Buďte sociálně nepřizpůsobiví, pošlu vám desítky milionů na bydlení, vzkázala Čechům Džamila Stehlíková

27. listopadu 2008 v 14:25

Pokud jste běžný Čech a chcete mít vlastní bydlení, musíte se zadlužit na celý život. Taková je realita v naší rozvojové zemi. Nikdo vám nepomůže, jedinou šancí je půjčka nebo hypotéka, jinými slovy státem posvěcená lichva. Půjčíte si určitý obnos a splatíte přibližně dvojnásobek. Byt nebo dům u nás stojí zhruba deseti- nebo dvacetinásobek ročních čistých příjmů průměrného vysokoškoláka.

Ceny v obchodech jsou u nás dvou- nebo trojnásobné oproti cenám ve vyspělých zemích, přičemž daně platíme srovnatelné nebo dokonce vyšší než v oněch vyspělých zemích. Situace, která nemá řešení, zvlášť, když je už teď jasné, že další volby vyhraje ODS nebo ČSSD. Je celkem jedno, jestli vládnou zloději nebo tuneláři, my Češi je máme rádi a proto je neustále pořád dokolečka volíme. Zpět ale k problematice bydlení.

V deníku MF Dnes vyšel rozhovor s ministryní pro lidská práva a menšiny Džamilou Stehlíkovou, ve kterém se objevila informace o tom, že tato kazašská žena pošle sociálně nepřizpůsobivým občanům ČR několik desítek milionů korun na zlepšení úrovně jejich bydlení. Co z tohoto sdělení plyne pro vás, milí občané ČR? Začněte se chovat nepřizpůsobivě, zdemolujte nemocniční pokoj, nachčijte jim tam do kouta a buďte sprostí na ošetřující personál přesně tak, jako to dělali potomci nepřizpůsobivých. Dostanete za to miliony od paní Džamily proto, aby se vám lépe bydlelo. Jinými slovy-chovejte se všichni jako hovada, kraďte, vražděte, nechoďte do práce. Náš stát se vám za to ještě odvděčí několikamilionovou dotací.

Fotografie vedle článku jsou z jednoho nejmenovaného východočeského hřbitova. Sociálně nepřizpůsobiví dostávají od našeho státu peníze nejen na bydlení, ale i na rodinné hrobky 1+1 s plným vybavením včetně LCD televizoru. Tak to už mi hlava nebere. A co vám?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rocky4 rocky4 | 28. listopadu 2008 v 8:10 | Reagovat

Autore, autore? Ty jsi mystifikátor. Jak můžeš v několika větách shrnout průměrnou cenu bytu, či dokonce domu v celé ČR? Jsou lokality, kde jsou ceny v rozdílech až 300%?

Hláška „Ceny v obchodech jsou u nás dvou- nebo trojnásobné oproti cenám ve vyspělých zemích, přičemž daně platíme srovnatelné nebo dokonce vyšší než v oněch vyspělých zemích.“ Realita je taková, že ony vyspělé země kritizují ČR za její nízké daně! V těch vyspělých zemích činí taková daň z příjmu více jak polovinu platu. Nemluvě o ostatních daních. A ty ceny s těmi to taky není tak horký, dříve se dala pořídit lépe elektronika, či oblečení, ale teď se to dost srovnává pokud nebereš v potaz USA. Jinak ano Džamila je Džamila také se mi nelíbí, že tak neschopná slibotechna zastává tento post. Avšak paní Džamila může říkat a slibovat co chce. Realita bude taková, že pokud někdo něco uvolní tak možná svěrač. Dej si za úkol a sleduj, kolik se skutečně nakonec investuje do té bytové politiky Romů a potom o tom napiš článek. Jinak příspěvek na pohřeb se vyplácí na ÚP má svůj formulář, své zásady a taky výši 5000 a zažádat si může každý Čech. Jinak když jseš šikovnej a máš peníze můžeš odletět třeba do vesmíru, že si bohatí tuní hrobky není nic neznámého. Tohle je závist! A občas když to po tobě čtu, ptám se jestli žijem alespoň na stejný straně polokoule. Naštěstí tvou mistifikaci posvěcuje svoboda slova a projevu.

2 pepýkcz pepýkcz | 28. listopadu 2008 v 16:00 | Reagovat

Nechte ho, co chcete od zakoplexovaného mladého uhrovitého holohlavého hošánka,který brečí nad tím co kdo má a on že nemá nic.Osmiletý cikán má větší péro než on a to sakra nasere!

3 Autor Autor | 28. listopadu 2008 v 17:58 | Reagovat

rocky4: Je to závist, takovýhle sociální bydlení bych chtěl taky zdarma dostat, ale bohužel nedostanu-máš tam fotky: http://liquidator.blog.cz/0703/socialni-byty-ve-vsetine

pepýkcz: Je to tak, nemám BMW, Audi, Mercedes ani to podělaný sociální bydlení a to mě strašně moc štve. To, že se náš stát nestará o svoje původní obyvatele, ale o nějaký přivandrovalý falešný proroky. Masaryk v hrobě z toho musí válet sudy hrůzou.

4 Jarda Jarda | 28. listopadu 2008 v 18:17 | Reagovat

A mimochodem ten pohřeb co je na fotkách není z ČR,jedná se o pohřeb nějakého významného člena rodiny,snad i krále,olašských Romů z jihu Rumunska. Asi před rokem to bylo v novinách.

5 pepýkcz pepýkcz | 28. listopadu 2008 v 22:04 | Reagovat

Fašisti byly vždycky dobří manipulátoři.Za to ,že nemáš bydlení a BMW si můžeš sám,přijmi za sebe konečně odpovědnost a nesvaluj svůj neúspěch na jiné.Když budeš futr brečet cikáni maj tohle a tohle já nemám támdleto.Mám kámoše cikána ten makal 15 let na hlubině a chová se slušně,nedávno onemocněl rakovinou a má invalidní důchod,nemá ho snad protože je cikán?Ne !Máho protože má odpracováno 15 let pod zemí a má rakovinu.Začni vidět i druhou stranu mince.Vy náckové strašně rádi brečíte,oni tohle tamto a oni nám ubližujou nedovolej nám heilovat,nesmíme nikoho mlátit toje teda dneska demokracie.Za vším vidíte žida nebo cikána,ale už ne svou neschopnost.

6 Autor Autor | 29. listopadu 2008 v 0:32 | Reagovat

1. nejsem nácek. 2. nejde o úspěch nebo neúspěch, jde o systém vyplácení sociálních dávek, kterej je rasistickej. Romové za nic nemůžou, na vině je stát, oni to jen využívaj ve svůj prospěch, protože maj tu možnost. 3. mně náš stát nedá zdarma takový "sociální" bydlení jako třeba těm vsetínskejm Romům a to je rasismus. 4. I ty můžeš bojovat proti rasismu naruby! Udělej něco, ker vareso!

7 pepýkcz pepýkcz | 29. listopadu 2008 v 17:00 | Reagovat

Já teda v tom,že cikáni ze Vsetína dostali plechovej barák nevidím,žádnou výhodu.Dostali novej barák protože ten starej zbouralo město ,pokud chceš někoho vystěhovat musíš mu sehnat jiný bydlení na to je zákon.Mimochodem byly vystěhovaný i rodiny které platili nájem a elektřinu,bylo jich tam několik a to už je rasismus!

8 rocky4 rocky4 | 29. listopadu 2008 v 17:06 | Reagovat

Ale proč pořád nadáváš na cikány. Dal jim ty byty snad nějakej cikán? Opět si nějakej bílej developer namastil na jejich bývalých bytech kapsu, navíc třeba nebyl ani tuzemskej, to ti nevadí? A systém vyplacení dávek nějak zvýhodnuje, když jseš cikán? Co si radši  zjisitl skuečnosti. Dnes dávky zpracovává počitačovej systém takzavný OK nouze, do kterého úřednice vkládají určené data, soft je zpracuje a vyhodí sůmu, rozhodnutí a další kupu papírů. Sytému není nastaven na   cikany a necikány s ničím takovým nepracuje. Jinak ten dům je postaven, ala kontajnerové bydlení, dnes moderní a pro své náklady hojeně využávaný v Evropě, ovšem né takto /zdejší vynález/, jestli ti chybí bydlet v kontajneru tak potom fajn:).

9 Bydlení jen pro někoho... Bydlení jen pro někoho... | 1. prosince 2008 v 7:46 | Reagovat
10 Antikk Antikk | 3. prosince 2008 v 21:19 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=dvircjaRX8c&NR=1  ;!!!!! Tohle je rasismus ale bohužel naopak.Když se je tam slyšet :ty bílá svině, Tak je vše v pořádku.Zajímalo by mě, Co by se stalo kdyby to bylo naopak.Celkem zarážející je ten policajt na konci jak říká že žádné strkání neviděl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama