Srpen 2008

Posprejuj sousedům fasádu, vyzývá Antifa v nové kampani Víc než národ

15. srpna 2008 v 18:00
A je tu další skandál. Poté, co se provalilo, že Antifa pracuje pro deník MF Dnes a ani se to nesnaží skrývat, je tu kampaň, ve které Antifa vybízí teenagery k ničení soukromého majetku. Kampaň se jmenuje "Víc než národ" a je šířena mezi lidi formou letáčků. Jeden z nich je opravdu šokující. Je na něm ošklivý transsexuál s velkými brýlemi, tahající se za dolní ret, díky čemuž vypadá dost přitrouble. Transsexuál stojí u posprejované fasády a v ruce drží plechovku se sprejem. Obrázek je doplněn textem "Tvoje barvy jsou víc než národ".

Je zřejmé, že Antifa tímto letákem vybízí mládež k ničení soukromého majetku, konkrétně ke sprejování graffiti. Jako by nestačilo, jak už dnes naše města vypadají - většina fasád je pokryta bezduchými čmáranicemi, nicneříkajícími tagy a dalšími výplody nezletilých vandalů. Antifa zřejmě chce, aby sprejeři začali ničit lidem i interiéry jejich bytů. Podle našich informací se zřejmě letáky s pro-sprejerskou kampaní brzy objeví i na stránkách Antifa deníku MF Dnes. Máme se teda na co těšit.

Napadnou neonacisté 16.8.2008 účastníky pardubického smažka festu Summer of love?

15. srpna 2008 v 17:33
Na zítřek, sobotu 16. 8. 2008, mají neonacisté naplánovanou akci v Hradci Králové, kterou jim na poslední chvíli překazil hradecký magistrát s tím, že pro pravicové extrémisty není v Hradci místo. Pro neokomunisty má však královéhradecký magistrát jistou slabost, neboť jim každoročně s velkou radostí a úslužností povoluje velkolepé oslavy prvního Máje. Každý myslící občan ČR již tuší, že s úředníky hradeckého magistrátu není něco v pořádku.

Na sobotu 16.8. 2008 plánují svojí slezinu i technosmažky v Pardubicích, vzdálených od Hradce Králové nějakých 18 kilometrů. Summer of love se koná na dostihovém závodišti při výpadovce z Pardubic na Přelouč. Z Hradce Králové jezdí skoro každou hodinu vlak přímo k dějišti festivalu, konkrétně na zastávku Pardubice závodiště. Ani bych se nedivil, kdyby se neonacisté, naštvaní na hradecký magistrát, který podporuje levicové extrémisty, vydali do Pardubic vybít si svou zlost na "zlaté mládeži", užívající extázi a kdovíco ještě. Noviny by aspoň měly zase o čem psát.