Systém vzkazuje mládeži: Přidejte se k Antifa.cz, stanete se neškodnými

9. září 2008 v 7:41
Poslední dobou se čím dál častěji objevují v oficiálních sdělovacích prostředcích informace, které novináři a reportéři získávají díky spolupráci s levicovými extrémisty z řad Antifa.cz. V drtivé většině případů jde pouze o informace týkající se tzv. pravicových extrémistů, to znamená lidí, kteří nevolí komunistickou stranu Čech a Moravy, případně její přímé odnože ČSSD a ODS. Za zmínku stojí třeba kauza 3 černých oveček v armádě ČR. Tahle aférka je však trochu směšná, neboť obecně známým veřejným tajemstvím je, že naše armáda je celá tvořena příznivci pravice, ať už mírnější nebo radikálnější.

Tohle malé tajemství znají i naši vládcové, ke kterým se občas donesou nářky frustrovaných teenagerů z řad Antifa.cz. Zmiňovaná mládežnická organizace poslední dobou nápadně připomíná komunistické spolky Pionýr nebo SSM. Levicoví extrémisté jsou pro náš stát zřejmě podobně nebezpeční jako extrémisté pravicoví, nicméně naši vládcové našli účinný způsob, jak levičáky udržet v klídku a pod kontrolou. Antifa.cz dostala možnost spolupracovat s oficiálními médii a její členové mají nyní pocit důležitosti, zkrátka toho, že jejich "práce" má smysl. Naši vládcové tím pádem zabili dvě mouchy jednou ranou: mají frustrované levicové potomky bývalých komunistických papalášů krásně pod kontrolou a ještě od nich jako bonus získávají cenné informace o daleko nebezpečnějších, rebelujících a nepohodlných pravičácích. A proto: děti, mládeži, přidejte se k Antifa.cz, stanete se tak věrnými a oddanými posluhovači systému.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 krakora krakora | 29. září 2008 v 13:47 | Reagovat

di do háje!

2 mtfk mtfk | 20. listopadu 2008 v 16:37 | Reagovat

jo to je ezkejch pár řádku fašounskejch keců kterjm se každej soudnej člověk jenom zasměje, nejsem ani pravičák ani levičák jsem jen zastánce lidských práv a zdravého rozumu takže podle mě je tendle text snžka blábolů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama