovný na to, aby byl souzen až po promlčecí době po spáchání mordu. Přesně toto se povedlo masovému vrahovi, prokurátorovi Karlu Vašovi, který za komunismu ve velkém vraždil odpůrce režimu. Karel Vaš posílal na šibenici hlavně válečné hrdiny, kteří za druhé světové války bojovali na zahraničních frontách proti nacistům. Byl mezi nimi i bojovník proti nacismu, generál Heliodor Píka, kterého nechal Vaš oběsit na základě zfalšovaných důkazů, které sám vyrobil.

Díky naší české slepé a mírně retardované justici je vrah Karel Vaš stále na svobodě, kde si užívá svůj vysoký komunistický důchod převyšující 20 000 Kč měsíčně. Podobných vrahů nebo podílníků na politických vraždách, páchaných za komunismu ve velké míře, je mezi námi desítky, možná stovky. I oni si užívají svých extrémně vysokých důchodů a smějí se do očí válečným hrdinům a politickým vězňům, kteří komunistické koncentrační tábory a mučení v nich přežili. Takové je naše malá česká realita. Bezpráví, panující v naší zemi, donutilo jiného válečného hrdinu, Pravomila Raichla, k naplánování pomsty za zavraždění generála Píky. V den plánovaného atentátu na Karla Vaše však 81-letý Pravomil Raichl dostal infarkt zřejmě z velkého psychického vypětí.

Co by se dělo, kdyby Raichlovi jeho atentát vyšel? Byl by zřejmě ihned odsouzen a šel by sedět natvrdo na nějakých 15 let. Zločinec Karel Vaš by zřejmě atentát přežil a na svobodě by se mohl smát dál. V Čechách už to holt takhle funguje - hrdinové jsou trestáni a zločinci jsou velebeni. Celonárodní setkání nebezpečných komunistických vrahů a zločinců je každoročně povoleno radnicemi většiny českých měst na 1. máje. Je to velká hanba všech, kteří takové setkání povolí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rezjir rezjir | 28. listopadu 2009 v 16:38 | Reagovat

Skutečně chtěl pomstít Píku. Neměl spíše strach, že ten Váš na něj něco ví?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama