Pochod extrémistů a radikálů na litvínovské sídliště Janov bude mít soudní dohru

19. listopadu 2008 v 15:03

Otřesný případ policejní brutality, zvůle a snad i zneužití levomoci veřejného čunitele byl zaznamenán neznámým fotografem v průběhu pondělního pochodu extrémistů na sídliště Janov v Litvínově. Litvínovský policista Dušan Smrtka byl přistižen, kterak koná malou potřebu na bezbranného pravicového radikála, kterého ještě před samotným potupným aktem přinutil svým ohavným pendrekem k ulehnutí na zem obličejem k trávě.

Celou kauzou se však již začala zabývat společnost Člověk v tísni, o.p.s., která k pondělnímu incidentu zaujala jasné stanovisko: "Máme tu další odporný případ týrání a močení," uvedl zmocněnec pro práva extrémistů Miroslav Brož. Další odborník na slovo vzatý, Ondřej Cakl, nositel zeleného řádu Nadace Charty 88, se nechal slyšet, že již se svým přítelem Ondrou Slačálkem celý případ důkladně anályzuje. "Podáme kasační stížnost k Ústavnímu soudu v našem ústavu pro choromyslné! Od toho máme v našem ústavu platnou ústavu!," ječeli oba jeden přes druhého z tepla své polstrované cely.

Psycholog Jeroným Klimeš vypracoval profil běžného policejního těžko- i lehkooděnce: "Jde o lidi, kteří prožili obrovitánské utrpení ve svých rodinách, celý život je provází pocity méněcennosti, skepse, smutku a viny. Je také možné, že na ně jejich rodiče v dětství močili a oni to v průběhu ontogeneze vzali za své a nyní se mstí nejen člověku jakožto jednotlivci, ale celé společnosti, kterou viní za své utrpení. Policista na fotografii chtěl zřejmě dokázat ležícímu radikálovi svou nadřazenost po staru, podle zákonů divočiny, proto ho pocákal svou močí na důkaz své dominance." Ať je to tak nebo onak, je to humus a už by se to nikdy nemělo opakovat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pepýkcz pepýkcz | 20. listopadu 2008 v 17:15 | Reagovat

Bejt policajtama tak bych jim dal víc,at dělaj cikáni špatný věci tak tohle by si nikdy nedovolili zapalovat policejní auta můžou jen náckové ,jsem zvědavej jestli jim to daj k náhradě a nebo jestli to auto policajtům zaplatím já ze svých daní.Zásah proti těm hulibrkům stál přes 15 melounů,minule taky 15 melounů to je 30 melounů vniveč kvůli posraným náckovským buzíkům.Zakázat je a nikdy jim nedovolit žádnou demonstraci za to co udělali!

2 Autor Autor | 21. listopadu 2008 v 9:24 | Reagovat

pepýkcz: Pokud ti vadí, že policejní zásah stál 15 melounů (mimochodem nevim, kdes k tomuhle číslu přišel), napiš stížnost na adresu Ivana Ivanoviče Langera, on je za to zodpovědný. Posrasný náckovský hulibrkové (jak jim řikáš) nemaj oprávnění čerpat peníze ze státního rozpočtu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama