Červen 2007

krásné video z TS2 - od dětství

29. června 2007 v 13:43 | Kells |  TS2 - Videa
  • hrozně hezky udělané!!
  • autorka z blogu thesims2-lucky.blog.cz ← podívejte se na její blog :-))

The sims 2 RO!

26. června 2007 v 17:11 | Kells |  TS2 - Novinky
Ano, očekávané rozšíření Roční období (Seasons) vychází již příští týden - v zámoří již 27. února, u nás v sobotu 3. března. Odpočítávat můžete společně s námi na časomíře umístěné zde nad novinkami. Pokud zvažujete koupi datadisku, tak nezapomeňte včas předobjednat. Tiscali Gameshop bude mít pravděpodobně hru skladem dříve, aby stihl svým zákazníkům datadisky rozeslat do pátku. Připomeňme také exkluzivní předprodejní akci o zajímavé ceny, do které se zapojí každý kdo uskuteční objednávku prostřednictvím našeho serveru.

Ale pojďme se zaměřit na novinky, kterých se v posledních dnech vyrojilo více než dost. Zejména se objevilo několik obrázků ze hry a videí. Několik obrázků s novými objekty naleznete v této galerii na Yahoo! Dalších několik obrázků si můžete prohlédnout v tomto článku na německém SimsZone. Od kolegů jsme si vypůjčili obrázky nového sousedství Riverblossom Hills v různých fázích roku:


Závěrem se hodí upozornit ještě na nová videa. Jedno nepříliš zajímavé nabízí server Cynamite a další neoficiální nahrávku najdete také této italské stránce (v pravém menu). O poznání zajímavější je trojice videí uveřejněných v rámci kampaně "How do you play?". Všechny tři klipy jsou plné zajímavých momentů počínaje zmrznutím simíka přes pokus o vytvoření sněhového anděla v blátě až po "sněhulákové psycho".

ZDROJ:http://www.thesims2.cz/index.php?m=2&r=2007

Něco o nové kolekci

12. června 2007 v 19:43 | Kells |  TS2 - Novinky
Nedávno oznámená kolekce H&M Móda pro The Sims 2 je nyní v předprodejiinternetového obchodu (X)zone. Zaměřte se na špičkovou módu. Navrhněte molo a uspořádejte módní přehlídku všech vašich oblíbených stylů od H&M. Vaši Simíci si nyní mohou vybrat ze špičkového pánského a dámského oblečení jako jsou šaty, džíny a další modely kompletně včetně doplňků - to vše podle skutečných modelů z nabídky H&M. Tento již pátý obsahový balíček očekávejte 8. června za velmi pěkných 299 Kč.


V souvislosti s tím jsme dnes napravili své resty v rubrice balíčků, kterou nyní najdete v levém menu přímo za aktuálním datadiskem. Přidány byly přehledy o předcházejícím Sims 2: Pojďme slavit a pochopitelně také souhrn o H&M Móda. Rovněž byly do každého přehledu doplněny trailery.