Gipsyho sem netahej, nejsem na něj zvědavej!

18. února 2009 v 14:03

Kapelu Gipsy.cz tvoří protekční dítka, která chce nyní Česká televize za každou cenu protlačit do mezinárodního finále soutěže Eurosong, které se koná v květnu v Moskvě. Ještě před pár lety kolovala po internetu Gipsyho D.I.Y. rapová písnička o tom, jak mu jinej Cikán ukrad peněženku. Gipsy.cz onomu zlodějovi sprostě nadával, což byl vlastně celý text velmi primitivní písničky. Byla to naprostá one-man ubohost, které se všichni posluchači smáli. Gipsy.cz poté vybudoval celou kapelu, se kterou nadále skládá ubohé primitivní texty, kterým by se i dnes všichni smáli nebýt manažerů, kteří se chopili šance "udělat" úspěšnou kapelu složenou z mladých Cikánků.

Jakmile naše noviny nebo televize o něčem prohlásí, že je to dobré, najde se dostatek lidí, kteří začnou tvrdit totéž (viz. například vyzdvihovaný film Borat - totální primitivismus srovnatelný svou úrovní s Gipsy.cz). Manažerům kapely Gipsy.cz pomohlo v uskutečňování jejich podnikatelského záměru i to, že je dnes trendy a cool poslouchat černou muziku, třeba hip hop. Teenager, který nemá na hlavě čepičku s plochým kšiltem, je dneska out. Inteligence náctiletých hip-hoperů je podobně jako texty písní jejich idolů srovnatelná s inteligencí chovanců ústavů pro mentálně postižené.

Zpět ale k soutěži Eurosong. Česká televize v předchozích letech nechala občany České republiky svobodně hlasovat o tom, kdo se má finále Eurosongu účastnit. Letos ale Česká televize rozhodla za český národ sama a do soutěže protlačila Gipsy.cz, zřejmě aby celé Evropě ukázala, jak v Čechách v praxi funguje pozitivní diskriminace. Co je to pozitivní diskriminace? Programové zvýhodňování určité menšiny na úkor většiny.

Díky pozitivní diskriminaci a díky České televizi, která ji využívá, nedostane letos žádnou šanci jakákoliv česká neromská kapela, aby se předvedla na soutěži Eurosong. Gipsy.cz je kapela srovnatelná svou úrovní s kapelou Lunetic, kterou kdysi manažeři také cpali všude, kde to jen bylo možné. Gipsy.cz jsou jen stejné cvičené opičky jako byli Lunetici a za nějaké 3 roky si na ně už nikdo ani nevzpomene. Bohužel ale letos ukradli šanci kvalitním českým kapelám na účast v Eurosongu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miroslaw miroslaw | 24. února 2009 v 8:04 | Reagovat

No ty jseš idiot a náramnej. Mluvíš o estetice a egoisticky, nepřijmeš jinou, nežli sovu. Asi ti uniklo, že to co ti chutná, nemusí chutnat třeba jedný miliardě lidí. A co to jsou ty kvalitní České kapely? Myslíš tu loňskou kvalitní Terezu Kerndlovou?:) Pokud jde o mě Gipsy je Čech asi jako tisíce Poláků, Rusáků, Němců a dalších co si tady říkají Češi. To že jsi bílej tě vůbec nedělá větším Čechem než je on.  A jak rozumí dnešní Česká veřejnost evropskému radiovému mainsteemu? Neměli by podle tebe národní fotbalové mužstvo a vůbec olympijský výběr sestavit také diváci skrze sms?

2 brux brux | 27. března 2009 v 2:02 | Reagovat

no pokud se rozhodovalo podle sms v minulosti to že se to ted změní kuli cikánum je divné.je vcelku jedno zda se mě ta muzika líbí či ne,ale to že se gipsy(kterej vždy prohlašoval jak nechce víhodu kuli barvě kuže a že cikáni se budou mít líp až  začnou makat)nechá takhle zvíhodnit ho totálně sráží.trochu si pleteš občan české rep. a čech.já mužu tisíckrát v občance národnost romská a mužu si i obsadit byt v chánově a cikána to ze mě neudělá.ovšem to že gipsy není a nebude čech neznamená že pokud bude slušným občanem české rep.něco proti němu mám(ovšem to se nedělá strachem soutěžit a zvíhodnováním)

3 mirek mirek | 2. dubna 2009 v 13:55 | Reagovat

Zvýhodňování to je to co za tím vidíš? To už není nic jiného, než nacionalistická paranoia, to je prostě směšné.

4 ... ... | 23. dubna 2009 v 14:53 | Reagovat

do plynu :-)

5 morgarath morgarath | 24. srpna 2009 v 2:07 | Reagovat

1 a 3 komentar o hovne.   asi nezijou vedle cigosu nebo si od nich kupujou fet tak drzi spolu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama