Září 2008

Novodobí političtí vězni?

26. září 2008 v 8:40

V médiích se objevila zpráva o nepodmíněném odsouzení dvou údajných českých neonacistů. Byli poslání na několik let za mříže do věznice s ostrahou, což je téměř nejtvrdší forma vězení pro téměř nejhorší zločince - vrahy a násilníky. Mladíci, o kterých tu píšu, se provinili tím, že psali internetový časopis, což je prý společensky velmi nebezpečné, alespoň to tvrdí žalobce Zdeněk Štěpánek.

Podle důkazů, které obžalobě u soudu poskytli protistátní bojovníci ze serveru Antifa.cz, se jednalo o neonacistický časopis Poslední generace. S odsouzenými mladíky nijak nesympatizuji, stejně tak se mi nelíbí jakékoliv nacistické myšlenky, pouze mě mírně překvapila tvrdost a výše trestu. I když v naší lidově demokratické republice je možné všechno, zvlášť když u soudu předsedají bývalí činovníci KSČ.

Krást se zde může podle libosti a pokud si dáte pozor a budete krást jen věci v hodnotě do 4999 Kč, nebudete nijak stíháni, natož odsouzeni, ani když toto jednání budete činit opakovaně. Můžete zde beztrestně vykrást třeba 2000 automobilů za rok a nehrozí vám za to žádný trest, pokud neukradnete věc v hodnotě vyšší než 5000 Kč, a tak není divu, že se u nás značná část obyvatelstva drobnými krádežemi beztrestně živí na úkor pracujících, kteří jsou okrádáni. Za to, že napíšete pár článků však můžete jít bručet natvrdo a to ještě mezi ty nejhrubší kriminálníky do takového typu vězení, kde sedí mimo jiné i brutální vrazi. Verdikt havlíčkobrodského soudu mi silně připomíná politické procesy z 50. let 20. století, kdy byli do vězení (nebo na popravu) posíláni lidé za svůj tehdy špatný a pro tehdejší stát nepohodlný politický postoj ve veřejných procesech, které měly za úkol zastrašit ostatní podobně smýšlející občany.

Závěr je tedy jasný: svérázové z řad zaměstnanců havlbrodského okresního soudu dostali zřejmě státní zakázku veřejně odsoudit politicky nekorektní mladíky v kauze, kterou ostatním podobně smýšlejícím mladíkům naservírovala na televizních obrazovkách média proto, aby je od jejich závadných myšlenek odradila. A proto-neonacisté, převlečte kabáty a na prvního máje se sejděte na komunistické manifestaci v kterémkoliv českém městě. Komunistické smýšlení má v Čechách delší tradici než to opačné, srovnatelné - neonacistické. A navíc, být komunistou se v Čechách netrestá. Komunistů je v ČR daleko víc než neonacistů, odhady jdou někam k 1 milionů voličů a sympatizantů KSČM, zatímco neonacistů je pár stovek až tisíc.

Co najdeš v lese aneb Jak si zdarma opatřit nebezpečné výbušniny?

9. září 2008 v 8:21
Kdysi jsme si tu povídali o primitivních "Do It Yourself" výbušninách, se kterými je ten problém, že si je člověk musí vyrobit pracně sám. Různé třaskavé návody se objevují i v televizním pořadu Clever přímo ve vysílání TV Nova. Přitom ale existuje jeden daleko jednodušší způsob, jak si opatřit opravdickou bombu:-). Veškeré výbušniny se samozřejmě musí odevzdávat, sami jistě víte komu. Kdy a kde se ale takové funkční bomby sbírají? Je to primitivnější než Džamila Stehlíková: stačí si opatřit detektor kovů, třeba na Aukro.cz nebo kdekoliv jinde. Nový detektor se dá sehnat i za cenu kolem 2000 Kč a na hledání munice stačí.

S detektorem už potom není problém zajít do lesa, kde se za války něco dělo, to znamená, že tudy vedla například ústupová cesta německých vojáků nebo zde měli vojáci pozice, případně výcvikový prostor. Velmi cenné jsou při hledání bomb i informace pamětníků, kteří si občas ještě vzpomenou, že támhle stál po válce tank, nebo, že tam pod tu skálu se odvážela munice posbíraná podél silnic po odchodu Němců. Na černých poválečných skládkách najdete munici buď zlikvidovanou nebo poškozenou, nicméně často použitelnou. Nábojnice obsahují i po 60ti letech funkční střelný prach, bomby a granáty bývají provozuschopné. Najít se občas dá i plastická trhavina, která ovšem musí být uložena v obalu detekovatelném detektorem kovů. Na závěr se ještě sluší dodat, že nevybuchlá munice je nebezpečná hračka, protože děti do 3 let by mohly spolknout její malé části. Poté by mohly kadit atomové hřiby a to je nehygienické.

Systém vzkazuje mládeži: Přidejte se k Antifa.cz, stanete se neškodnými

9. září 2008 v 7:41
Poslední dobou se čím dál častěji objevují v oficiálních sdělovacích prostředcích informace, které novináři a reportéři získávají díky spolupráci s levicovými extrémisty z řad Antifa.cz. V drtivé většině případů jde pouze o informace týkající se tzv. pravicových extrémistů, to znamená lidí, kteří nevolí komunistickou stranu Čech a Moravy, případně její přímé odnože ČSSD a ODS. Za zmínku stojí třeba kauza 3 černých oveček v armádě ČR. Tahle aférka je však trochu směšná, neboť obecně známým veřejným tajemstvím je, že naše armáda je celá tvořena příznivci pravice, ať už mírnější nebo radikálnější.

Tohle malé tajemství znají i naši vládcové, ke kterým se občas donesou nářky frustrovaných teenagerů z řad Antifa.cz. Zmiňovaná mládežnická organizace poslední dobou nápadně připomíná komunistické spolky Pionýr nebo SSM. Levicoví extrémisté jsou pro náš stát zřejmě podobně nebezpeční jako extrémisté pravicoví, nicméně naši vládcové našli účinný způsob, jak levičáky udržet v klídku a pod kontrolou. Antifa.cz dostala možnost spolupracovat s oficiálními médii a její členové mají nyní pocit důležitosti, zkrátka toho, že jejich "práce" má smysl. Naši vládcové tím pádem zabili dvě mouchy jednou ranou: mají frustrované levicové potomky bývalých komunistických papalášů krásně pod kontrolou a ještě od nich jako bonus získávají cenné informace o daleko nebezpečnějších, rebelujících a nepohodlných pravičácích. A proto: děti, mládeži, přidejte se k Antifa.cz, stanete se tak věrnými a oddanými posluhovači systému.