Dopravní policie přitvrzuje. Bude prý používat i mafiánské praktiky.

10. února 2009 v 8:41
Českým dopravním policistům došla trpělivost. V důsledku finanční krize se stává čím dál víc řidičů insolventními, no lidově řečeno prostě nechtěj platit. Vzrůstá také počet řidičů, kteří páchají protestní sebevraždy přímo na českých silnicích. Není se ani čemu divit-silnice na většině území vypadají jako po leteckém bombardování, na některých místech jsou díry ve vozovce tak velké, že v nich beze stopy zmizí Trabant 601. Technický stav vozidel je po průjezdu po českých silnicích žalostný.

Dopravní policie bude řešit zoufalou situaci na českých silnicích po svém, v duchu hesla "Vybírat úplatky a šikanovat", které je napsáno na boku každého auta dopravní policie. Policisté budou prý na silnice sypat připínáčky, následně budou auta stavět a kontrolovat jim pneumatiky.

Od 1.2.2009 platí také na českých silnicích nové pravidlo silničního provozu, které sami policisté nazvali 3x NE. V praxi to bude vypadat takto: auto po průjezdu připínáčkovou pastí zastaví u hlídky dopravní policie. Dopravní policista sdělí řidiči, že pneumatiky jeho vozu nejsou v pořádku a zeptá se ho, zda je ochoten zaplatit. Řidič odpoví poprvé NE. Policista flákne řidiče po ksichtě plácačkou zleva i zprava a znovu se zeptá, zda je řidič ochoten zaplatit. Řidič odpoví podruhé NE. Policista uchopí svůj pendrek a pod pohrůžkou, že jej zasune neposlušnému insolventnímu řidičovi do řitě se potřetí zeptá, zda je řidič ochoten zaplatit. Prý se zatím nestalo, že by nějaký řidič odpověděl potřetí NE, libují si vychytralí dopravní policisté.

Každý řidič díky pravidlu 3x NE zaplatí několikatisícovou částku do státní kasy, ale to není všechno. Takto otřesný zážitek donutí jezdit dobrou polovinu českých řidičů prostředky MHD, čímž se zlepší stav ovzduší na našem území. To však ještě pořád není všecko! Díky tomu, že bude polovina řidičů jezdit MHDéčkem, klesne i počet dopravních nehod. Ano, počítáte správně-čeští dopravní policisté zabili svými plácačkami za pomoci pravidla 3x NE hned 3 mouchy jednou ranou!!!

OBRÁZEK: Paní učitelka vypráví prvňáčkům o pravidlu 3x NE. V jedné ruce drží plácačku, v druhé růžový hřmotný policejní pendrek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lkfkflawkfwaf lkfkflawkfwaf | 3. března 2009 v 21:43 | Reagovat

A co když do připínáčkové pasti vjede autobus MHD? Vždyť je to také silniční vozidlo. Bude potom dostatek autobusů a řidičů MHD?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama