Prosinec 2008

Noste ponožky do sandálů, je to hygienické!

29. prosince 2008 v 22:07
Většina českých žen a dívek si myslí, že ponožky a sandály u mužů prostě nejdou k sobě, že to prý není sexy. Když se jich zeptáte, proč si to myslí, nemají pro to rozumné vysvětlení, což je celkem pochopitelné, neboť ženy jsou bytosti nerozumné, cizím slovem iracionální. Některé české ženy se alespoň snaží vymyslet nějakou tu bláznivou teorii o tom, že nošení ponožek do sandálů je nehygienické.

Přátelé, opak je pravdou. Největší humus je být v sandálech naboso, v dalších řádcích se dozvíte proč. Sandál nebo sandála je vzdušná obuv určená pro letní nošení, přesněji řečeno-pro nošení v teplých až horkých letních dnech. Bosá noha se chodidlem dotýká vnitřku sandály, přičemž se působením okolního tepla a tření zahřívá. Zahřívání sebou přináší produkci potu, který se ať chceme nebo ne v teplých dnech ze sandály odpařuje jen těžce i při použití peodorantů a jiných prostředků. Produkce potu za teplého počasí je zcela normální a fyziologický jev, sloužící k ochlazení organismu nebo jeho namáhané části (v našem případě chodidla, které se tře o vnitřní část sandály). Chůzí, přesněji řečeno každým došlápnutím nohy na zem, se víří prach, jehož částečky ulpívají v potu bosé nohy v sandále. Vzniká nechutná smrdutá břečka, která českým ženám připadá tolik sexy.

Při použití ponožky dochází k menšímu tření chodidla o sandálu, k sání potu bavlněnou ponožkou a k zachytávání zvířeného prachu na ponožce. To je rozhodně žádoucí, protože vaše nohy nevypadají jako byste se zrovna vrátili z černouhelného dolu. Ponožka se dá lehce vyprat a noha pod ní je zářivě čistá, dalo by se říct čistoskvoucí a svěží! Vaši nohu nemáte dokonce ani pokrytou miliony škodlivých mikrobů a to už se opravdu vyplatí!

Zásady protichemické ochrany, aneb Slzný plyn je svině!

24. prosince 2008 v 15:31
A jsou tady Vánoce a zas ve stejnou dobu jako loni! A možná právě proto bychom si zde měli povědět něco o zásadách protichemické obrany, protože takové Vánoce jsou obdobím zvýšeného výskytu chemických útoků. A jaký by to byl chemický útok bez slzného plynu?

Slzný plyn je tvořený nejčastěji zřejmě bromacetonem, který dráždí nejen sliznici dýchacích cest, ale i oči. Slzný plyn se používá jak k osobní ochraně ve formě spreje, tak i k rozhánění zlobivých demonstrantů. Jak se nepříjemným dráždivým účinkům slzáku bránit? Stačí mít u sebe aktivní uhlí:-). V ideálním případě nacpané ve filtru respirátoru nebo ve filtru plynové masky. Aktivní uhlí se poslední dobou montuje i do vzduchových filtrů některých automobilů, akorát opravdu netuším proč. Že by automobilky jako BMW myslely na pohodlí demonstrantů, kteří by v bavoráku hledali úkryt? Možná.

Dostáváme se k finanční stránce věci. Kolik takový respirátor s aktivním uhlím stojí? Zhruba 50 korun a k sehnání je třeba ZDE. Lepší ochranu celého obličeje poskytuje třeba plynová maska M10, která je k sehnání za nějakých 255 Kč třeba TADY.

Jak vidíte, prostředky určené k protichemické ochraně nejsou nijak drahé, přesto však jsou účinné. Pokud se během roku 2009 chystáte na nějakou tu demošku, vybavte se jimi, vždyť bránit se není zakázaný!

Dušan Smrtka na ležícího radikála dokonce i kálel

1. prosince 2008 v 8:44

Ozvali se nám očití svědkové otřesného případu policejní brutality, kteří v Janově zdokumentovali počínání svérázného litvínovského policisty Dušana Smrtky. Ten dne 17.11.2008 močil na ležícího demonstranta, čímž ho nejen ponížil, ale i navlhčil větší než malou měrou a to je u nás trestné. Smrtka se však neuspokojil jen pouhým vykonáním malé potřeby. Když se všichni zasahující těžkooděnci otočili zády, neváhal, stáhl kapsáče nad kolena a v rychlosti vytrousil na zoufalého demonstranta ještě dvě malá hovínka.

Všimněte si Smrtkova blaženého výrazu, který hovoří za vše. Přejděme ale k vyčíslení škody způsobené tímto fekalofilem s hodností majora. Ležícímu radikálovi byla Smrtkovými fekáliemi znehodnocena bunda asijské značky Thor Steinar za 7500 Kč, částečně i rifle Asgard Midgard za 3900 Kč, navíc si demonstrant překousl své oblíbené sluneční brýle s UV filtrem.

Při vyšetřování byli těžkooděnci zachycení na fotce vyslýcháni a všichni shodně uvedli toto: "Majora Smrtku jsme neviděli konat malou ani velkou potřebu na demonstranta, a co jsme neviděli, to jako by se nestalo." Tato otřepaná policejní výmluva, popsaná ve věstníku ministerstva vnitra na straně 54, opět zabrala, tudíž veškeré výdaje spojené s čištěním radikálova oblečení zaplatí daňoví poplatníci.

<a href="http://www.toplist.cz/"><script language="JavaScript" type="text/javascript">
<!--
document.write ('<img src="http://toplist.cz/count.asp?id=352108&http='+escape(document.referrer)+'&t='+escape(document.title)+'" width="88" height="31" border=0 alt="TOPlist" />');
//--></script><noscript><img src="http://toplist.cz/count.asp?id=352108" border="0"
alt="TOPlist" width="88" height="31" /></noscript></a>