Je tu někdo deviant? aneb Queer parade, Brno 2008

1. července 2008 v 9:51
28. 6. 2008 se v Brně sešli homosexuální sadisté, nekrofilní pedofilové a další výtečníci proto, aby pochodovali na takzvaném duhovém průvodu, který nemá nic společného s Hnutím duha, prdni si a bude druhá. V Brně šlo hlavně o to, aby všichni přihlížející pochopili, že úchyláků je u nás opravdu dost a jsou dobře organizovaní, lépe než třeba Národní garda, kterou chce Ivan Ivanovič Langer zakázat, protože se na její stranu přiklání stále více občanů České republiky a to by mohlo vyústit v nepříjemnou revoluci.

Jan Jandourek, známý to obšourník, shrnul své zážitky z Brněnské Queer parade ve své Chewbačí obhajobě, kterou sepsal pro Antifa/AFA deník MF Dnes, vycházející častěji než spřízněný plátek A-kontra. Jan Jandourek píše: "Dámy a pánové, musíme si všichni uvědomit, co je a co není proti přírodě. Zvířata například souloží jak heterosexuálně, tak i homosexuálně, takže z toho plyne, že homosexualita je normální a plně v souladu s přírodou. Dámy a pánové, viděli jste však v jakékoliv ZOO ve výběhu nějakého neonacistu? Neviděli! A já se vás ptám, proč jste ho tam neviděli? Protože neonacisté se v přírodě nevyskytují a tudíž jsou naprosto proti přírodě. Nedává vám to smysl? Je to možné, protože celé je to jeden velký nesmysl!"

Se slovy Jana Jandourka musí každý sadisticko-homosexuálně smýšlející občan souhlasit, stejně jako se slovy Ivana Ivanoviče Langera, který prohlásil: "Národní strana a Národní garda protestují proti sadistickým homosexuálům a nekrofilním pedofilům. Je proto třeba Národní stranu a Národní gardu zakázat, protože zasahují do smýšlení občanů ve větším než malém množství a to je, jak známo, protiprávní. Já sám si občas usmažím na pánvi s vajíčkem kousek kůže, odříznuté z kýty nedospělého chlapce. Není na tom nic špatného. S chlupatými knedlíky je to absolutní delikatesa. Neptejte se mě však na to, odkud jsou chlupy na chlupatých knedlících, protože na to vám stejně neodpovím."

Je to smutné a bolestivé jako očkování proti tetanu, ale čeští občané se budou muset zase jednou sami zamyslet proto, aby zjistili, kdo je tady ve skutečnosti deviant a jestli je vždycky moudré přenášet zvířecí mravy do lidské společnosti, vždyť za chvíli bychom se zde mohli navzájem požírat přesně tak, jak to dělají některá zvířata a Jan Jandourek by napsal, že je to správné, vždyť je to v souladu s přírodou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 raduz raduz | 8. července 2008 v 7:48 | Reagovat

Khámo nevím vůbec co jsi chtěl napsat, zamotal jsi se v tom až to celé nedává skoro smysl. Chtěl jsem k tomu jen to, že jde o lidskou estetiku a ta má vývoj již v tvém prenatálním vývoji. Homosexualita je prokázaná na odborné lékařské úrovni v biologických příčinách člověka, čerpám z několika odborných studii, uznávaných laboratoří. To by za pár dní ta Nordní garda mohla protestovat proti všem co mají alergii, nebo proti dalším, co mají něco vrozené a nemá to většina.

Jen prosím tě, když už používáš tak ostrá slova, dělal jsi mezi průvodem, nějakej odbornej sociologickej průzkum, abys ty lidi nazýval     homosexuálními sadisty a nekrofilními pedofily? Jim jde o stejné přesvědčení, které mají ze svého srdce jako máš i ty, vem si, že by tebe někdo nutil rozdat si to s borcem, nebo s kočou, sorry nevím jak to máš. Prostě tvůj estetickej pohled je vnitřně napevno přesvědčený a je nesmírně těžké jít proti tomu, zkus si to na sobě. Jediný, kdo k tomuto estetickému problému přistupuje s kompromisem jsou bisexuálové, to by měl být dle tvého tvrzení opravdoví střed. Pokud, ale nejsi bisexuál, měl by si respektovat orientaci druhých jako i oni respektují tu tvojí.

Proč se lidi serou do hlav jiných, přitom skoro každý má problém s tou svou. Tímto to nikdo nezamaskuje. Copak těm lidem a NG chutná  jídlo jinak, nemůžou spát, bolej je nohy, nebo maj z homosexuálů malý péro? proč protestují proti něčemu co se jich ani v nejmenším nedotýká?

Každý by měl začít u sebe a pracovat na sobě, aby byl lepším užitečnějším člověkem. Proč si někdo myslí, že dosáhl svého vrcholu a teď bude jen poučovat? Každému takovému, bych přál aby se narodilo dítě s jinou estetikou a sexuální preferencí jinou nežli mají oni samy. Jen toto je může pohnout k přemýšlení.

Mimochodem tyto kroky jsou jen populizmus NG a lidi skáčou na špek jak diví, hold jsme v Čechách a tak se není čemu divit.

2 Froggg Froggg | 8. července 2008 v 17:52 | Reagovat

Raduz: Nějáko moc jsi se rozjel a tvůj názor rozhodně není objektivní, nejspíš patříš na tu druhou, teplejší stranu, nic proti, znám pár takových a vycházím s nima vesměs slušně. A když se tak oháníš odbornejma studiema, tak tady máš taky jednu: http://azpravy.atlas.cz/svet/162203-homosexualita-neni-v-genech-tvrdi-vedci.aspx no a není jediná v tomhle směru, jenže se o tomhle zase tolik nemluví, protože se to nehodí do dnešní multikulturní všetolerantní společnosti. Neříkám, že by se měli homouši střílet, ale musejí si uvědomit, že to není úplně normální, že jsou odlišní a že proto se na ně bude většina lidí koukat jako na něco cizího. To nezměníš, tak jsme "naprogramování" je to přirozený, bát se neznámýho, odlišnýho a cizího, díky tomu člověk taky přežívá. Mě je celkem jedno, kde si jaká buzna nechává trhat od druhý prdel, ale jsem zásadně proti tomu, aby adoptovali děti. A teď bych se mohl začít já ohánět tou psychologií, zejména vývojovou, kde bys zjistil, že pro zdravý vývoj dítě je v dětství potřeba jak faktor otce, tak matky. Víc rozvádět to tu stejně nemá cenu, tak jen abys věděl, že nejsi jedinej chytrej a žes to tady teď všem vysvětlil. A ještě k NG, potažmo Národní straně, ti se na tý demonstraci nechovali vůbec špatně, byl jsi tam, že tady o nich můžeš  mluvit? Jistě že nebyl, četl jsi jen zkreslující článek v novinách... Jedinej bordel tam dělali paka z Odporu a jim podobní (AN, DS...) Národní Strana se do ničeho zásadního nezapletla a ani neřešili věci, ze kterých si je nařkl, na jejich transparentu se jen věnovali tomu, že si nepřejí adopci dětí homosexuály.  Navíc si ten juzek, co tu úchylárnu v Brně svolal, sere do huby, když si buzny vyřvali registrovaný partnerství, tvrdil, že to je vše, čeho chtěl dosáhnout a teď už chce adopci. Nasrat!

3 raduz raduz | 10. července 2008 v 13:56 | Reagovat

For Froggg: Máš pravdu homosexualita není v genech to jsem nikdy netvrdil. Psal jsem o estetickém vnímání, které po narození zapříčiní třeba to, že nemáš rád banán, jogurt…. aniž by jsi ho, kdy ochutnal. Stejně jako se vyvíjí u nenarozeného třeba končetina vyvíjí se také mozek a v určité fázy vývoje má na cit nebo jak to říct vliv mnoho vnějších i vnitřních faktorů. To tady tvrdím.

Homosexualita je na tomto světě stejně dlouho jako heterosexualita, něco nového? možná pro tebe a pro několik dalších zabedněnců, kteří si nedokáží tento obyčejný fakt přiznat. Dle tvých slov jsme naprogramovaní bát se odlišného, cizího? Hm to má dvě roviny. Za prvé by se dle tohoto asi nikdy člověk nepodíval do vesmíru, nebo třeba nikdy neobjevil Ameriku. Z druhé v ČR nemáš jiného predátora nežli homo sapiens, kterej nebude novej, ani neznámej. Přirozeně se tato xenofobie předává rodiči a okolím a to z jednoho prostého důvodu, bojí se o tebe. Nakonec ti předaj tuto vlastnost tak, že jí podlehneš a vezmeš za svou. Já alespoň když pozoruji malé děti nevidím strach z neznámého cizího, naopak jsou to oni, kdo chtěj všechno prozkoumat. To je přirozenost člověka a ne naučenej strach z něčeho co jsem ještě ani neviděl. Naopak jsem viděl  pokus na malých dětech v rámci pudu sebezáchovy a viděl by jsi jak dobře jsme vybaveni na situace, které by nám mohly přinést bolest nebo smrt. To je ten naprogramovaný strach, nikoliv xenofobie.  

Souhlasím s tebou, že pro dítě je lepší, když má výchovu od obou pólů, ale není to zcela nezbytné a opět se můžeš podívat kolem sebe, víš kolik přátel máš kolem sebe z rozvedených rodin, kdy je vychovávala jen matka, či otec? Jsou tito  přátelé pro tebe něčím méněcenným? Mají vysoké školy a další věci, jako děti z úplných rodin.

Národní strana to je pojem sám pro sebe. Pokud chtějí moralizovat měli by být spíš proti tomu co se děje jejím českým dětem v ústavech, měli by být proti ústavní výchově, protože ta je horší, nežli kdyby to dítě po propuštění do běžného života mělo třeba tři matky, kterým by na něm záleželo, nežli nikoho.  A ten transparent co tam měli populismus! Nebo si myslíš, že se dá chránit  Česká zem  populistickýma výrokama na transparentech? Směšné do očí bijící, je tu jen jeden jediný záměr, kterým se zdařil již jiným skvělým firmám jako ODS, či ČSSD, tedy opít vás nesplnitelnou polívčičkou, aby se dostali ke korytu fuck off.

4 Froggg Froggg | 10. července 2008 v 14:21 | Reagovat

Napsal jsi toho až moc na to, abych to chtěl teď všechno rozebírat, takže ti jen řeknu, že se spoustou věcí nemůžu souhlasit a spoustu věcí sis upravil tak, aby se hodily do toho tvýho příběhu. Například parafrázování homosexuálních rodičů rodičemi rozvedenými je naprostý nesmysl, navíc i tak by hodně záleželo na věku dítěte. Jelikož mě však nebaví, a navíc to ani nemá nejmenšího smyslu, hádat se s někým po netu, tak já končím. Diskutuji rád, ale tohle na diskusi nevede, máš zatvrzelý názor, máš na něj však právo, tak si ho nech. Jen mi příjde úsměvný, jak ty, a spousta dalších, se tak silně bráníte tomu, aby vás někdo neobalamutil, až přirozeně balamutíte sami sebe. Třeba NS mám v hledáčku už několik let a to, cos k této straně napsal, jí v žádném případě nevystihuje. No nic, třeba se najde někdo, kdo má víc času na zbytečnou diskusi a trochu to uvede na pravou míru. Krásný den přeji.

5 rash rash | E-mail | 24. července 2008 v 15:08 | Reagovat

Poněkud ex-post, ale nedalo mi se nevyjádřit k této jemně queer debate. Celou, velmi zajímavou diskuzi odstartoval článek, ve kterém nejde ani o estetiku (na to je příliš pitomý), ani o genetiku (jedině, že by hloupost byla vrozená), ale o politiku formulovanou invektivami vůči všemu, co koliduje s jasným názorem pisatele. Pro něj je vzkaz, že radši bych viděl nácky v Zoo, než jejich odpůrce a všechny, co se jim znelíbí, v koncentrácích. PS: v domácím lékaři po babičce jistě najdeš spoustu dalších deviací, jejichž spojení mě velmi pobavila, koprofilní asphyxante! Jinak ostatním bych připomněl, že osobní zkušenost vydá někdy za víc než pouhá teorie a domněnky, že o věcech, jež se mě bytostně nedotýkají nebo jsem je nikdy neprožil, mohu co nejzasvěceněji povídat. To nevede k diskuzi, ale k argumentační válce, že pravda je má a jediná. Toť vše. Zdraví Váš uál bez intelektu, bílý heterosexuální muž bez prožité zkušenosti z ústavní péče dětských domovů.

6 nik nik | E-mail | 19. října 2008 v 16:09 | Reagovat

no ty ses teda poradenej kus debila, to se jen tak nevidi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama