Pár obrázků..

16. srpna 2007 v 19:49 | Kells |  TS2 - Obrázky 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 16. srpna 2007 v 23:27 | Reagovat

Tímhle článkem ti kleslo IQ aspon o 50 bodů. Nebo že by to byl počáteční stav? Nasaď si svoje martensky a bombra, běž na ulici a doufej, že ti žádnej gay nenatrhne prdel, protože to je přesně to, co potřebuješ.

2 Eva Eva | 17. srpna 2007 v 15:39 | Reagovat

Tys asi nepochopil, ze pri zoofilii nebo pedofiilii a podobnych "uchylkach" jde o to, ze ten druhy nemuze sam svobodne rozhodnout. Ovce ti asi nenasepta do ouska, ze te chce a dite v poddstate taky ne (navic to vyznamne ohrozuje jeho moralni, psychicky, psychosocialni i fyzicky vyvoj). Zatimco u homosexualu je situace jina. Tam jde o svobodnou volbu obou partneru, oba dva mohou svobodne rict: Ano, ja to chci. Podobna situace je u sadisticky, masochisticky a sadomasochisticky zamerenych jedincu. Pokud to oboum partnerum ve vztahu vyhovuje, tak o co jde? Kdo si myslis, ze jsi, ze muzes soudit a hodnoti osoby, kteri nikomu neublizuji a jen si zijou svuj zivot? Navic u aktivni homosexuality si jedinci tuto volbu vazne nevybiraji a ani se ji neuci. Na vine je neurohormonalni porucha v prenatalnim vyvoji, coz je vedecky fakt. Druha stranka veci je ta, ze v dnesni dobe je homosexualita modni zalezitost a ty 4% jsou opravdu jen 4%, ale protoze o sobe nechavaji hodne slyset a videt, tak to vypada, ze jich je daleko vic. Oni nechavji zit tebe, tak ty nechej zit je...

Pises, ze uvidime, jakym smerem se bude nase spolecnost ubirat, ale pokud tady bude vic takovych netolerantnich blbecku, kteri nedokazi prijmout individualitu druhych, ale krecovite si vyzaduji individualitou svou, tak vazne nevim, jakym smerem se ta nase spolecnost bude ubirat.

3 xx xx | 17. srpna 2007 v 15:49 | Reagovat

Dobře, ale tím jsi nijak nevyřešila problém společných sprch a šaten homosexuálů a heterosexuálů. Já když chci do sprch k sexy studentkám, tak mám peška a to mě sere, takže by to chtělo aspoň v tomhle nenadržovat homosexuálním jedincům. Dík za pochopení.

4 Eva Eva | 17. srpna 2007 v 17:11 | Reagovat

Ty nemáš vůbec co chtít chodit k sexy studentkám do sprch!!!! :) Rozumíš?!!!!

5 Ou Ou | 18. srpna 2007 v 17:56 | Reagovat

Myslim že toto neměli dovolit svadbu  buzničkám a už vubec jim dovolit adoptovat dítě  zatim to je zakazané .... Newim nemám rád gaye je to proti přírodě ale když stim nelezou ven tak mi to až tak newa

6 Oou Oou | 31. srpna 2007 v 20:52 | Reagovat

Co Ty bys tak delal se sexy studentkama ve sprchach? Maximalne si honil ptaka...

7 veronika veronika | 18. září 2007 v 16:53 | Reagovat

a krom toho u zoofilie nebo podobných úchylek se jedinec asi těžko zamiluje do ovce nebo do mrtvoly, kde je zastoupena pouze sexuální fixace nebo posedlost.  Zatímco u homosexuálů či bisexuálů hrají roli i city , to je potřeba si uvědomit! A pokud jde o tu homofobii, spíše bych jí nazvala fobií mužů právě z toho jednosměrného otvoru (jak tu ten "moudrý" pán o něm hovoří) to si myslím, že je jádro problému. Proč se v článku naváží spíše do dvou homosexuálů než lesbiček? protože homosoexuální muži při sexu používají právě ten jednosměrný otvor a to heterosexuálním mužům nahání bůhví proč takový strach, ale pokud vidí dvě lesbičky "v akci", tečou jim sliny po bradě. . A pokud jde o to AIDS, pane přečtěte si nějakou knihu o biologii, to byste totiž věděl, že análním otvorem je daleko větší riziko nákazy!

8 folozof folozof | 16. října 2007 v 9:58 | Reagovat

mě to nechává klidným. Vždy když šla kultura do pryč a blížil se zánik nějaké civilizace, posvětily se homosexuální vztahy a bylo to, Staré Řecko před svým pádem,potom Řím, teď Evropa a USA. Na světě je miliarda Číňanů - udělají jakýkoliv výrobek, a miliarda Indů, kteří díky sůtrám má vynikající předpoklady pro Softwary. Je jasné jak to zkončí - Evropa se spojí s indií a čínou, a přes moře to mají taky kousek. Je ohlášen zánik evropské a americké civilizace....

9 yteq yteq | 6. listopadu 2007 v 10:58 | Reagovat

No je fakt, že prdel je ke sraní - prdelí se serou hovna zevnitř ven. Je to jednoúčelový orgán, není to kloaka. K tomu jedinýmu účelu byla evolucí vyvinuta, abychom nemuseli strávenou hmotu vylučovat zpět ústy, jako jiný nížší organismy - třeba nezmar, myslím, to tak dělá??? Ačkoliv ještě se na prdeli dobře sedí a dá se do ní taky fajně nakopat nebo po ní jezdit třeba v tobogánu... Nebo na ní upadnout... Ale strkat do ní cokoli kromě čípků nebo lékařské sondy na vředy...? FATAL ERROR_

10 xx xx | 6. listopadu 2007 v 13:16 | Reagovat

:-)) Jo, prdel je ke sraní, řikali to i v Southparku!

11 Alena Alena | 15. ledna 2008 v 18:15 | Reagovat

pak teda nechapu, kdyz je prdel na srani, proc ho tam nekteri chlapi straji holkam co hosi?mate u holek jednu dirku kam ho mate strkat a presto vam to nestaci!tak co s vama?nechte gay zit!Nic vam nedelaji!

12 Nikwis Nikwis | E-mail | Web | 14. února 2008 v 22:48 | Reagovat

POZOR, BISEXUÁLKA PÍŠE, ABY VÁM TO IGNORANTI NÁHODOU NEUTEKLO!!!

Bisexualita je určitě podle tvého názoru, i podle názoru některých jedinců, co sem píšou komentáře, ještě mnohem horší než homosexualita. Vsadím se, že podle vás je to ještě závažnější "úchylka" (jak byste to nazvali) než homosexualita. Nezapomeňte to okomentovat a zdrbejte mě jak nejlíp umíte. Jste fakt ubohý! Nejlepší je používat přezdívky typu "xx" apod., je vidět, že si za svým názorem opravdu stojíte:D Láska je krásná, ať se mají rádi holka a kluk, nebo dvě holky, či dva kluci. Je tu 21. století, ale jak vidím, tak tahle zpráva se k vám jaksi nedostala. I v dnešní době se zřejmě najdou lidi, co homosexualitu a bisexualitu považují za sexuální úchylky. A srovnání se zoofilií a pedofilií mi připadá k smíchu. Opravdu velice vážně uvažuji o výši vašeho IQ. Asi to bude hodně nízká hodnota, že? To by bylo asi všechno, ostatní kecy radši komentovat nebudu, bo jinak bych se asi pochcala smíchy. No jo, nad blbostí jiných se člověk zasměje...

P.S.: Jo a já se za svůj názor nestydím. Uvádím jak přezdívku, pod kterou mě všichni znají, tak i adresu blogu a mail. Pokud by vám nestačilo kritizovat mě v komentářích, klidně mi na mail napište, ráda se po večerech zasměju:D

P.P.S.: Jo a díky za označení "úchyl", velice mě to potěšilo, myslím, že mám novou přezdívku:D

13 silver silver | 17. března 2008 v 17:06 | Reagovat

OK. Takže HETEROSEXUÁLNÍ ŽENY A MUŽI kteří mají PROBLÉM S POČETÍM POTOMKA (případně jsou od přírody sterilní) jsou podle tebe TAKY NENORMÁLNÍ!?

To Eva [2], Alena [11] a Nikwis[12]: Pěkně řečeno, dámy!

14 Autor Autor | 2. dubna 2008 v 15:32 | Reagovat

Heterosexuálním ženám, které mají problém s početím potomka, doporučuju cvičení podle Mojžíšové. Ve velké části případů jde jen o funkční sterilitu. U mužů to je horší, ale pomoct může třeba úprava stravy, omezení chlastu a cigár, pohyb a zdravější prostředí. Tak jako tak - nenormální nejsou, jen se k nim příroda zachovala jako svině.

15 Láďa Láďa | 9. května 2008 v 14:49 | Reagovat

Jsi prostě kokot!

16 Radek Radek | 25. června 2008 v 12:02 | Reagovat

souhlasím s alenou a nikwiskou. pravdou je, že vám, pánové nevadí lesbičky, jelikož vás představa dvou milujících se dívek přitahuje a klidně by jste jim toho svýho šaška ládovali kamkoliv včetně análu. to by vám nevadilo, že je to jednostraný východ z těla .... směr ven. mno, tady je zas jednou vidět jakej je chlap sobec a srab. víte co pánové....  nikomu nic zlého nepřeju, ale může se stát, že takzvanýho úchyla, jak jste nazvali homosexuála, může jednou porodit i vaše manželka. to mi chcete říct, že dítko, které jste přivedli na svět a vzešlo z lásky vás a manželky.... zabijete, zahodíte a opustíte až se vám v 15 letech přizná, že ho přitahují muži. uvědomte si, že takový jedinec si to nevybral, že si určitě nepřál být někým jiným, než tak zvaně normálním chlapem, a že to co "je" jste mu do vínku dali vy (rodiče). ale když vidím čeho je machr, jako vy schopen vyřknout, tak bych si taky raději přál být úplně někým jiným. jste banda magorů myslící jen na sebe a svoje sexuální choutky. to opravdu nevím kam ta naše společnost a svět směřuje.... ale pokud ho povede chlap vašeho ražení.... tak se modlím už teď za záchranu světa.

17 Jiří Jiří | 29. srpna 2011 v 15:06 | Reagovat

Nerozumím proč se démonizují pečovatelské služby či dětské domovy (sirotčince), které tady přebývají staletí. Pořád je pro dítě lépe, aby bylo vychovávano jedním popř. dvěma stálými vychovateli, než nějakým Jardou, Frantou dále Honzou a pak na řadě žárlivým Klementem. K homosexuálnímu životnímu stylu veškeré statistiky jasně dávají najevo: Homosexualita a vytvoření páru spolu nesouvisí. Pečovatelské domovy nejsou tak strašné jak se snaží homosexuální loby za podpory feminusmu natlouct do veřejnosti, mnoho dětí z dětského domova si najde práci, a rádi vzpomínají na své vychovatele (viz. Pošta pro Tebe). Je ironií, že děti přicházejí do náhradních domovů proto, že jejich rodiče nejsou schopni vychovat své vlastní děti a poskytnout především rodinu, jenž v drtivě případů vyplývá z neschopnosti soudřnosti s jedním partnerem, když pak tyto děti z domovů jdou rovnou k homosexuálům či lesbám, kteří z podstaty (vyjma extrémních případů)nejsou schopni žít s jedním partnerem.

Jistá studie podává zprávu, že průměrný homosexuál má mezi 20 a 106 partnery za rok, kdežto průměrný heterosexuál má za život 8 partnerů. Jsou i další studie, ve které se 43% homosexuálů přiznalo, že mělo 500 či více partnerů, 28% přiznalo, že nejméně 1000, a z těchto jich 79% prohlásilo, že polovina partnerů byli zcela neznámí lidé.

Mám-li se vyjádřit za sebe; homosexualita mi nevadí, vadí mi však homosexualismus, tedy lživá ideologie uznání životního stylu.

Bylo řečeno, že homosexualita je normální protože je to i v přírodě, nutno poznamenat přírodě byla pozorována téměř káždá deviace.

Homosexualita není normální, poněvadž kdyby byla normální byla by normální od počátku. K tomu abycho dospěli, že napočátku musel být heterosexuální pár není třeba náboženství, ale selského rozumu. Homosexualita jako normálnost nemůže být přirovnávaná jako pravorukost či levorukost nebo modré či zelené oči. Zde je nutno uvést další prvek,jinými slovy vzhledem k čemu je normální. Když homosexuální aktivisté uvádí, že je homosexualita normální stejně jako pravorukost či levorukost, tvrdí vesměs totéž, že 1 kg = 1 000. Čeho? Brambor? Tak stejně když uvádíme, že homosexualita není normální, tak není normální vzhledem k účelu reprodukce, a to dozajista nesplňuje. Takže argumenty levorukosti aj. přivnání nemohou obstát. Levorukost splňuje psaní levou rukou, zelené či modré oči splňují zrakost, kdežto homosexualita z podstaty nesplňuje reprodukci.
Že nesplňuje, vždyť homosexuálové mohou splňovat reprodukci populace? To je sice pravda, podobně pedofilové mohou dokázat zajistit reprodukci, taktéž zoofilové, nicméně, aby mohlo dojít k reprodukci populace lze najít mnoho prostředků, ale homosexualita jako taková nesplňuje reprodukci (nechce splňovat).

Je velmi zajímavé jak se stále ohání termíny jako „tolerance“, „právo“ „diskriminace“ atd. To co homosexuálové předvádějí svými kampaněmi a demonstračními akcemi nemá nic společného s diskriminací či netolerancí, ale s uznání jejich životního stylu, který si vyhementně vynucují ideologií homosexualismu.

Homosexualismus je jako malé dítě, které si zvyklo řvát na své rodiče (stát) a diktovat jim co se jim hodí do jejich homosexuálního životního stylu.

Pěkný den

Zdraví Jiří

18 Martina Martina | 3. března 2013 v 16:32 | Reagovat

Vymlete mozgy schopne funkcnosti len za predpokladu silnej propagandy- to je tvoj problem moj drahy.
Nazyvat niekoho skinheadom preto ze mu este ostalo trochu rozumu a nema ho vyplachnuty americkymi srackami, sa rovna cloveku neschopneho argumentacie a taktiez bez schopnosti rozoznavat padny argument.
Tento clanok popisal fakty, a realitu- nieco co sa prieci masovej propagande, co je jedine co ty poznas.
Rozmyslat vlastnym mozgom a pouzivat ho je evidentne nieco zlozite a nie kazdy je toho schopny.
Ak chces niekoho urazat, napadni jeho argument. Na to ale potrebujes vzdelanie a inteligenciu.
A tak, v tvojom pripade, je lahsie skriekat a urazat inych.
Trafena hus zagagala.....
A to mas odvahu pouzit opis skinheada ako urazku?!?!
Pre teba by to bol stale kompliment!

19 Martina Martina | 3. března 2013 v 17:13 | Reagovat

[Eva- ty zas nechapes ze je velmi tenka ciara medzi homosexualitou a pedofiliou nakolko sa stale debatuje o tom ze to dieta malo sex s dospelym dobrovolne. A ak je pravda fakt ze homosexuali reprezentujuci pedofiliu, ako tomu je v amerike, kde organizacie podporuju a to legalne sex s detmi pod 8 rokov, co este viac potrebujes pocut?! Je to hnus a hnis.

[7]:

20 Martina Martina | 3. března 2013 v 17:18 | Reagovat

Veronika, a to ty ako vies ze sa clovek nezamiluje do zvierata?!
V irsku zila zena ktora mala pravidelne sex so psom( nie som si ista ci pes alebo kon), a vyjadrila sa ze ona svojho zvieracieho milacika miluje. Zomrela na to ako sa zvieraci ejakulat dostal do jej organizmu.
Povedz mi jednu Vec....vies mi zarucit ze sa toto nestane hudba buducnosti ?
Aj homosexuali boli rarita a dnes sa idu vsetci pretrhnut v tom ako natlacit a to doslova presvedcit ostatnych aby ich uznavali.[7]:

21 Martina Martina | 3. března 2013 v 17:49 | Reagovat

Vazena Nikwis.....tak ako ty mas pravo, a definitivne si za tym stojis, si vyjadrit svoj nazor, nechapem preco by na toto nemali pravo aj ty ostatny ktory su opacneho nazoru. Ak ty nazyvas tychto ludi ignorantami, co to robi Teba?!
Alebo mi chces povedat ze ja povinne musim uznavat mainstreamovy nazor pretoze to istym ludom vyhovuje?!
Ja mam pravo verit tomu co ja povazujem za zdrave a normalne, tak tu prestan tlacit na ludi pre to ze ty potrebujes presvedcit cely svet ze tvoja uchylka je normalna a ty tiez si normalna. Aj blazon veri ze on je v poriadku a ostatnym preskakuje, tak si tomu ver a nechaj ostatnych verit si tomu co uznaju za vhodne! Alebo sme v novej epoche komunizmu kde nam nazory urcuje vacsina?!?'
IQ a fakt porozumenia a neporozumenia homosexualneho subjektu su dva rozdielne pojmy a spajat ich dohromady by znamenalo spajat nizke IQ s s ludmi ktory sa postavili fasizmu alebo komunizmu, alebo mali iny nazor na problematiku v globale. Je mnozstvo vysokoskolsky vzdelanych ludi ktory spochybnuju cely koncept 'born this way" takze IQ je skutocne nizky argument a asi nieco hovori aj o tebe.
Argument ze zijeme v novej dobe, nemoze byt viac kriklavejsi ako fakt ze topiaci sa aj slamky chyta. Kolko mas rokov?! Nova doba ospravedlni kazdu prasacinu?! Takze aby sme boli "in", treba akceptovat vsetko co sa nam zapadna propaganda snazi natlacit do hlavy?! Nebudem ta nudit zmyslom tejto propagandy, pretoze neverim ze by si to pochopila.
Nakoniec tolko- homosexualita nie je vrodena, ale naucena a vacsina homosexualov tak kona z vlastneho presedcenia. Nielen ze mame za priklad mnozstvo celebrit ktore zili istu dobu ako homosexuali a neskor sa vratili k heterosexualnemu zivotu, pricom sama Nixon  priznava ze bola lesba z vlastnej vole a na iste obdobie.
Homosexualita nie je prebadana, jej vynatie z psychickych chorob malo politicku agendu a je predsa jasne ze nie je homosexual ako homosexual. Niektory sa nimi stanu po sexualnom zneuzivani, pri pobyte vo vezeni, ci preto lebo ziju s ludmi tohoto zivotneho stylu.
Ja osobne, som iste obdobie pocitovala lesbicke pocity, ale bola som schopna im odolavat, pretoze viem ze je to chore a uchylne. Som stastne vydata a sex s muzom je dostatocne uspokojivy.
Nevravim ani o tom ze blizka rodina sa rozhodla v jej 30 rokoch zivota stat sa lesbou, po tom co cely zivot mala priatelov a frajerov a zacala sa stretavat s lesbami po tom co jej najlepsia kamoska a kolegyna z prace poradila ze by to mala vyskusat. Mozno by bolo treba poznamenat ze tato osoba studovala psychologiu a separovala moju rodinu z heterosexualneho[12]: prostredia, nastahovala ju k lesbam, az moja rodina jedneho dna prisla a povedala ze sa rozhodla but lesbou! A ze "taky od narodenia"...,nechaj si tie sracky pre niekoho kto je sprosty a nerozozna pravdu od reality!

22 Martina Martina | 3. března 2013 v 17:54 | Reagovat

Silver- to o com hovoris je prirodzeny vyber a zakon prirody. Ak nemozu mat dvaja jedinci dieta znamena to ze nie su pre seba stvoreny, a jedno  alebo druhe telo ma nevhodny geneticky material, ktory spareny moze byt vadny.
Aj priroda sa myli, a tak sa rodi hodne postihnutych ludi, ale preco je tomu tak je tazke rozoberat pretoze Na to posobi hodne faktorov.[13]:

23 Martina Martina | 3. března 2013 v 18:02 | Reagovat

Radek- to co opisujes je vsetko sexualna uchylka. Sexualne to stimuluje jedinca pri sexualnom akte- ako nasilie ci nadavanie, atd- to nie je sexualna preferencie a nikdy nebude!
Ak sa to narodi sociopat, ako clovek a jeho rodic si ho budes vzdy chranit ale bude to z neho robit plnohodnotneho jedinca?'! Pouzivat tento otrepany priklad je ozaj smutne, co by ste robili bez pseudofilozofie diktovanej masam?!
Otazka dna- preco je v moslimskych krajinach, krestanskych sektach a za komunizmu mizive percento homosexualov? A preco po pade zeleznej opony sa s nimi roztrhlo vrece?!
Zrazu sa narodili?
Jaaaaj......
[16]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama