Občané, budujte domobranu!

18. února 2009 v 13:25

Ústí nad Labem, Most, Chomutov, Ostrava - toto jsou jen ta nejznámější města, do kterých je lepší radši v životě nejezdit. Jsou to města, ve kterých policie absolutně nezvládá bojovat proti zlodějům, násilníkům, vandalům a jiným nepovedeným občanům. Vždyť jednodušší pro policisty je nasazovat "botičky" špatně parkujícím zoufalcům než stíhat skutečné nebezpečné zločince.

Už Jirka Schelinger vyzýval občany pražského sídliště Prosek k tvrdému a nekompromisnímu postupu proti vykradačům aut v songu Lupič Willy: … šoféři se domluvili, past na něho nalíčili, Willy netušil tu zradu, smál se: "Dnes nádherně kradu." Jak ho chytli, Willyho, zbili ho, Willyho… Videoklip k této písni, natočený na konci 70tých let 20. století, je zřejmě prvním klipem českého mainstreamového umělce, ve kterém se objevila reálná bitka. Odkaz na klip najdete ZDE.

Po vzoru textu této legendární hard rockové písně by se i dnes měli šoféři domluvit a hlídkovat nejen na parkovištích, ale kdekoliv v problémových částech naší země. Měli by být schopní zneškodnit zločince, případně mu useknout pravou ruku, aby si pro příště rozmyslel, jestli bude krást. Jirka Schelinger by to tak určitě chtěl.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 morgarath morgarath | 24. srpna 2009 v 2:11 | Reagovat

vskutku,ostrava je cerna aj za bilyho dne a pomalu mam strach vyjit ven abych nedostal po hube od negra kterymu se libi muj telefon.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama