Antifa svolává demonstraci ultralevicové mládeže na 13.12.2008

28. listopadu 2008 v 19:18
Česká antifašistická akce a.s., financovaná nejmenovaným českým deníkem Junge Fronte Heute, svolává na sobotu 13.12.2008 do Prahy všechny ultralevicové občany naší vlasti. Akce, která začne ve 14 hodin na Těšnově nedaleko Florence, má podtitul "Za důstojný život pro Romy, za život v útlaku a chudobě pro bílé svině". Na demonstraci vystoupí se svým projevem Milouš Jakeš, Vasil Bilak a ze záhrobí promluví sám bývalý předseda organizace Antifa, Klement Gottwald, jehož duch bude vyvolán všemi přítomnými za pomoci vonných tyčinek a čajových svíčiček prostřednictvím sedmé božské inkarnace, transcendentálního média, zvaného Ondra Slačálek.

Na mítink, brífink a brainwashing jsou zváni všichni zástupci menšin, například všichni nájemní vrazi, feťáci, sprejeři, zloději, násilníci, vykradači aut, domů i bytů. O jejich práva zde půjde v první řadě. Mohou však přijít i sexuálně jinak orientovaní lidičkové, třeba homosexuální pedofilové, zoofilové nebo frotéři, kteří zajisté přijedou na tuto slovutnou demonstraci přeplněnými prostředky městské hromadné dopravy. I za jejich práva bude Antifa během svého předvánočního brainwashingu lobovat.

AFA je organizací revolučních fetišistů, kteří nejenže kradou dámské spodní prádlo z prostorů sušáren, ale oni si ho dokonce i oblékají. V této branži jim na našem území patří bezesporu smutné prvenství. Antifa však vyvíjí v této oblasti také osvětovou činnost, jejímž cílem je donutit všechny občany ČR, aby nosili dámské spodní prádlo. Proč? S největší pravděpodobností to má být jistá forma svérázného pasivního protestu proti nedávné demonstraci pravicových radikálů v Litvínově. Antifa již nehodlá nadále tichounce a hebounce přihlížet, proto v 14:55 budou všichni účastníci akce vyzváni hřmotným ampliónem, aby začali hlasitě mručet jako pářící se levhart, čímž se posílí soudržnost celého davu, který v 15:15 vyrazí směrem do Holešovické tržnice nakupovat falešné oblečení jako výraz podpory perzekuovaným vietnamským obchodníkům.

Přijďte říct své ano, ne, čauky, nazdárek, děkuji a nashledanou! Buďte revoluční, metejte kozelce za práva Pandy velké, zabijete tím dvě velryby jednou ranou!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pepýkcz pepýkcz | 28. listopadu 2008 v 21:53 | Reagovat

Ty jsi dobrá pýča

2 Buřtík Buřtík | Web | 1. listopadu 2009 v 18:19 | Reagovat

to teda jo

3 Siggy Siggy | 28. března 2012 v 18:19 | Reagovat

skvelý článok, lepšie by som to ani ja nenapísal :-) dělníci do boja, antifa do hnoja!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama