Listopad 2008

Antifa svolává demonstraci ultralevicové mládeže na 13.12.2008

28. listopadu 2008 v 19:18
Česká antifašistická akce a.s., financovaná nejmenovaným českým deníkem Junge Fronte Heute, svolává na sobotu 13.12.2008 do Prahy všechny ultralevicové občany naší vlasti. Akce, která začne ve 14 hodin na Těšnově nedaleko Florence, má podtitul "Za důstojný život pro Romy, za život v útlaku a chudobě pro bílé svině". Na demonstraci vystoupí se svým projevem Milouš Jakeš, Vasil Bilak a ze záhrobí promluví sám bývalý předseda organizace Antifa, Klement Gottwald, jehož duch bude vyvolán všemi přítomnými za pomoci vonných tyčinek a čajových svíčiček prostřednictvím sedmé božské inkarnace, transcendentálního média, zvaného Ondra Slačálek.

Na mítink, brífink a brainwashing jsou zváni všichni zástupci menšin, například všichni nájemní vrazi, feťáci, sprejeři, zloději, násilníci, vykradači aut, domů i bytů. O jejich práva zde půjde v první řadě. Mohou však přijít i sexuálně jinak orientovaní lidičkové, třeba homosexuální pedofilové, zoofilové nebo frotéři, kteří zajisté přijedou na tuto slovutnou demonstraci přeplněnými prostředky městské hromadné dopravy. I za jejich práva bude Antifa během svého předvánočního brainwashingu lobovat.

AFA je organizací revolučních fetišistů, kteří nejenže kradou dámské spodní prádlo z prostorů sušáren, ale oni si ho dokonce i oblékají. V této branži jim na našem území patří bezesporu smutné prvenství. Antifa však vyvíjí v této oblasti také osvětovou činnost, jejímž cílem je donutit všechny občany ČR, aby nosili dámské spodní prádlo. Proč? S největší pravděpodobností to má být jistá forma svérázného pasivního protestu proti nedávné demonstraci pravicových radikálů v Litvínově. Antifa již nehodlá nadále tichounce a hebounce přihlížet, proto v 14:55 budou všichni účastníci akce vyzváni hřmotným ampliónem, aby začali hlasitě mručet jako pářící se levhart, čímž se posílí soudržnost celého davu, který v 15:15 vyrazí směrem do Holešovické tržnice nakupovat falešné oblečení jako výraz podpory perzekuovaným vietnamským obchodníkům.

Přijďte říct své ano, ne, čauky, nazdárek, děkuji a nashledanou! Buďte revoluční, metejte kozelce za práva Pandy velké, zabijete tím dvě velryby jednou ranou!Buďte sociálně nepřizpůsobiví, pošlu vám desítky milionů na bydlení, vzkázala Čechům Džamila Stehlíková

27. listopadu 2008 v 14:25

Pokud jste běžný Čech a chcete mít vlastní bydlení, musíte se zadlužit na celý život. Taková je realita v naší rozvojové zemi. Nikdo vám nepomůže, jedinou šancí je půjčka nebo hypotéka, jinými slovy státem posvěcená lichva. Půjčíte si určitý obnos a splatíte přibližně dvojnásobek. Byt nebo dům u nás stojí zhruba deseti- nebo dvacetinásobek ročních čistých příjmů průměrného vysokoškoláka.

Ceny v obchodech jsou u nás dvou- nebo trojnásobné oproti cenám ve vyspělých zemích, přičemž daně platíme srovnatelné nebo dokonce vyšší než v oněch vyspělých zemích. Situace, která nemá řešení, zvlášť, když je už teď jasné, že další volby vyhraje ODS nebo ČSSD. Je celkem jedno, jestli vládnou zloději nebo tuneláři, my Češi je máme rádi a proto je neustále pořád dokolečka volíme. Zpět ale k problematice bydlení.

V deníku MF Dnes vyšel rozhovor s ministryní pro lidská práva a menšiny Džamilou Stehlíkovou, ve kterém se objevila informace o tom, že tato kazašská žena pošle sociálně nepřizpůsobivým občanům ČR několik desítek milionů korun na zlepšení úrovně jejich bydlení. Co z tohoto sdělení plyne pro vás, milí občané ČR? Začněte se chovat nepřizpůsobivě, zdemolujte nemocniční pokoj, nachčijte jim tam do kouta a buďte sprostí na ošetřující personál přesně tak, jako to dělali potomci nepřizpůsobivých. Dostanete za to miliony od paní Džamily proto, aby se vám lépe bydlelo. Jinými slovy-chovejte se všichni jako hovada, kraďte, vražděte, nechoďte do práce. Náš stát se vám za to ještě odvděčí několikamilionovou dotací.

Fotografie vedle článku jsou z jednoho nejmenovaného východočeského hřbitova. Sociálně nepřizpůsobiví dostávají od našeho státu peníze nejen na bydlení, ale i na rodinné hrobky 1+1 s plným vybavením včetně LCD televizoru. Tak to už mi hlava nebere. A co vám?

Zvláštní sen: Vilda Matej byl usmrcen v prosinci 2008

23. listopadu 2008 v 18:29
Zdál se mi zvláštní živý sen. Bylo den před další demonstrací radikálů. Na sídliště Janov, kde se druhý den měla akce konat, přijelo v podvečer celkem nenápadné auto, které zaparkoval jeho řidič mezi ostatní auta, stojící na sídlišti. Pak vystoupil a někam odešel. Bylo to na pohled úplně obyčejné auto, až na to, že v jeho kufru byly batohy plné různých zbraní. Auto stálo na místě přes noc do druhého dne.

Druhý den se na Janov začali scházet demonstranti. Na jedné straně stáli Romové, kteří díky tomu, že nemusí chodit do práce, chodí do posilovny, tudíž jsou na pohled mohutní. Romové byli vyzbrojeni dřevěnými holemi se zatlučenými hřebíky, plynovými pistolemi, mačetami a dalšími zbraněmi, které se ani neobtěžovali skrývat. Na druhé straně stáli protestující občané České republiky, demonstrující proti rasismu naruby (=na český způsob). Nebyli tak mohutní jako Romové, protože na rozdíl od nich musí chodit denně do práce a na posilovnu už jim tolik času nezbývá. Češi u sebe na první pohled žádné zbraně neměli. Uprostřed, mezi oběma znepřátelenými stranami stáli policisté, kterým bylo jedno, že jsou Romové očividně ozbrojení. Policisté místo zabavování zbraní Romům začali šacovat některé podezřele vyhlížející Čechy. Žádné zbraně však u nich nenašli.

V čele Romů stál Vilda Matej, vrah, který zabil v září roku 1994 z bezprostřední blízkosti výstřelem z plynové pistole českého hokejistu Martina Soukupa. Ten samý Vilda Matej, který cvičil litvínovské městské strážníky v karate a který jim neoficiálně šéfuje. Mimo jiné ještě pase romské prostitutky a vybírá výpalné u litvínovských podnikatelů spolu s bandou nabušených Romů. Jak už je Vildovým zvykem, začal pokřikovat na české demonstranty, že jsou kundy špinavý český. Veliteli zasahujících policistů do očí řekl, že je mrdka, načež se velitel zásahu začervenal a zklopil provinile hlavu k zemi.

Napětí mezi oběma demonstrujícími skupinami se začalo stupňovat, když tu se na scéně objevil řidič zaparkovaného vozidla spolu s několika svými kamarády. Z kufru auta vzali batohy plné zbraní a nenápadně je začali rozdávat dalším demonstrujícím kamarádům v zadních liniích protestujícího davu. Nikdo z policistů si ničeho nevšiml. Ozbrojení demonstranti začali pomalu postupovat davem dopředu směrem k Vildovi Matejovi. Už ani nevím, jak se jim to povedlo, ale procpali se policejním zátarasem, jeden z nich polil Vildu hořlavinou a další ho zapálil. Vilda Matej vzplál jako Vánoční stromeček na Tři krále. Opodál stojící starší paní, bydlící na Janově, si neodpustila rasistickou poznámku: "To je smrad jak když hoří cikán". Romové se dali na zoufalý útěk, sbalili si Adidasky a svými Mercedesy, BMW a Audinami hromadně zamířili k hranicím. Byl to doslova exodus. Demonstrující Češi si poté mezi sebou rozdali dárky. Psal se totiž prosinec 2008. Byl to opravdu zvláštní živý sen.Makejte, vy bílý svině aneb Proč platíme zdravotní a sociální?

21. listopadu 2008 v 9:06

Bratr mojí kamarádky je manažerem v jedné velké společnosti. Má plat 150 tisíc Kč měsíčně a podle toho, co jsem od mojí kamarádky slyšel, odvádí státu měsíčně okolo 60 tisíc Kč na daních, zdravotním a sociálním. Zbyde mu nějakých 90 tisíc Kč, což je sice celkem dost peněz, ale na druhou stranu je to jen malá část z jeho hrubého platu. Obecně v české republice platí pravidlo, že kdo víc vydělává, ten víc odvádí státu na daních, zdravotním a sociálním.

Zdravotní a sociální pojištění však není tím, čím se zdá být. Někteří lidé si mohou mylně myslet, že si formou zdravotního a sociálního přispívají na svou případnou hospitalizaci nebo na svůj důchod. Chci vás upozornit, že to je nesmysl. V České republice totiž existuje takzvaně solidární systém zdravotního a sociálního pojištění. Zjednodušeně to znamená, že pracující občané České republiky dobrovolně a vědomě každý měsíc darují nezanedbatelnou část své výplaty nepracujícím občanům České republiky.

Kdo jsou nepracující občané České republiky? Děti, školáci a studenti, důchodci a jiní občané. Je správné darovat část svých výplat dětem, školákům a studentům? Ano, to rozhodně je, protože děti, školáci a studenti jednou budou pracovat, jsou perspektivní a jistou formu podpory od nás všech si zaslouží. A co důchodci, kteří pobírají důchod z našeho sociálního pojištění? Většina důchodců pracovala, tudíž i oni si svoje peníze z našich výplat zaslouží, samozřejmě kromě bývalých komunistických funkcionářů, kteří berou nehorázně vysoké důchody. Je mi špatně z toho, že přispívám na důchod třeba Miloušovi Jakešovi. Je to stejný pocit jako byste posílali část svých výplat na důchod Adolfu Hitlerovi, pokud by ho Němci nechali ve své zemi poklidně dožít tak, jako my necháváme poklidně dožít naše komunisty.

Kdo jsou ti "jiní občané" z druhé věty třetího odstavce tohoto článku? Jsou to lidé pobírající dávky pro podporu v nezaměstnanosti bez rozdílu barvy pleti. Je jasné, že v určitých dejme tomu jinobarevných menšinách je takových lidí víc, ale vy těmto lidem přispíváte rádi a dobrovolně. A to je dobře. Vždyť není nic krásnějšího než jít do prodejny se značkovým sportovním oblečením a obuví, mrknout na Aranku s Dežem kterak kupují nejnovější a
nejdražší boty značky Adidias nebo Nike a v duchu si spočítat, že jste jim ty boty vlastně zaplatili vy z částí vašich platů. Je to skvělý pocit a jistě vás zahřeje u srdce, že jste udělali dobrý skutek. A proto - makejte, vy bílý svině, Aranka a Dežo už chtěj zase nakupovat!

Pochod extrémistů a radikálů na litvínovské sídliště Janov bude mít soudní dohru

19. listopadu 2008 v 15:03

Otřesný případ policejní brutality, zvůle a snad i zneužití levomoci veřejného čunitele byl zaznamenán neznámým fotografem v průběhu pondělního pochodu extrémistů na sídliště Janov v Litvínově. Litvínovský policista Dušan Smrtka byl přistižen, kterak koná malou potřebu na bezbranného pravicového radikála, kterého ještě před samotným potupným aktem přinutil svým ohavným pendrekem k ulehnutí na zem obličejem k trávě.

Celou kauzou se však již začala zabývat společnost Člověk v tísni, o.p.s., která k pondělnímu incidentu zaujala jasné stanovisko: "Máme tu další odporný případ týrání a močení," uvedl zmocněnec pro práva extrémistů Miroslav Brož. Další odborník na slovo vzatý, Ondřej Cakl, nositel zeleného řádu Nadace Charty 88, se nechal slyšet, že již se svým přítelem Ondrou Slačálkem celý případ důkladně anályzuje. "Podáme kasační stížnost k Ústavnímu soudu v našem ústavu pro choromyslné! Od toho máme v našem ústavu platnou ústavu!," ječeli oba jeden přes druhého z tepla své polstrované cely.

Psycholog Jeroným Klimeš vypracoval profil běžného policejního těžko- i lehkooděnce: "Jde o lidi, kteří prožili obrovitánské utrpení ve svých rodinách, celý život je provází pocity méněcennosti, skepse, smutku a viny. Je také možné, že na ně jejich rodiče v dětství močili a oni to v průběhu ontogeneze vzali za své a nyní se mstí nejen člověku jakožto jednotlivci, ale celé společnosti, kterou viní za své utrpení. Policista na fotografii chtěl zřejmě dokázat ležícímu radikálovi svou nadřazenost po staru, podle zákonů divočiny, proto ho pocákal svou močí na důkaz své dominance." Ať je to tak nebo onak, je to humus a už by se to nikdy nemělo opakovat.Budoucnost patří Romům aneb Chtěl bych se jmenovat Dežo

12. listopadu 2008 v 8:33

Nedávno jsem viděl film s názvem "In Bruges", který popisuje osudy dvou kamarádů-nájemných vrahů z Londýna, z nichž jeden udělal chybu, a proto byli oba uklizeni svým šéfem do města Brugy v Belgii, kde posléze jeden z kamarádů dostane úkol toho druhého zabít. Zajímavá zápletka, ale daleko zajímavější je jedna scéna z filmu, kdy zfetovaný lilipután (běloch) začne jednomu ze zabijáků vykládat o tom, že bude válka mezi bělochy a černochy. Zabiják se liliputána ptá, ke komu se přidaj "žlutý" a lilipután pohotově odpovídá, že k černejm. Celá scéna působí dost komicky, ale trocha pravdy na ní zřejmě bude. Možná ani žádná válka mezi černochy a bělochy nebude potřeba, protože běloši jsou před přirozeným vyhynutím, daným hlavně politikou většiny původně bělošských států světa, kde je s původním obyvatelstvem nakládáno jako s lidským odpadem a kde jsou zvýhodňovány, dotovány a podporovány jinobarevné menšiny bohužel na úkor znevýhodňovaných většin.

Nejinak je tomu i u nás, v České republice, kde původní obyvatelstvo pomalu ale jistě vymírá a do popředí se tvrdě dere Romská menšina. Chtěl bych upozornit čtenáře, že toto není rasismus, ale realita. V Čechách se Romové objevili poprvé ve 14.-15. století (tehdy se jim říkalo cikáni). Z roku 1416 pochází kniha nazvaná "Staří letopisové čeští", kde se mimo jiné píše "...také toho léta vláčili se cikáni po české zemi a lidi mámili…". Romové se totiž původně vydávali za křesťanské poutníky, zemí táhli ve skupinách do 1000 lidí a původním obyvatelstvem byli přijímáni příznivě (právě proto, že lidem lhali, že jsou kajícní křesťanští poutníci). Heslem Romů bylo: "Miro than odoj, jak mange mištes" (=Mé místo je tam, kde je mi dobře). Jak je vidět, u nás bylo (a pořád je) Romům tuze dobře.

V roce 1427 však pařížský arcibiskup exkomunikoval Romy z církve a postoj původního obyvatelstva se k nim změnil. Začaly vycházet z dnešního pohledu extrémistické a rasisitické zákony. Naši panovníci Ferdinand I. Habsburský (1503-1564) a Leopold I. Habsburský (1640-1705) by dnes skončili v kriminále a v médiích by byli označeni za lidské hyeny, neboť uzákonili útlak Romů a jejich vypovězení ze země. Původní obyvatelstvo mohlo navíc Romům beztrestně ubližovat.

Pravděpodobně nejhůř se Romové měli za druhé světové války, po které jich zbylo v Čechách zhruba tisíc. Počet Romů v Čechách postupem času vzrůstal na současných cca 200 000 (většina z nich se hlásí k české národnosti). Pomocí programu "Populační kalkulačka" si můžete ZDE spočítat, kolik bude pravděpodobně Romů v ČR za 100 let. Je jasné, že budoucnost patří této kdysi tolik pronásledované a znevýhodňované menšině, která se nyní těší obrovské přízni současných českých panovníků. Vždyť kdo z vás, Čechů neromského původu, se může pochlubit tím, že nepracuje, má zdarma dům v centru města a před ním čtyři BMW a dva Mercedesy? Na závěr tohoto článku se skvěle hodí citace výroku jednoho z litvínovských Romů, proneseného nedávno na adresu neromského obyvatelstva: "Chcípni, bílá svině. Žádnej bílej se nebude roztahovat na našem teritoriu". Výrok byl zaznamenán televizními kamerami, nejde o žádný výmysl.Bůh stvořil ženu. A já mu jí tímto reklamuji!

6. listopadu 2008 v 12:05

Všichni víme, že Bůh stvořil muže, známého taky jako Adam, kdysi dávno, někdy v pátek nebo v sobotu. Píše se to v Bibli, v Novém zákoně, Evžen 37:16, odstavec 2, písmeno c. Práce na stvoření muže mu trvala skoro celý den. Dal si s ním do detailu záležet, musela to být fuška a Bůh se jistě pořádně unavil, to dá rozum, protože osmihodinová pracovní doba tehdy ještě neexistovala a půlhodinové přestávky na oběd už vůbec ne. Když Adam ožil, cítil se sám, proto Bůh během pár vteřin splácal ze zbytků a z Adamova žebra ještě Evu. Bohužel mu už nezbyl materiál na mozek, proto trochu ubral jinému živočichovi, lalokoploutvé rybě Latimérii podivné (Latimeria chalumnae), díky jejímuž mozku (vlastně jen jeho části) je muž a žena zcela jiný živočišný druh, na což poprvé upozornil již Charles Darwin ve své publikaci "O původu druhů", kterou hodil na papír po své plavbě na lodi Beagle.

Latimérie podivná je však velmi podivná, hlavně svým chováním, které se spolu s částí mozku, kterou z ní Bůh transplantoval Evě, přeneslo i na ženy. Ženy se proto od těch dob chovají pro přemýšlivé muže občas zcela nepochopitelně. Stejně tak i jejich způsob přemýšlení a uvažování může vypadat pomateně a nelogicky, což je ovšem logické vzhledem k příbuznosti ženy s živoucí fosílií-Latimérií. A proto: MUŽI, až se zase vaše ženy budou chovat tak, jako by měly v mozku zavirovaný software, snažte se je zklidnit a nebo ochladit tekoucí studenou vodou, čímž je ochráníte před zkratem, který by mohl mít za následek trvalé a nevratné poškození vaší ženušky. Bože, kurva, jestli todle čteš: nevim, jakou maj tvoje výrobky záruční lhůtu, ale kurva měl bys něco dělat, hlavně s těma ženskejma, protože vobčas se to s nima fakt nedá zvládat, natož pak vydržet. Ale dík, žes nám mužům pro zábavu po ženě ještě stvořil pivo!