Únor 2009

Začneme od Píky, od Heliodora Píky aneb Pro českou justici není vražda jako vražda

18. února 2009 v 14:48

V novinách se objevila malá zprávička o tom, že v Čechách je možné legálně a beztrestně vraždit. Stačí jen, když bude pachatel dost šikovný na to, aby byl souzen až po promlčecí době po spáchání mordu. Přesně toto se povedlo masovému vrahovi, prokurátorovi Karlu Vašovi, který za komunismu ve velkém vraždil odpůrce režimu. Karel Vaš posílal na šibenici hlavně válečné hrdiny, kteří za druhé světové války bojovali na zahraničních frontách proti nacistům. Byl mezi nimi i bojovník proti nacismu, generál Heliodor Píka, kterého nechal Vaš oběsit na základě zfalšovaných důkazů, které sám vyrobil.

Díky naší české slepé a mírně retardované justici je vrah Karel Vaš stále na svobodě, kde si užívá svůj vysoký komunistický důchod převyšující 20 000 Kč měsíčně. Podobných vrahů nebo podílníků na politických vraždách, páchaných za komunismu ve velké míře, je mezi námi desítky, možná stovky. I oni si užívají svých extrémně vysokých důchodů a smějí se do očí válečným hrdinům a politickým vězňům, kteří komunistické koncentrační tábory a mučení v nich přežili. Takové je naše malá česká realita. Bezpráví, panující v naší zemi, donutilo jiného válečného hrdinu, Pravomila Raichla, k naplánování pomsty za zavraždění generála Píky. V den plánovaného atentátu na Karla Vaše však 81-letý Pravomil Raichl dostal infarkt zřejmě z velkého psychického vypětí.

Co by se dělo, kdyby Raichlovi jeho atentát vyšel? Byl by zřejmě ihned odsouzen a šel by sedět natvrdo na nějakých 15 let. Zločinec Karel Vaš by zřejmě atentát přežil a na svobodě by se mohl smát dál. V Čechách už to holt takhle funguje - hrdinové jsou trestáni a zločinci jsou velebeni. Celonárodní setkání nebezpečných komunistických vrahů a zločinců je každoročně povoleno radnicemi většiny českých měst na 1. máje. Je to velká hanba všech, kteří takové setkání povolí.

Gipsyho sem netahej, nejsem na něj zvědavej!

18. února 2009 v 14:03

Kapelu Gipsy.cz tvoří protekční dítka, která chce nyní Česká televize za každou cenu protlačit do mezinárodního finále soutěže Eurosong, které se koná v květnu v Moskvě. Ještě před pár lety kolovala po internetu Gipsyho D.I.Y. rapová písnička o tom, jak mu jinej Cikán ukrad peněženku. Gipsy.cz onomu zlodějovi sprostě nadával, což byl vlastně celý text velmi primitivní písničky. Byla to naprostá one-man ubohost, které se všichni posluchači smáli. Gipsy.cz poté vybudoval celou kapelu, se kterou nadále skládá ubohé primitivní texty, kterým by se i dnes všichni smáli nebýt manažerů, kteří se chopili šance "udělat" úspěšnou kapelu složenou z mladých Cikánků.

Jakmile naše noviny nebo televize o něčem prohlásí, že je to dobré, najde se dostatek lidí, kteří začnou tvrdit totéž (viz. například vyzdvihovaný film Borat - totální primitivismus srovnatelný svou úrovní s Gipsy.cz). Manažerům kapely Gipsy.cz pomohlo v uskutečňování jejich podnikatelského záměru i to, že je dnes trendy a cool poslouchat černou muziku, třeba hip hop. Teenager, který nemá na hlavě čepičku s plochým kšiltem, je dneska out. Inteligence náctiletých hip-hoperů je podobně jako texty písní jejich idolů srovnatelná s inteligencí chovanců ústavů pro mentálně postižené.

Zpět ale k soutěži Eurosong. Česká televize v předchozích letech nechala občany České republiky svobodně hlasovat o tom, kdo se má finále Eurosongu účastnit. Letos ale Česká televize rozhodla za český národ sama a do soutěže protlačila Gipsy.cz, zřejmě aby celé Evropě ukázala, jak v Čechách v praxi funguje pozitivní diskriminace. Co je to pozitivní diskriminace? Programové zvýhodňování určité menšiny na úkor většiny.

Díky pozitivní diskriminaci a díky České televizi, která ji využívá, nedostane letos žádnou šanci jakákoliv česká neromská kapela, aby se předvedla na soutěži Eurosong. Gipsy.cz je kapela srovnatelná svou úrovní s kapelou Lunetic, kterou kdysi manažeři také cpali všude, kde to jen bylo možné. Gipsy.cz jsou jen stejné cvičené opičky jako byli Lunetici a za nějaké 3 roky si na ně už nikdo ani nevzpomene. Bohužel ale letos ukradli šanci kvalitním českým kapelám na účast v Eurosongu.

Občané, budujte domobranu!

18. února 2009 v 13:25

Ústí nad Labem, Most, Chomutov, Ostrava - toto jsou jen ta nejznámější města, do kterých je lepší radši v životě nejezdit. Jsou to města, ve kterých policie absolutně nezvládá bojovat proti zlodějům, násilníkům, vandalům a jiným nepovedeným občanům. Vždyť jednodušší pro policisty je nasazovat "botičky" špatně parkujícím zoufalcům než stíhat skutečné nebezpečné zločince.

Už Jirka Schelinger vyzýval občany pražského sídliště Prosek k tvrdému a nekompromisnímu postupu proti vykradačům aut v songu Lupič Willy: … šoféři se domluvili, past na něho nalíčili, Willy netušil tu zradu, smál se: "Dnes nádherně kradu." Jak ho chytli, Willyho, zbili ho, Willyho… Videoklip k této písni, natočený na konci 70tých let 20. století, je zřejmě prvním klipem českého mainstreamového umělce, ve kterém se objevila reálná bitka. Odkaz na klip najdete ZDE.

Po vzoru textu této legendární hard rockové písně by se i dnes měli šoféři domluvit a hlídkovat nejen na parkovištích, ale kdekoliv v problémových částech naší země. Měli by být schopní zneškodnit zločince, případně mu useknout pravou ruku, aby si pro příště rozmyslel, jestli bude krást. Jirka Schelinger by to tak určitě chtěl.


Povinná výbava motorových vozidel od 1.6.2009 – přibude krumpáč, svíčka, rakev a úmrtní list

18. února 2009 v 12:23

Naši zákonodárci mají plné ruce práce s tím, jak co nejvíce znepříjemnit život všem řidičům. Od 1. června 2009 má vstoupit v platnost novela zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů. Řidiči už sebou v autech nebudou muset vozit rezervu ani klíč na výměnu píchlého kola, zato však k povinné výbavě přibude hned několik formulářů - kromě formuláře pro sepsání pojistné události budou muset řidiči přibalit ještě prázdný formulář nadepsaný stroze: úmrtní list.

Tak, jako dnes policie nevyjíždí k nehodám se škodou nižší než 100 tisíc Kč, tak nebude od června 2009 vyjíždět pohřební služba ke smrťákům s méně než dvěma nebožtíky. Vždyť zakopat mrtvého řidiče nebo spolujezdce zvládne i žena. Musí však při tomto pietním aktu postupovat v souladu se zákonem č. 256/2001 Sb. o pohřebnictví a o změně některých zákonů. Místo nepotřebné rezervy tak budou od 1. června 2009 řidiči muset v autě vozit daleko potřebnější krumpáč nebo motyčku a doporučena je i jedna čajová svíčka, kterou by měl každý amatérský hrobník zapálit na místě přírodního hrobu oběti smrtelné nehody.

Ve třetím kvartálu roku 2009 zřejmě vejde v platnost i novinka inspirovaná tolik oblíbenými poplatky u lékaře. Poplatky ve výši 30 Kč budou zavedeny i při návštěvě kosmetických nebo masérských salonů, budou vybírány u vstupů do supermarketů a také na poštách. Když můžou vybírat poplatky doktůrci, proč by nemohli ostatní? Stejně tak budou vybírány třicetikorunové poplatky denně od všech žáků, vstupujících do škol. Ministerstvo školství si tímto zajistí příliv několika miliard korun ročně do svého resortu.

A konečně od 1.ledna 2010 bude v souladu se zákonem č. 140/1961 Sb., trestní zákon pokutován každý, kdo nabídne úplatek číšníkovi nebo servírce v restauraci. Podle tohoto zákona se úplatkem rozumí takzvaná dýška (nebo tuzéry), která jsou dnes hojně a beztrestně rozdávána. Číšníci a servírky jsou kromě policistů snad posledními zaměstnanci, u kterých je vybírání úplatků tolerováno a to se od 1.1.2010 nadobro změní.

Dopravní policie přitvrzuje. Bude prý používat i mafiánské praktiky.

10. února 2009 v 8:41
Českým dopravním policistům došla trpělivost. V důsledku finanční krize se stává čím dál víc řidičů insolventními, no lidově řečeno prostě nechtěj platit. Vzrůstá také počet řidičů, kteří páchají protestní sebevraždy přímo na českých silnicích. Není se ani čemu divit-silnice na většině území vypadají jako po leteckém bombardování, na některých místech jsou díry ve vozovce tak velké, že v nich beze stopy zmizí Trabant 601. Technický stav vozidel je po průjezdu po českých silnicích žalostný.

Dopravní policie bude řešit zoufalou situaci na českých silnicích po svém, v duchu hesla "Vybírat úplatky a šikanovat", které je napsáno na boku každého auta dopravní policie. Policisté budou prý na silnice sypat připínáčky, následně budou auta stavět a kontrolovat jim pneumatiky.

Od 1.2.2009 platí také na českých silnicích nové pravidlo silničního provozu, které sami policisté nazvali 3x NE. V praxi to bude vypadat takto: auto po průjezdu připínáčkovou pastí zastaví u hlídky dopravní policie. Dopravní policista sdělí řidiči, že pneumatiky jeho vozu nejsou v pořádku a zeptá se ho, zda je ochoten zaplatit. Řidič odpoví poprvé NE. Policista flákne řidiče po ksichtě plácačkou zleva i zprava a znovu se zeptá, zda je řidič ochoten zaplatit. Řidič odpoví podruhé NE. Policista uchopí svůj pendrek a pod pohrůžkou, že jej zasune neposlušnému insolventnímu řidičovi do řitě se potřetí zeptá, zda je řidič ochoten zaplatit. Prý se zatím nestalo, že by nějaký řidič odpověděl potřetí NE, libují si vychytralí dopravní policisté.

Každý řidič díky pravidlu 3x NE zaplatí několikatisícovou částku do státní kasy, ale to není všechno. Takto otřesný zážitek donutí jezdit dobrou polovinu českých řidičů prostředky MHD, čímž se zlepší stav ovzduší na našem území. To však ještě pořád není všecko! Díky tomu, že bude polovina řidičů jezdit MHDéčkem, klesne i počet dopravních nehod. Ano, počítáte správně-čeští dopravní policisté zabili svými plácačkami za pomoci pravidla 3x NE hned 3 mouchy jednou ranou!!!

OBRÁZEK: Paní učitelka vypráví prvňáčkům o pravidlu 3x NE. V jedné ruce drží plácačku, v druhé růžový hřmotný policejní pendrek.