Zvláštní sen: Vilda Matej byl usmrcen v prosinci 2008

23. listopadu 2008 v 18:29
Zdál se mi zvláštní živý sen. Bylo den před další demonstrací radikálů. Na sídliště Janov, kde se druhý den měla akce konat, přijelo v podvečer celkem nenápadné auto, které zaparkoval jeho řidič mezi ostatní auta, stojící na sídlišti. Pak vystoupil a někam odešel. Bylo to na pohled úplně obyčejné auto, až na to, že v jeho kufru byly batohy plné různých zbraní. Auto stálo na místě přes noc do druhého dne.

Druhý den se na Janov začali scházet demonstranti. Na jedné straně stáli Romové, kteří díky tomu, že nemusí chodit do práce, chodí do posilovny, tudíž jsou na pohled mohutní. Romové byli vyzbrojeni dřevěnými holemi se zatlučenými hřebíky, plynovými pistolemi, mačetami a dalšími zbraněmi, které se ani neobtěžovali skrývat. Na druhé straně stáli protestující občané České republiky, demonstrující proti rasismu naruby (=na český způsob). Nebyli tak mohutní jako Romové, protože na rozdíl od nich musí chodit denně do práce a na posilovnu už jim tolik času nezbývá. Češi u sebe na první pohled žádné zbraně neměli. Uprostřed, mezi oběma znepřátelenými stranami stáli policisté, kterým bylo jedno, že jsou Romové očividně ozbrojení. Policisté místo zabavování zbraní Romům začali šacovat některé podezřele vyhlížející Čechy. Žádné zbraně však u nich nenašli.

V čele Romů stál Vilda Matej, vrah, který zabil v září roku 1994 z bezprostřední blízkosti výstřelem z plynové pistole českého hokejistu Martina Soukupa. Ten samý Vilda Matej, který cvičil litvínovské městské strážníky v karate a který jim neoficiálně šéfuje. Mimo jiné ještě pase romské prostitutky a vybírá výpalné u litvínovských podnikatelů spolu s bandou nabušených Romů. Jak už je Vildovým zvykem, začal pokřikovat na české demonstranty, že jsou kundy špinavý český. Veliteli zasahujících policistů do očí řekl, že je mrdka, načež se velitel zásahu začervenal a zklopil provinile hlavu k zemi.

Napětí mezi oběma demonstrujícími skupinami se začalo stupňovat, když tu se na scéně objevil řidič zaparkovaného vozidla spolu s několika svými kamarády. Z kufru auta vzali batohy plné zbraní a nenápadně je začali rozdávat dalším demonstrujícím kamarádům v zadních liniích protestujícího davu. Nikdo z policistů si ničeho nevšiml. Ozbrojení demonstranti začali pomalu postupovat davem dopředu směrem k Vildovi Matejovi. Už ani nevím, jak se jim to povedlo, ale procpali se policejním zátarasem, jeden z nich polil Vildu hořlavinou a další ho zapálil. Vilda Matej vzplál jako Vánoční stromeček na Tři krále. Opodál stojící starší paní, bydlící na Janově, si neodpustila rasistickou poznámku: "To je smrad jak když hoří cikán". Romové se dali na zoufalý útěk, sbalili si Adidasky a svými Mercedesy, BMW a Audinami hromadně zamířili k hranicím. Byl to doslova exodus. Demonstrující Češi si poté mezi sebou rozdali dárky. Psal se totiž prosinec 2008. Byl to opravdu zvláštní živý sen.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pepýkcz pepýkcz | 28. listopadu 2008 v 15:56 | Reagovat

Zas píšeš kokotiny,pro Dělnickou stranu to byl výborný tah a námi z našich daní zaplacená předvolební kampaň.Policejní zásah bych dal zaplatit odsouzenému kuplíři Vandasovi.Vilda Matěj je kokot ,ale ty jsi stokrát větší.

2 pepýkcz pepýkcz | 28. listopadu 2008 v 16:05 | Reagovat

Ještě něco ten kdo si chce udělat na cvičení čas tak si ho udělá,a ten kdo chce sedět v hospodě a nadávat na cigoše ten na to zákonitě čas mít nemůže.Má pracovní doba je denně od 13-20h.Čas na cvičení mám a chodím do soukromého fitka třikrát týdně.Za to,že ty jsi líná svině která jen vysedává u počítače a píše štvavé články za to cikáni nebo židi nemůžou.

3 Autor Autor | 28. listopadu 2008 v 18:09 | Reagovat

pepýkcz: Je vidět, jak primitivně přemýšlíš. Žereš to, co ti servírujou v televizi. O předvolební kampaň šlo, ale né ve prospěch Dělnický strany, nýbrž ve prospěch ODS. A tys to nepochopil, přitom je to tak jednoduchý. Ivan Ivanovič Langer chce vrátit ODS zašlej lesk a chce získat voliče, proto nahnal do Litvínova tolik fízlů, aby bylo vidět, že Rómy ochrání a že bojuje proti těm strašně zlejm extrémistům, kterejm vadí, že všichni Češi platěj Romům příspěvky na sociální dávky. Rómů a rómofilů je u nás pěkná banda a věřim tomu, že hodně z nich poděkuje ODS svym hlasem u voleb. Nehledej v tom nic složitýho, je to úplně jednoduchý.

4 pepýkcz pepýkcz | 28. listopadu 2008 v 22:14 | Reagovat

LOL ty jsi fakt padlej na hlavu ,nejsem bonzák,ale tenhle článek by tě mohl hravě poslat do kriminálu .Někdo by si jej mohl vyložit jako že plánuješ jeho vraždu a plánovat vraždu se soudí stejně jako pokus o vraždu ,trestní sazba je od pěti vejš......Ten kriminál bych ti fakt nepřál,představ si pět cikánů a ty s nimi v cele,jako naschvál příbuzní Vildy Matěje ,a bachař který peče s nimi ne s tebou protože ty jsi pro něj bezcený z tebe pro něj žádný prachy nekoukaj!Jim dá za úplatu echo za co tam jsi.Tak to tě lituju i když tě neznám a nácky nesnáším:)

5 Autor Autor | 29. listopadu 2008 v 19:34 | Reagovat

Nic na tomhle blogu není pravda. Vše je jen umělecká próza.-máš to nad každym článkem. Navíc tohle je popis snu-za sny se tady snad ještě nezavírá. No a jestli jo, tak to neni překvápko, protože u nás je možný všecko.

6 rocky4 rocky4 | 1. prosince 2008 v 8:03 | Reagovat

Pokud se ti zdají takovýhle bizardně vražedný sny, který si takhle pěkně pamatuješ tak jsi blázen a měl by jsi začít s tím něco dělat. Pokud napíšeš takový článek a v třetím komentu ho obhájíš a v pátém popřeš tak jsi opět blázen a měl by jsi s tím něco dělat. A pokud čtu tvé články tak se vůbec divím, že něco takového mezi námi žije. Můžeš se schovávat za humor, nebo uměleckou prózou, ale tvoje zaujatost, závist, nenávist a omezenost z tebe skrze tento blog jenom tryská. Užívej si!

7 Autor Autor | 1. prosince 2008 v 14:27 | Reagovat

rocky4: Jojo, úplně to tady prýští jako zázračný pramen z fontány hnisu. Občas se mi zdaj daleko horší sny. V třetím komentu není o tomhle článku ani řádek.

8 rocky4 rocky4 | 3. prosince 2008 v 7:25 | Reagovat

V článku píšeš o Litvínovu v 3. komentu píšeš o Litvínovu, nebo v tom článku jde o Janov v Jižní Africe?  Ano zázračný pramen hnisu, řekl jsi to sám a tak výstižně. Osobně jsem větší vymáčklej hnis na netu nenašel, vedeš:)!

9 XY XY | 16. prosince 2008 v 19:54 | Reagovat

Jen pro informaci - Matej cvičil strážníky MOSTECKÉ městské policie, byl jedním z prvních strážníků, než totálně zblbnul a stal se z něj normální c.i.g.o.š

10 Zabijak (R) Zabijak (R) | E-mail | 21. března 2009 v 10:20 | Reagovat

ty vole magoři jedni vole jako o co vam tady de to nic jenom vilda vilda a zase jenom vilda!!! ty vole bydlíte tady v janově??? ne tak držite hubu vole ja tady bydlím 16 let vole čůraci a vi si tady dete otvírat hubu na cigani a n vildu!!! Vilda je sam cigan blbci jedni co hccete aby byl svama s gadžema však on vas nesnáší čůračci

11 KAT KAT | 1. června 2009 v 5:08 | Reagovat

PepýkCZ : Ty kurvo černá nepiš sem nikdo nestojí o tvůj názor. Krásnej sen já ho měl dnes v noci taky, asi proto že se stane skutečností

12 KAT KAT | 1. června 2009 v 5:10 | Reagovat

Říkat, že chcete vystřílet Romy, není podle soudkyně Bochňákové trestný čin

13 KAT KAT | 1. června 2009 v 5:16 | Reagovat

Upřímně bydlím na druhým konci republiky na sídlišti máme taky cikany asi 16 rodin z  600 rodin, ale o nich ani neslyšíte a dokázali se zařadit mezi normální lidi , na začátku byli taky problémový, párkrát se tady střílelo a najednou to všechno bylo dobry. Všechno špatný je k něčemu dobrý.

14 KAT KAT | 1. června 2009 v 5:26 | Reagovat

Ale tyhle kurvy z janova ktery prodávaj svoje ségry asvoje zkurveny mámy, do toho vydíraj slušně pracující podnikatele a k tomu všemu jim dopomáhá pervitin , amfetaminy a další návykové drogy po kterych se jejich agrese zvysuje, čeká jen jedno. Nevím co tady kdo vyhrožuje kriminálem za to co si myslím nebo co říkám , když někdo moje myšlenky uskutečnuje a vesele na policajty řve " Vy kurvy" a takovýmu zasranýmu praseti se nic nestane , tak potom kde to sme???????????????????? Možná si nikdo neuvědomuje následky cikánskýho života, že oni žijou proto že ty bílí kreténi vstávaj v 5 ráno do práce , aby ty kurvy si šli ve 12hodin pro část Vaší vejplaty a vyhazujou Vás z Vaší matičky vlasti, možná že si za pár let budeš zpívat "Kde domov můj" protože
tam kde momentálně bydlíš už nebude tvůj domoj.

15 HONZA -JaNoFGHETTO HONZA -JaNoFGHETTO | E-mail | Web | 26. července 2009 v 23:12 | Reagovat

kterej vymrdanec tajto psal ? ten článek ? kterej at se hned hlási tady umne ! protože tady akorat píše samý hovna že zapalili vildovi hlavu ci ty vole to může napsat akorat blbeček kterej ma v hlavě akorat nasráno a nic víc když ja Vildu vidím skoro každej den ty klado jedna " ! a eště neco si tady psal že cigani sou sabušení a že místo aby chodili do prace tak chodej dp posilovny : není to tak ty si myslíš nebo vy všichni si myslíte že cigani nevý co to je prace? ?? myslíte si to ? !!! ja si myslím že ne znam tady v janve kadždýho človeka a skoro cela polovina janova dře !!! nekterý koupou aby mneli peníze nekterý zase chodej do prace jako každý druhý !  gadžove místo aby si spráce zašli do posilovny tak dou radči do hospody ožírat si držky a hajlovat a nic víc ! vole za to normalní cigan si příjde domu vysprchujese a de si zacvičít at nejak vypada a když si tady frajere stežuješ že byli hubeny jako trosky pro ti nam tak se trošku víc snažte jejzte trošku papejte knedlíčky a nehladujte takle vam to řeknu mi nekoukame jestli budou peníze chapež mi koukame aby sme  mneli dat co do pusy a ne suchy rohlíky ani chleba jako vy ! klady a už mne přestavate bavit chapete už mne nebavíte tak jak ste mne bavili smůla hahahahha nebafte se pořat o janove protože tím uražíte  i mne a ja tady bydlím roky tak mne neserte nebo vas budeme mlatit po pojednou ale jenom pohledem ! tak si o zapamatujte

16 nerom nerom | 13. srpna 2009 v 19:33 | Reagovat

PRO:Zabijak byla doba kdy Vilda nesnášel morgoše a styděl se za to, že sám je morgoš dnes je to póvl, kterej na morgoších vydělává. PRO:HONZA -JaNoFGHETTO ty ty kundo raději nepiš tebe měla máma mlátit nebo potratit to se nedá číst ty zjeve.

17 lukas janov lukas janov | 19. srpna 2009 v 1:11 | Reagovat

ti sracko jate zabiju este nevis gdosem zabiju ti deti a manzelku jo

18 ROCKY ROCKY | E-mail | 12. září 2009 v 20:43 | Reagovat

joo mafie- Vilda,Maky z CHánova a Kiki ...

19 učitel,češtinář učitel,češtinář | E-mail | 30. listopadu 2009 v 17:54 | Reagovat

[15]: Doporučil bych ti,abys ses naučil psát česky.Máš to samou hrubku.

20 LLLLL LLLLL | 6. června 2010 v 0:20 | Reagovat

Vy idioti zasrany nikdo o Vildovi nic neviiite neznate ho...Ja ho znam nejliiip a radiiim Vam drzte ty zasrany huby nebo Vas zrasiiim idiiioti na nej nikdy nikdo miiit nebudete magori zasrany ste vsichni posrany ....on ne de si za svym...Mlcte nebo budete mit co do cineni semnou:-)Ste ubohy vy ho nekdo znate ze o nem pisete takovy sracky vy magori...me neserte!!!!!

21 LLLLL LLLLL | 6. června 2010 v 0:22 | Reagovat

Nikdo o nem nic neviiite tak ho nesudte...Je uzasnej vy idiotiii jen mate nervy ze neni s vama cooo magoriii!!!!!

22 Karolína Karolína | E-mail | 11. června 2010 v 16:05 | Reagovat

hej vy zmrdi co sem pisete?!!Cernej humor o mim tatovi????Bezte vsichno do pici!!!Chcipnete do rana vy mdrky gadzovsky!!!

23 machr machr | E-mail | 27. června 2010 v 11:51 | Reagovat

vildo si machrrrrrrrrrrrr

24 dddddddd dddddddd | 16. července 2010 v 17:31 | Reagovat

Lukas janov:tí sracko jate zabiju este nevis gdosem zabiju ti deti a manzelku jo.Takže chci tě upozornit že na tebe půjdu podat trestní oznámení pro vyhrožování:(1) Kdo skupině obyvatelů vyhrožuje usmrcením, ublížením na zdraví nebo způsobením škody velkého rozsahu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
(2) Kdo užije násilí proti skupině obyvatelů nebo jednotlivci nebo jim vyhrožuje usmrcením, ublížením na zdraví nebo způsobením škody velkého rozsahu pro jejich politické přesvědčení, národnost, příslušnost k etnické skupině, rasu, vyznání nebo proto, že jsou bez vyznání, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

25 dddddddd dddddddd | 16. července 2010 v 17:32 | Reagovat

Jestli se neomluvíš vážne to trestní oznámení podám

26 šorctek šorctek | 21. září 2011 v 14:07 | Reagovat

Já se směju,jaký vy jste křupani!!!

27 haire haire | Web | 21. června 2015 v 7:42 | Reagovat

nebankovni pujcka expres 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama