Červenec 2008

Vraťte Čechům jejich hymnu!

27. července 2008 v 11:28
Název tohohle článku zní možná trochu divně, ale je to dáno pouze faktem, že většina Čechů přijala relativně mladou písničku "Kde domov můj" za svou hymnu bez ověření si faktu, že pravá a daleko starší česká hymna je píseň zcela jiná. Nejprve ale k písni "Kde domov můj". Pochází z neúspěšné divadelní hry "Fidlovačka" J. K. Tyla a F. Škroupa poprvé uvedené roku 1834. Jde o píseň číslo 19, která se i přes neúspěch Fidlovačky stala oblíbenou mezi českým lidem a oficiální českou hymnou je od roku 1918, to znamená 90 let. I dnes je text této písně aktuální zejména díky bytové politice našeho státu, který zajišťuje bydlení zdarma stále početnější Romské menšině, přičemž zcela kašle na českou většinu, a proto mnohým Čechům, bydlícím pod mostem nebo v lese nezbývá nic jiného než si posmutněle broukat: Kde domov můj...

Jaká ale byla prapůvodní neoficiální česká hymna, kterou český lid zpíval několik stovek let (zřejmě skoro 800 let)? Jde o Svatováclavský chorál nebo chcete-li píseň "Svatý Václave". Jedná se o píseň církevní, o jakousi modlitbu ke svatému Václavovi, patronovi české země. V této písni prosí český lid svého patrona, aby "nedal zahynouti nám ni budoucím", to znamená aby český národ nevyhynul. Přestože je tenhle song neuvěřitelně starý, je také aktuální, neboť českému národu do budoucna vyhynutí opravdu hrozí. Mladí Češi nemají peníze na předražené bydlení, nemnoží se, zatímco jiní menšinoví občané mají bydlení zcela zdarma, množí se geometrickou řadou a závratnou rychlostí.

Zpátky ale k písni "Svatý Václave", která se nestala oficiální státní hymnou zřejmě z jednoho prostého důvodu - zní příliš zastarale a její melodie je daleko komplikovanější než nápěv současné české hymny. Přesto ale undergroundovou neoficiální českou hymnu můžete po mnoha staletích slyšet na našem území i dnes, a to v kostelích zpravidla na konci nedělní velké mše nebo o významných křesťanských svátcích. V kostele jsem tuhle písničku slyšel jednou a běhal mi mráz po zádech - všem vlastencům doporučuju zážitek z poslechu tohohle songu aspoň jednou za život prožít.

Bohemia = naše vlast

27. července 2008 v 10:52
Občas se stává, že se na internetu strhne diskuze mezi nositeli nápisu "BOHEMIA" (často vlastenci a patrioty) na jedné straně a hloupějšími takyčechy na straně druhé, kteří se snaží nositele nápisu Bohemia napadat s tím, že tenhle nápis není vůbec český a podobně. Jak to doopravdy je? Nadešel čas si to tady pěkně narovinu vyříkat.

Nápis Bohemia je historické zeměpisné označení Českého království a objevuje se již na našich nejkrásnějších "stálých" a "věčných" stříbrných mincích, které nechal razit král Václav II. již v roce 1300, na pražských groších (nápis: Dei Gratia Rex Boemie = z Boží milosti král český). Tyto mince sice nevydržely v oběhu věčně tak, jak si Václav II. přál, ale platilo se s nimi úctyhodných 344 let do roku 1644, kdy Ferdinand III. platnost pražských grošů definitivně ukončil. Zpátky ale k označení Bohemia. Jak je napsáno výš, na českých penězích se tento nápis objevil již před 708 lety, ale jistě se používal jakožto zeměpisné označení i dříve. Podle jedné z hypotéz vznikl zřejmě z názvu kmene Bójů, který na našem území sídlil již v dobách před naším letopočtem.

A proto - až do vás bude na internetu nebo kdekoliv jinde rýt nějaká ta tupá veš, vysvětlete jí, co prastarý nápis Bohemia znamená, přispějete tím aspoň malou měrou k pozvednutí úrovně vzdělanosti českého národa.

Je tu někdo deviant? aneb Queer parade, Brno 2008

1. července 2008 v 9:51
28. 6. 2008 se v Brně sešli homosexuální sadisté, nekrofilní pedofilové a další výtečníci proto, aby pochodovali na takzvaném duhovém průvodu, který nemá nic společného s Hnutím duha, prdni si a bude druhá. V Brně šlo hlavně o to, aby všichni přihlížející pochopili, že úchyláků je u nás opravdu dost a jsou dobře organizovaní, lépe než třeba Národní garda, kterou chce Ivan Ivanovič Langer zakázat, protože se na její stranu přiklání stále více občanů České republiky a to by mohlo vyústit v nepříjemnou revoluci.

Jan Jandourek, známý to obšourník, shrnul své zážitky z Brněnské Queer parade ve své Chewbačí obhajobě, kterou sepsal pro Antifa/AFA deník MF Dnes, vycházející častěji než spřízněný plátek A-kontra. Jan Jandourek píše: "Dámy a pánové, musíme si všichni uvědomit, co je a co není proti přírodě. Zvířata například souloží jak heterosexuálně, tak i homosexuálně, takže z toho plyne, že homosexualita je normální a plně v souladu s přírodou. Dámy a pánové, viděli jste však v jakékoliv ZOO ve výběhu nějakého neonacistu? Neviděli! A já se vás ptám, proč jste ho tam neviděli? Protože neonacisté se v přírodě nevyskytují a tudíž jsou naprosto proti přírodě. Nedává vám to smysl? Je to možné, protože celé je to jeden velký nesmysl!"

Se slovy Jana Jandourka musí každý sadisticko-homosexuálně smýšlející občan souhlasit, stejně jako se slovy Ivana Ivanoviče Langera, který prohlásil: "Národní strana a Národní garda protestují proti sadistickým homosexuálům a nekrofilním pedofilům. Je proto třeba Národní stranu a Národní gardu zakázat, protože zasahují do smýšlení občanů ve větším než malém množství a to je, jak známo, protiprávní. Já sám si občas usmažím na pánvi s vajíčkem kousek kůže, odříznuté z kýty nedospělého chlapce. Není na tom nic špatného. S chlupatými knedlíky je to absolutní delikatesa. Neptejte se mě však na to, odkud jsou chlupy na chlupatých knedlících, protože na to vám stejně neodpovím."

Je to smutné a bolestivé jako očkování proti tetanu, ale čeští občané se budou muset zase jednou sami zamyslet proto, aby zjistili, kdo je tady ve skutečnosti deviant a jestli je vždycky moudré přenášet zvířecí mravy do lidské společnosti, vždyť za chvíli bychom se zde mohli navzájem požírat přesně tak, jak to dělají některá zvířata a Jan Jandourek by napsal, že je to správné, vždyť je to v souladu s přírodou.