Novinky ze světa The Sims 3

16. dubna 2008 v 17:35 | Kells |  TS3 - Novinky
Po delší době o sobě opět dává vědět The Sims 3, pozornost fanoušků si žádá novým malým obrázekem rodinky na pikniku. Obrázek byl zveřejněn v rámci pravidelného newsletteru oficiálních stránek. O třetím díle se v budoucnu jistě dozvíme mnoho zajímavých informací, nicméně nyní do vydání (rok 2009) zbývá ještě mnoho času. Nyní jsou zraky fanoušků upřeny především na připravovaný datadisk Apartment Life a kolekci IKEA Home.


větší verze již k dispozici

Aktualizováno: Oficiální stránky byly doplněny (thx Snooty) o větší verzi tohoto screenshotu, kterou si nyní můžete prohlédnout i u nás. Mimochodem všech 30 dostupných obrázků ze třetího dílu si můžete prohlédnout v galerii.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Froggg Froggg | 19. dubna 2008 v 20:30 | Reagovat

Jo tak ty zdravotní sestry jsi trefil... Navíc dneska už jim nestačí střední škola na to, aby si mohli říkat zdravotní sestra, musej ještě jít na vysokou a udělat si aspoň bakaláře, jinak jsou jen zdravotnickým asistentem s platy, že by se jeden zastyděl a ani po tý vejšce ty platy nejdou moc nahoru.Hnus:(

2 nori nori | 22. dubna 2008 v 23:03 | Reagovat

Autor tohoto clanku nikdy nebyl v Africe.....Autor tohoto clanku je ukazka momentalniho stavu naseho ceskeho naroda ,kritizovat neco cemu vubec nerozumi.....lide, je mi vas lito...

3 Autor Autor | 23. dubna 2008 v 14:31 | Reagovat

Froggg: Dík za komentáře! Teď jsem si na tebe vzpomněl o víkendu, když jsem byl v Hradci. Měl jsem tam čas akorát tak na tu kofolu-doufám, žes to tu někde psal ty a né někdo jinej:-).

nori: Hele, já v Africe fakt nebyl a ani netvrdim, že jsem tam byl, jen se zmiňuju o vyprávění lidí, co tam fakt byli na "exkurzi".

4 Froggg Froggg | 23. dubna 2008 v 18:55 | Reagovat

Jo, to jsem se ptal já :) Tak snad se ti v Hradci opět líbilo!

5 mugge mugge | 24. dubna 2008 v 8:44 | Reagovat

Autor i jak píše v Africe nebyl, navíc se tu zmiňuje o Etiopii, aniž by si o ní něco přečetl, či se dozvěděl blíže. Doporučuji se kouknout na údaj, kolik procent tvoří ona úrodná půda z celé země. Dobré by bylo shlédnout i dnešní gramotnost Etiopie tzn. kolik schopných zemědělců, kteří by se o půdu dokázali postarat tam vlastně je.    Naráží na problém pitné vody, což je pro ně stejně nedostatková věc jako pro nás sehnat za komančů ananas a co rozšiřující se poušť? Nevím, zdali vůbec má cenu rágovat na tyhle připitomělí, shotem nic neříkající jen šokující příspěvky autora. Když se člověk zamyslí tak asi ne. A především, zdali tady hovoříme o nějaké migrační vlně tak jí můžeme čekat především z Holandska a jako, že se tak děje. Prosty Čech, ale pokud Holanďan neotevře hubu ho bere jako stejného vlastence jako je on sám.

6 Manželka Manželka | Web | 28. dubna 2008 v 23:51 | Reagovat

Jako uměleckou prózu ten článek beru. Jinak si dovoluji poznamenat, že "vydatná humanitární pomoc" se v Africe obyčejně PRODÁVÁ, nikoli rozdává. Prodává se ale (protože, ti, kdo ji prodávají, ji mají zadarmo) za ceny nižší, než za jaké dokáží domácí zemědělci vypěstovat totéž, takže v důsledku zemědělci krachují.

V Etiopii a v Somálsku rozhodně "dostatek kvalitní zemědělské půdy" není, Somálsko má orné půdy 2 (slovy DVĚ!!!) procenta své rozlohy, nikoli proto, že by tamní lidé obdělávat půdu nechtěli - země se potýká potížemi se suchem a nálety hmyzu. V Etiopii se zemědělstvím zabývá 80%  obyvatelstva, takže je skoro pomluva tvrdit, že Etiopané se polím vyhýbají. :-)

Podle zmiňovaných doktorů má AIDS v Africe skoro každý... V Africe? A kdyby byl nějaký mauretánský doktor na Ukrajině, mohl by zase doma směle tvrdit, že v Evropě má HIV tolik lidí, že je pomalu ani nespočítáme. Afrika není stát, ale celý kontinent. Výskyt viru HIV v populaci Zimbabwe je sice 40%, ale v populaci Senegalu nebo Mauretánie je nižší, než v populaci Ukrajiny.

Kondomy v Africe jsou, ale na místě průměrného Afričana byste je jistě taky nepoužívali: když totiž budete mít málo dětí, sníží se pravděpodobnost, že některé z těch dětí se dožije dospělosti a bude úspěšné. Pokud nebudete mít k stáru dost dospělých a pracujících dětí, zemřete hlady - neexistují důchody ani žádné sociální zajištění. Ony i u nás měly ženy ještě před nějakými 100 lety průměrně osm dětí.

Přes Kanárské ostrovy do Evropy momentálně proudí utečenci za PRACÍ. Navíc (zrovna v tomhle případě) jsou to převážně emigranti ze Senegalu, Guineje a přilehlých oblastí, kteří mají jedny z nevyšších re-emigračních počtů (víc než 75% se jich vrací nastálo domů).

Počet imigrantů do Evropy by se taky snížil, kdyby odcházející měli reálné informace o tom, jak Evropa skutečně vypadá (zatím mají představy zkreslené asi tolik, jako představy autora článku o Africe). Psala jsem o tom na http://manzelka.bloguje.cz/659781-svoje-dite-doma-nechci.php .

Takže, to co je potřeba, NEJSOU kondomy, ale systém důchodového zabezpečení a zvýšení zaměstnanosti v afrických státech. A, ano, zastavení humanitární pomoci, což je stejně často jen eufemistické označení materiálních úplatků.

7 Adéla Adéla | E-mail | 2. května 2008 v 22:19 | Reagovat

"Nic na tomhle blogu není pravda" To máte milý autore v úvodu a s tím po přečtení Vašeho článku taky souhlasím.Tedy alespoň v případě toho co jste napsal tady.Osobně v sedmnácti letech nemůžu do toho jestli humanitární pomoc má smysl nebo ne, vnést více světla,ale co se týče mého názoru, všechno by to mělo smysl ikdyby byl zachráněn jediný život.Snad jediná věc na které se všichni shodneme je,že žádná vláda nevyřeší problémy,ať už v Africe nebo celosvětově.To by musel každý člověk začít u sebe,což je pro lidstvo v dnešní době nemožné.

(Osobně se,ale více přikláním k organizacím,které lidem v Africe pomáhají ukázat,že situaci kolem sebe mohou do určité míry změnit vlastní vůlí,než posíláním příspěvkům skrze nadace.Avšak bez těchto nadací se Afrika také neobejde)

Nic z toho,prosím,neberte osobně.Je to jen mů názor :-)

8 Froggg Froggg | 3. května 2008 v 21:58 | Reagovat

Mě se hlavně líbí názor, že mise do těchto zemí má smysl, když zachrání byť jen jediný život... a co když při takový misi jeden nebo třeba 10 životů vyhasne? No nic, to by bylo na dlouhou debatu a na polemiku je na tomto blogu někdo jiný :)

9 kuba kuba | 26. května 2008 v 16:14 | Reagovat

autor je asi tak trochu nácek

10 no cement no cement | 26. května 2008 v 19:17 | Reagovat

ééj souhlas s kubou...meleš sračky...hovno o tom vís ale hlavně že ses nejchytřejší a vis jak to za par let bude....a zdravotní sestry???myslím že delaji tak akorat velky hovno(jak ktere) a budou stavkovat nikdo je nenutil tuto praci delat..at jdou radeji zametat chodníky budou prospesnejsi...penez maji az dost...jsou i lidi co delaji 2x vice prace a maji polovicni plat tak pomlc laskave...ciao...

11 Autor Autor | 27. května 2008 v 20:28 | Reagovat

Nejsem nácek. No vono vlastně dneska je každej nekomunista a neanarchista nácek, hlavně v očích komunistů a anarchistů:-) Práci zdravotních sester někdo dělat musí, dělaj toho víc než doktoři a měly by rozhodně dostat přidáno. Zametat chodníky jdi ty, jsou plný pylu, pomůžeš alergikům a budeš si moct udělat modrý okýnko za dobrej skutek jako kluci z Rychlejch šípů.

12 Froggg Froggg | 28. května 2008 v 19:17 | Reagovat

Jako že obvykle nereaguju na podobný kydy, tak ty seš, milý no cemente, pěknej debil, hovno víš o práci a platových podmínkách sester. Nácek jsem asi podobně, jako tady autor...ono dneska je nácek každej, kdo, jak napsal vlastně autor, se trochu liší a zajimá ho vlast a nebo každej, kdo obuje Marteny a oblíkne Lonsdale. Prezentuj mi, prosím, tvojí představu, jaký že hovno to dělaj sestry a kolik že si myslíš, že vlastně berou, když to je až dost. Moje přítelkyně je totiž zdravotní sestrou, a za tyhle kecy by ti nakopala prdel.

13 Autor Autor | 28. května 2008 v 22:34 | Reagovat

Froggg: Moje přítelkyně sice není zdravotní sestra, ale pár sestřiček znám a taky vim, jakou práci v nemocnici dělaj, hlavně ty holky, co tam jsou na praxi. Fakt je obdivuju, je to snad nejvíc nedoceněný povolání u nás.

no cement: Ty sestřičky, který znám, by ti taky nakopaly prdel za ty kecy.

14 Froggg Froggg | 28. května 2008 v 23:15 | Reagovat

No, ta moje má po střední a před vejškou, takže si tu praxi taky užila, buzerace od učitelek, doktorů, pacientů a ještě sester... Snad jí výjde vejška na záchranáře, nepřál bych ji, aby zkejsla v nemocnici za pár šupů a stejnak by musela tři roky tvrdnout na VŠ a udělat si aspoň Bc. aby měla aspoň trochu slušný peníze jako sestra.

15 Dizident Dizident | E-mail | 31. května 2008 v 17:04 | Reagovat

Autor článku má pravdu absolutně souhlasím.Ani korunu do zemích třetího světa.Množí se to jak kobylky ,nedelá to roznáší to nemoci.Negři tam nemaj co žrát ale hlavně že mají v chýši   kalašnikov a pět grnátů.Český holky tam posílat může jenom vrach nebo debil.My máme problémy aby jsme uchovali bílou rasu,český Národ a eště budem nákejm špínám posílat peníze to určitě.

16 rom rom | 19. června 2008 v 14:04 | Reagovat

For Disident – absolutly magor bez mozku! Nechápu co tady na tomhle světě vůbec děláš? Asi držíš nad vodou ten svůj národ.Ukaž mi jedinýho pravýho Čecha v Čechách, potom ho podrob genetickýmu rozboru, abys zjistil, že pravý ořechový Češi už neexistují. Dneska se tady každej bílej, kterej se tu narodí a naučí Česky a historii hned nazývá oříškovým Čechem, jděte už s tím hlásáním o národu do prdele. Jinak každá pomoc má smysl, mění totiž lidi k lepšímu. Každýho předci putovali za lepším, nebo si myslíte, že vaši předci odešli při velkém stěhování národů z krásné úrodné nížiny plné zlata? Je to normální lidská vlastnost říká se tomu pud sebezáchovy. Do dvacet let dojde k dalšímu velkému stěhování národů budou to především lidi z Holandska a Španělska a dalších spousty z pobřeží dnešních moří. Nepůjde o černochy z Nigerie nebojte.

Autore: ono je kolikrát lepší si něco přečíst, zjistit a ověřit, nežli jenom plácat a plácat a plácat, zas na druhou stranu ti tvé názory neberu, jen jsou snadno vyargumentovatelné.

17 Moniqe Moniqe | 20. srpna 2008 v 11:05 | Reagovat

autor článku se přiznal, že v Africe nebyl. tudíž necháp proč tady šíří takové, řekla bych až pomluvy o tomto kontinentu. Většina z toho není pravda a ať je autorem jakkoliv inteligentní člověk, měl by si uvědomit, že blogy čtou i méně inteligentní lidé, kteří si jeho ¸¸inteligentní´´ rady mohou vzít k srdci. Chci jen říct, že pomoc v Africe JE důležitá už jen kvůli tomu, že...Citace: V Africe zemře každé 3 vteřiny jedno dítě hlady. Řekla bych, že autor si protiřečí a že vlastně ani netuší, co mele. S prominutim!!!!!!!

18 Týna Týna | 30. srpna 2008 v 2:33 | Reagovat

Autor článku je jistě úplný idiot a sobecké tupé prase. Soudím také, že to bude zamidrákovaný nácek. A myslím že, budou všichni souhlasit, když řeknu, že Dizident (autor komentáře víše) patří do vězení bez možnosti vyjadřovat své až úchylné názory.

19 eda eda | 1. září 2008 v 9:12 | Reagovat

Nasrano mas v hlave pekne ty primitive

20 Toulavá Toulavá | 23. září 2008 v 17:37 | Reagovat

Autore, nevím jak moc by se ti líbilo, pít vodu z kaluže a používat vodu pouze na vaření a pití.

Nevím, kolik procent lidí, nemá přístup k nezávadné vodě,ale je to více než polovima tím sem si jistá.

Pokud chceš pomoct čechům, tak prosím vstup do politiky...po pár letech na svůj sen zapomeneš budeš mít velký plat...a spoustu milenek.

nadávat ti nehodlám, jen se zamysli, protože život každého člověka něco znamená, a to mnohem víc než peníze.

21 O.Rysková O.Rysková | E-mail | 2. října 2008 v 10:40 | Reagovat

S celým článkem souhlasím a myslím si to samé!!A těm nevěřícím "Tomášům" vzkazuji:Římané také zavírali oči a mysleli si o sobě ,že jsou nedotknutelní a jak dopadli?!Vše tu už jednou bylo a historie se opakuje,barbarský svět zničí  ten civilizovaný.Pomalu,potichu a nakonec hurá na ně.

22 to neznam to neznam | 1. listopadu 2008 v 23:29 | Reagovat

ty ses fakt velky píííííííp co sedi doma na zadku vid?

23 P.Drabová P.Drabová | E-mail | 9. května 2009 v 17:54 | Reagovat

nechápu jak se autor tohoto článku může spat. Miliony dědí umírají hlady. Dětí. umírají ve stašných bolestech. nikdo z nás nevíme co je to hlad. myslím že by si se tam měl jet podívat a pak znovu napsat o něco zasvěcenější článek než to co si tu vysmolil teď. Jak můžeš srovnávat platy sester s hladomorem a nemocemi v africe a v jiných zemích. kdyby byl každý takový sobec zahleděný do sebe tak by afrika už vymřela úplně.Zkus se vžít do člověka který měsíc nic nejedl a má takový hlad a že by se nejraději zakousl do své nohy jen aby něco snědl. něbo do člověka kterému umře dítě v náručí protože i když by moc chtěl tak ale nemá co by mu dal k jídlu. umírá ti v náručí člověk a ty stím nic nemužeš udělat.  

24 feferonka feferonka | 11. dubna 2010 v 10:50 | Reagovat

autor je uplnej PIIIIIIIIIIIIP!!!!!!!!

25 pps pps | 4. května 2010 v 15:00 | Reagovat

tak ty ses prehnanej kokot !!! chtel bych te videt ja byl v africe 1 rok a rikam ti ze to co tu pises neni pravda lidi tam drou jak to ale je tam takoe vedro ze se to neda snist aty tadey budes mluvit ze nemakaj ? byl stam zazil si to pekny hovno si zazilo kolik ti je ? akdo ti dal pravo takhle psat ???

26 Uzli Uzli | 22. června 2010 v 19:40 | Reagovat

Autor to asi myslí dobře, ale stejně to je vůl.. Přála bych ti aby jsi byl v dalším životě dítě které umře na nějakou nemoc nebo hlady.. v Africe.. a lidi co se maj jako prasata v zite budou v Evrope psat o tom jak je spravne ze jsi umrel.. protoze by jinak afrika byla prelidnena.. jinak.. zdravotní sestry se maj mooc dobře.. je jich málo a nemocnice jim nabízí zdarma plastické operace a další bonusy.. ale to děti v africe jedi 1x denně a speji na zemi.. v lepsi pripade pod sebou mají kartony ci nejakou slamu..

27 rztzr rztzr | 21. listopadu 2010 v 15:55 | Reagovat

seš debil
nezpomínáš si na nic čau....

28 ff G ff G | 7. března 2011 v 22:17 | Reagovat

Lidi v Africe žili už kdysi dávno a uživit se dokázali. Jsou to zásahy vyspělých civilizací, co dostalo Arfiku tam, kde je teď. Lidi zkrátka umírají, příroda to tak zařídila. A když tomu budeme bránit za každou cenu, situace bude ještě horší.

29 johny johny | 3. srpna 2011 v 23:48 | Reagovat

Autor ma v hlave asi poradne nasraaaa...no ! Moc rad bych videl jak by jsi neco takoveho psal, kdyby jsi v Africe byl jen jediny den ! OPRAVA-TY BY JSI TAM ANI JEDEN DEN NEPREZIL!

30 Hugh Keays-Byrne Hugh Keays-Byrne | 7. října 2011 v 21:02 | Reagovat

no já si zas nemyslím,že autor příspěvku píše ůplný pičoviny-např. na tu humanitární pomoc už si opravdu(a nejen tam)tak zvykli,že dělat prostě nebudou,a už plno těchto humanitárních pracovníků přiznává,že toto je obrovský problém a pomoc se ani nedostane potřebným-viz. zemětřesení na Haiti-kde je do teď bordel jak prase a oni jen sedí na svých černých prdelích z nataženou rukou

31 K.Hudson K.Hudson | 1. prosince 2011 v 20:12 | Reagovat

Tyvole jeden! co to meleš? byl jsi tam někdy? meleš hovna! promiň že tot ak musim říct ale je to tak,za prvý Etiopie,nic tam neni! somálsko to samé v bledě modrém ,a to s těma NADACEMA: píšeš tu něco ve smyslu: "poslal sem mámě do nemocnice župan ale dostal ho nědko jinej" <tzn,pro ty hloupý: že je kravina abychom platili na něco kde to nei potřeba!! kdybys aspon naúsal tunis,tam se maj více méňě dobře <podotýkám:více méně> Moc si přeju aby si v těch podmínkách žil!

32 K.Hudson K.Hudson | 1. prosince 2011 v 20:15 | Reagovat

[21]: ?? AHA :D a asi zřejmě i dobrovolně umíraj! :D aby pro nás předvdli divadýlko,ne? :Dzeptám se: vy ste příbuzní?

33 Matt Matt | 16. prosince 2011 v 19:05 | Reagovat

Jeď do Afriky, a pak máš co mluvit mentále... (na autora článku)

34 Michal Michal | E-mail | 4. dubna 2012 v 7:23 | Reagovat

[2]: to Nori. Já byl v Jemenu (přes moře je somálsko) a s tímhle článkem plně souhlasím!!!! Nic nikomu neposílat, ti lidé ty věci neumí použít, poškozené materiály neumí zlikvidovat. Pokud poušlete peníze, přestanou "pracovat". Domorodci vůbec nikdy moc nepracovali, stačil jim lov nebo sběr a hladomory tam byly i před 1000lety, to proto mají 20 dětí a ne 2

35 Maro Maro | E-mail | 28. ledna 2013 v 20:02 | Reagovat

No..američtí židi a kolonialisté,plus ruský trh se zbraněmi tyto negříky eliminují.Všem vyhovuje že země jsou nestabilní,probíhají genocidy a květou války.Z této zemičky líných negříků těží USA a Evropa zlato a diamanty.Rusko prodává zbaně :o) lék na hiv už dávno je,ale proč ho negříkům dávat..?Celkově jsme tak přelidněni,že epidemie a nevyléčitelné nemoci jsou nutné!Myslím že za 200let se stane s afrikou to co s amerikou...negrů se zbaví a bude další nová "Amerika" (kolonie ameriky,Francie,Číny a UK) jsem pro...nemusím moc židy,ale nenávidím "negry" a to je názor dlouholetých zkušeností...žil jsem v zahraničí a měl tu čest onu zvěř pořádně poznat.Doufejme že v evropě nebudou mít šanci....Budoucnost patří židům,slovanům a asiatům! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama