Jak opakovaně a legálně spáchat pojistný podvod po vzoru Dopravní policie Vsetín

8. května 2008 v 11:21
Liquidator blog je tak dobrý, že jej obden navštěvují "velcí bratři". Tito pravidelní návštěvníci se rekrutují především z řad vlády, justice, policie a sem tam na tento slovutný blog zabloudí dokonce i někdo s adresou "hrad.cz". Někteří policisté se dokonce aktivně zapojují do diskuzí pod některými články a píší tam otevřeně rasistické komentáře. Netuším, jestli má jít o pouhou provokaci nebo jestli jde o skutečné názory policistů, kteří se ani neobtěžují tím, aby skryli svou IP adresu:-).

Pro všechny vlivné státní šmíráky, kteří tento blog napjatě sledují, mám jeden teskný, pravdivý příběh: Vsetín je město, které proslavil hlavně jeho ex-starosta Čunek, mísními lidmi zvaný Čuník. Jezdil si pro sociální dávky, přitom měl na účtě miliony, navíc ještě vystěhoval od tamní nemocnice Romy, kteří po městě šířili žloutenku a neplatili nájem. Vsetín má ale daleko víc zkažených šéfíků. Jedním z nich je třeba vůdce tamní dopravní policie, Jiří Chachálek (jméno bylo upraveno, aby každý poznal, jak je ten chlapík vysmátý). Tenhle vykutálený vykuk má pod palcem jak úředníky z tamního městského úřadu, tak i tamní pojišťováky.

Pokud pojedete na Vsetín, zastavte se na křižovatce ulic Michala Urbánka a Okružní (mapa zde), určitě tam spatříte zaparkovaný otlučený pojízdný vrak vozu Renault Clio (stará verze) neurčité barvy, který hlavně v zimních měsících stojí zaparkován tak, aby do něho mohli narazit řidiči, klouzající se z chemicky (ani jinak) neošetřené, sněhem zapadlé ulice Michala Urbánka, kde je klesání dobrých 10%. Podle vsetíňáků byl na tom samém místě Chachálkův vůz nabourán stejným způsobem za poslední tři zimy minimálně třikrát. Na tom ještě není nic nelegálního, poněvadž na zmiňovaném úseku ulic u křižovatky není zákaz stání, který tam prý dřív býval. Křižovatka obou ulic je sice díky zaparkovaným autům zcela nepřehledná, nedaleké rozlehlé parkoviště zeje prázdnotou, ale s tím se nedá nic dělat.

Horší (a méně legální) už je to, kolik si zmiňovaný dopravní policista účtuje za opravy od "své" pojišťovny. Cena otlučeného Chachálkova vozu Renault Clio je zhruba 30 000 Kč. Při nárazech od řidičů, kteří kloužou z kopce po ulici Michala Urbánka, bývá u Chachálkovy káry nejčastěji poškozen přední nárazník s mlhovkou a světlometem na straně řidiče a přední blatník. Celá oprava by tudíž měla stát i s prací a materiálem do 5000 Kč. Náš vysmátý dopravní policista požaduje po pojišťovně vždy částku několikanásobně vyšší, zhruba 20 000 Kč. Náhradní díly poté sežene na vrakáči, přední nárazník měl dokonce pouze zatmelen nějakou polyuretanovou pěnou.

Chachálek má údajně dva dospělé potomky, jeden prý má problémy s alkoholem, druhý snad dokonce s drogami. Nabízí se otázka, jestli muž, který nedokázal vychovat svoje děti, má mít i nadále právo vychovávat české řidiče, když je sám dost nevychovaný a projevuje se jako dementní hulvát typu Klementa Gottwalda? Nabízí se ještě jedna prognóza pro vsetínskou pobočku Chachálkovy pojišťovny, u které má tento vykuk sjednané povinné ručení: letos v zimě za vámi tenhle dopravák přijde pro dalších 20 000 Kč, protože jeho Renault Clio bude opět nabourán na křižovatce ulic Michala Urbánka a Okružní nějakým zoufalcem, který to na tom ledu neubrzdí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šmudlinka Šmudlinka | 9. května 2008 v 16:08 | Reagovat

Zdravim Autora! Dnes jsem zminovaneho pana Chachalka videla projizdet ve svem polorozpadajicim aute znacky Renault. Pak dokonce prochazel kolem me. Sel si vybirat penize do bankomatu. Podivne se na me koukal. Jako kdybych mu snad mela cist PIN pres rameno. Jedine, na co jsem se zmohla, bylo to, ze jsem se na neho kysele usmala, ale nejradej bych mu nakopala tu jeho...Jinak ten pan vypada strasne nenapadne a kdyby jste ho videli, tak by jste mu jeste prispeli na novy rifle. Asi doma strada ty penize do strozoku.

2 Hugh Keays-Byrne Hugh Keays-Byrne | 7. října 2011 v 22:08 | Reagovat

tak to je teda pěknej zmrd!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama