Leden 2009

Sex je v Čechách zakázaný!

27. ledna 2009 v 8:12

Česká televize, televize Nova, ale i další televize a jiná média mají jasno: české učitelky a učitelé nesmějí mít sex. Naše média tímto přebírají postavení, jaké měla ve středověku církev a každého, kdo se jejich učení zprotiví, budou veřejně pranýřovat stejně jako tomu bylo i ve středověku, jen s tím rozdílem, že dnes se o hříšníkovi a jeho hříchu dozví daleko víc lidí. Veřejný nepřítel číslo jedna je pro tento týden znojemská učitelka Miroslava Prillerová, která měla sex, navíc s mužem, což je v dnešní homosexuální době zcela nepřípustné, a proto bude v médiích za svůj hřích propírána ještě minimálně 14 dní. Její situaci nezlehčí ani to, že onen muž byl plnoletý, nebyl jejím studentem a celý milostný akt proběhl se souhlasem obou zúčastněných. Hrátky obou dospělých lidí natáčel třetí dospělý člověk, který se ale nezachoval správně - umístil natočené video na internet. Pokud má být v téhle kauze někdo tvrdě potrestán, pak je to na 100% tenhle výtečník a ne středoškolská učitelka angličtiny.

Bohužel doba je zlá a ten, kdo má v Čechách sex, je těžký hříšník a nepomůže mu ani to, že se jinak chová slušně. Učitelka Prillerová bude zřejmě v nejbližší době propuštěna ze zaměstnání jen kvůli tomu, že měla sex. Vrhá to prý špatné světlo na školu, na které učila. Tento případ bude do budoucna sloužit jako precedens. Co z toho plyne pro ostatní české učitele a učitelky? Pokud se o nich vedení jejich školy dozví, že ve svém volnu sexuálně žijí, budou propuštěni a veřejně hanobeni, český lid to tak chce. Nikdo, kdo ve svém volnu provozuje sex, nemá právo učit malé nevinné a nezkažené roztomilé dětičky na středních školách. Absurdní? Vůbec ne. Vítejte v Čechách, v zemi, kde je sex trestným činem. A vy, čeští učitelé a učitelky - třeste se, aby se o vás náhodou nerozkřiklo, že se ve svém volnu oddáváte sexu. Odteď je pro vás SEX zakázaný!!!

Jak se holýma rukama ubránit útočícímu psovi?

23. ledna 2009 v 9:58

Stává se to poměrně často. Psovi se sílou stisku čelistí až několik atmosfér občas prdne v bedně a v tu chvíli se vrhá na nejbližšího náhodně vybraného kolemjdoucího. Následky útoku šelmy bývají mnohdy tragické. Je vůbec nějaká možnost se divokému zvířeti ubránit bez použití jakékoliv zbraně? Údajně ano, ale s nějakým tím zraněním je třeba vždy počítat. Holýma rukama je prý možné zabít i agresivního policejního cvičeného vlčáka.

Stačí se obrátit proti psovi čelem, v ideálním případě mít omotanou levou ruku (u praváků) vrstvou látky, ruku psovi nastavit tak, aby se do látky zahryznul, což může být určitě bolestivé, ale pamatujte - jde vám o život a tímto manévrem si ho zachráníte. Potom už není na co čekat. Zahryznutého psa ihned povalte na zem, lehněte na něj a pravou pěstí mu rozdrťte chrupavky na krku, čímž psa vlastně udusíte. Případně je možné ho "normálně" uškrtit. Vždy pamatujte na to, že jste jakožto člověk na vrcholu potravinového řetězce, tudíž zvíře by nad vámi v souboji nemělo zvítězit, přestože jde o krvelačnou šelmu. Lovu zdar! Pardón, sebeobraně zdar!

Sbohem Džamilo, ahoj Kocábe!

14. ledna 2009 v 19:59
Tak nám odvolali Džamilu. Konečně. Už bylo na čase. Tahle Kazaška, která mluvila chatrnou češtinou, se na post ministryně pro lidská práva a menšiny opravdu nehodila. Kdo ji nahradí? Těžko říct. Šušká se něco o tom, že by na její mohl přijít schopný čistič Michael Kocáb, který na počátku 90. let 20. století zbavil naši republiku ruských vojáků, za což byl mezi českou veřejností značně populární. Pokud by něco podobného udělal dnes, vysloužil by si u nás zřejmě doživotí a v médiích by se o něm hovořilo jako o původci strašlivých etnických čistek.

Co by naší republice hrozilo, pokud by se Kocáb dostal znovu do politiky? Vykázal by od nás nějakou další nečeskou skupinu obyvatel, která by se mu znelíbila a jejíž odsun by mu opět přinesl nehynoucí obdiv u české veřejnosti? To ví jen on sám a také lidé, kteří ho případně do vysoké funkce protlačí. Nevím jak vy, ale já jsem na druhý příchod Kocába Čističe zvědavý.