Dušan Smrtka na ležícího radikála dokonce i kálel

1. prosince 2008 v 8:44

Ozvali se nám očití svědkové otřesného případu policejní brutality, kteří v Janově zdokumentovali počínání svérázného litvínovského policisty Dušana Smrtky. Ten dne 17.11.2008 močil na ležícího demonstranta, čímž ho nejen ponížil, ale i navlhčil větší než malou měrou a to je u nás trestné. Smrtka se však neuspokojil jen pouhým vykonáním malé potřeby. Když se všichni zasahující těžkooděnci otočili zády, neváhal, stáhl kapsáče nad kolena a v rychlosti vytrousil na zoufalého demonstranta ještě dvě malá hovínka.

Všimněte si Smrtkova blaženého výrazu, který hovoří za vše. Přejděme ale k vyčíslení škody způsobené tímto fekalofilem s hodností majora. Ležícímu radikálovi byla Smrtkovými fekáliemi znehodnocena bunda asijské značky Thor Steinar za 7500 Kč, částečně i rifle Asgard Midgard za 3900 Kč, navíc si demonstrant překousl své oblíbené sluneční brýle s UV filtrem.

Při vyšetřování byli těžkooděnci zachycení na fotce vyslýcháni a všichni shodně uvedli toto: "Majora Smrtku jsme neviděli konat malou ani velkou potřebu na demonstranta, a co jsme neviděli, to jako by se nestalo." Tato otřepaná policejní výmluva, popsaná ve věstníku ministerstva vnitra na straně 54, opět zabrala, tudíž veškeré výdaje spojené s čištěním radikálova oblečení zaplatí daňoví poplatníci.

<a href="http://www.toplist.cz/"><script language="JavaScript" type="text/javascript">
<!--
document.write ('<img src="http://toplist.cz/count.asp?id=352108&http='+escape(document.referrer)+'&t='+escape(document.title)+'" width="88" height="31" border=0 alt="TOPlist" />');
//--></script><noscript><img src="http://toplist.cz/count.asp?id=352108" border="0"
alt="TOPlist" width="88" height="31" /></noscript></a>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 antifas antifas | 16. prosince 2008 v 0:44 | Reagovat

náckovi bych nachcal na záda  s radostí i já

2 ... ... | 21. prosince 2008 v 21:46 | Reagovat

martin kocur je největší piča.. dávejte si na něj pozor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama