The sims 2 :)

1. května 2007 v 16:12 | Kells |  TS2 - Novinky

Pokračování nejprodávanější PC hry všech dob!

Ve hře The Sims 2 řídíte své Simy po celý jejich život a mísíte jejich geny z jedné generace do druhé. Určujete svým Simům jejich životní cíle; popularitu, bohatství, rodinu, romanci nebo vědomosti. Poskytněte jim dlouhou, úspěšnou existenci nebo zanechte jejich život v troskách. Zaveďte je do extrémů, od zatčení po spatření ducha, od manželství s mimozemšťanem až po napsání skvělé knihy. Vypusťte svou kreativitu s novým Create-A-Sim, novými stavitelskými možnostmi a s novou herní kamerou. Připravte se smíchat jejich geny, naplnit jejich sny a zavést je do extrémů. Co chcete udělat se životem svých Simů?Smíchejte geny

Vaši Simové mají DNA a dědí fyzické a osobní vlastnosti. Proveďte své Simy nekonečným počtem generací, jak budete vyvíjet jejich rodokmen.Naplňte sny

Vaši Simové mají nyní životní náplň. Budou se snažit o život plný popularity, bohatství, rodiny, vědomostí nebo romance? Je to jen na vás, rozhodnout, zada budou milencem nebo ztracencem, králem nebo chuďasem, bláznem nebo géniem a mnoha dalšími volbami. Dejte jim co chtějí a oni povedou dlouhou, úspěšnou existenci; naplňte jejich obavy a riskujete, že zničíte jejich životy. Vše je ve vašich rukou.

Zažeňte je do extrémů

Budou vaši Simové zanecháni před oltářem s potřebou okamžité terapie, nebo zdědí bohatství a budou odporně bohatí? Buďte svědky okamžiků, které činí život každého Sima nezapomenutelným.

Neomezená kreativita

Vytvořnte si unikátní Simy s novým programem Create-A-Sim, nabitým rozsáhlým výběrem rysů obličeje, účesů a oblečení. Postavte si vysněné domovy a navrhněte sousedství s novými budovami, designem a vybavte vše nábytkem.

Revoluční tvorba filmů

Vytvořte si své vlastní Sim-filmy s novou možností tvorby filmů. Vytvořte obsazení, navrhněte plac, ovládejte kameru a zachyťte svůj vlastní scénář v pohybu. Přibližte obraz, abyste zachytili všechny detaily, jak se bude odvíjet váš simoidní sitcom.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (146)
Zobrazit starší komentáře

101 Tomino Tomino | 29. ledna 2008 v 0:12 | Reagovat

Kaculko: jestli něco tzv. nacionálním socialistům (tedy neofašistům) dělá něco zostouzenou reklamu, pak je to právě zavraždění Jana Kučery, jen proto, že se hlásil zas k jinému pohledu skinheads. Tím si vůbec nikdo nepomůže. Já mám na spoustu věcí taky radikální názor, ale nenapadlo by mě nikdy, že bych vzal někomu život jen proto, že má jiný názor než já. K tomu by se normálně uvažující člověk přeci nesnížil. A navíc je tu paradox! Bílého skinheada, který se hlásil k S.H.A.R.P zavraždil napůl cikán, který se zas pro změnu hlásí k neonacistům. To je nějaké divné, nezdá se ti??? Tohle fakticky neprospěje nikomu.

102 Steinar Steinar | 29. ledna 2008 v 17:11 | Reagovat

Ukažte ve věcech něco nacistického!!! Nic, že??? Tak papa!! www.nacionaliste-koprivnice.ic.cz

103 kaculka kaculka | 29. ledna 2008 v 21:27 | Reagovat

Tomino:Hm...chápu to co pííííšeš jenže ten poloviční cikán byl trochu víííc na hlabvu vííš??Nevíííš co tady dělal se samopalem se plazil po náměstí atd..on je prostě máčo!Mno zabil Kučeru hm...já toho kluka znala bavilajsem sesním od 12.let!Mno vím a taky bvím že je to provokatér hooodně velkej!:(Mno a tak na to doplatil nikdo neví co sedělo předtím než ho zabili tam, venku nikdo to neví ažna ty lidi který u toho byli!:(A to si může myslet každej co chce přidávatsi atd..Promě je to že to beru jj stalo se!:(Nijak víííc ale neonacisti...jsou promě nenahraditelnými lidmi!:(mno a to se nezmění!Atse stane cokoli vždycky budu na jejich straně a vždeycky je budu podporovast v tom co dělají

104 Bezejmenný Bezejmenný | 30. ledna 2008 v 19:21 | Reagovat

Značka musim říct fakt pěkná. Jinak na co chcete být v naší zemi hrdí??? Vždyť více než polovina naší historie není naše. Snad jen za doby husitů se dá mluvit o českém národu. Dnes už je směšný tohle řešit, protože skutečných lidí s čistou krví je pomálu, a tím nemluvím jen o Germánech. Celkově je to už ztracený, bohužel. Já sám jsem zmixovanej min. ze čtyř národů (o kterých mám jistotu) a můžu upřímně říct že mě to sere a to z toho důvodu, že nevim kdo sem a nikdy to vědět nebudu, nevim kam patřim a nikdy to vědět nebudu. Ale hadry to sou fakt parádní.

PS: Docela prdel, místo toho co autor zamýšlel, tak spíš dělá reklamu, zejtra si jedu koupit KPZ Midsommer nebo SWJ Leu. Dneska sem si to byl vyzkoušet a kurňa to je fakt příjemnej materiál a padne to jak ulitý, paráda. (Zkoušel jsem teda jen dvě mikiny, vlastně čtyři, ale dva typy.) A o tý značce sem do dneška vůbec nevěděl. Jinak ty ceny mi přijdou srovnatelný s Nike, snad jenom ty trika mi přijdou poněkud drahý. A ještě takový pěkný modrooký prodavačky tam byly. :D

PPS: Ještě jedna věc - historie je stejná jako ten kdo jí napsal. Nemusí být pravda vždy to co si člověk přečte nebo co ho učily ve škole. Ohledně koncentračních táboru je příliš sporných otázek, než aby sem uvěřil jednomu tvrzení. Tím nechci říct že neexistovaly, ale dejte mi jediný důkaz že tam zemřelo tolik lidí. To hlásají jen samotní židé. Mimoto s myšlenkou Hitlera sympatizuji, četl jsem Main Kampf - místy přehnané, ale naprosto chápu Hitlerovy pohnutky. A takový ty kecy typu že bysme byli otroky nebo nebyli vůbec. Fakt směšný, dokonce bych i věřil tomu že kdyby třetí říše nepadla, měla by se většina z nás lépe nebo minimálně stejně jako dnes s tím rozdílem že by na vysoých postech byli germáni a ne židé. Hitler spáchal sebevraždu, protože věděl že selhal a nynější Německo je ztracené, stejně jako naše země a celá Evropa. Globalizace Evropy a přehnaný důraz na peníze (samozřejmě že jsou potřeba, ale nejsou vším) je ten největší humus!

PPPS: Možná sem se na to měl vysrat a nic psát neměl, tak jako jsem se rozhodl dopoledne když jsem to četl, ale už sem to napsal tak smůla.

105 Patriot 88 Patriot 88 | 29. února 2008 v 13:59 | Reagovat

Nase historie se radi bezi nejbohatsi v evrope. Neco tu meles o husitech. Co velka morava, Premyslovovci atd. Spousta ceskych kralo bylo cisari.

A co na tom ze nas chteli vyhubit nebo neco jinyho. Dnes je nenavist ze strany nemecka k cechum prekonana. Nyni jde o spojeni evropskych narodu pod jednu vlajku a jednoho vudce a vyporadat se s tou sebrankou co tu vsude lita po starym kontinentu. Mozna ted ohrnujete nosy a posmivate se ,,nackum", ale az tu bude polovina naseho naroda cerna tak si pak reknete ze tady nemel byt jeden hitler ale rovnou dva.

106 pice pice | 24. března 2008 v 13:34 | Reagovat

thor steinar podporuje penezma z hader fasisticke akce

107 Opava Opava | 20. dubna 2008 v 16:32 | Reagovat

Thor Steinar,Pit Bull,Lonsdale,Grassel tyhle znacky posilaji penize na podporu protifasisticke akce ...jinak tyhle znacky jsou Super ...ale ten kdo zna dobre dejiny CR a Nemecka tak se nemuze k te ideologii hlasit pokud ano doporucuji si tyto dejiny projit jeste jednou....nejvic me fascinoval jeden Nacek...ktery zjisitl ze ma predky Zidy....takovy to byl pitomec!!

108 hoolign hoolign | 22. dubna 2008 v 10:21 | Reagovat

Tak se mi zdá že nazi pičky vědi ouplné hovno-co se týče vzniku nacizmu a fašizmu-ideologie neni stejná-to rozhodně ne.

Jinak by mne zajímalo jestli jsou náckovky,náckovky proto že je nikdo jinej než náckove mrdat nechce?

Měli by jste radši držet hubu a věnovat se vaření a šoustání-ne politice,na to vážně nemáte.

109 hooligan hooligan | 22. dubna 2008 v 10:25 | Reagovat

A jinak co se týká hadrů TS-nezdá se vám že se malinko opakujou,nezdá se vám že je to moc laciné,že ty obrázky vypadaj jak pro děti,že náckove jsou idioti,že kdo nosí TS je idiot.

Kdo neni socka nosí Perryho,Shermana,Lacoste atp.:-)

110 hooligan hooligan | 22. dubna 2008 v 10:28 | Reagovat

4 OPAVA

Tak ty jsi kámo asi spadl z měsíce nebo máš IQ 88.

TS a grasel jsou výhradně náckovské značky-který dávaj prachy tak možná náckum.

Někdy zůstává rozum stát nad lidskou blbostí.

111 Hany88 Hany88 | 4. května 2008 v 10:49 | Reagovat

Holigan ty si asi hodne ubohej čůráček vid.Perryho Shermena dyt to jsou jude věci.Neni nad TS.

112 PeterFCST PeterFCST | 6. května 2008 v 20:07 | Reagovat

Ja som začal nosiť Thor Steinar len minulý rok, asi v novembri. Za ten čas som si kúpil 3 rôzne mikiny a čiapku a môžem povedať, že mikiny majú zatiaľ dobrú kvalitu, ale čiapka sa mi rýchlo "vyžmolkovala" - teda rýchlo sa mi tam vytvorili také vláknové hrudky. Tie mikiny mám: merseburg, platzhirsch, a raue gesselen. Veľmi sa mi páčia, farba sa drží, materiál sa nekazí, teda sú kvalitné. Uvidíme, ako dlho to vydrží... Ale dúfam, že sa nesklamem.

Zatiaľ teda dávam TS hodnotenie takých 9/10

Len tá cena by mohla byť aj ľudovejšia, nie som zrovna najbohatší človek, aj keď držím sa zásady, že "nie sme tak bohatí, aby sme si mohli kupovať lacné veci" :-)

113 KILLER KILLER | E-mail | Web | 12. května 2008 v 19:20 | Reagovat

Thor Steinar mi newa

114 kajman kajman | 30. května 2008 v 4:10 | Reagovat

Jděte do hajzlu, vy zkurvený fašistický zmrdi!

115 Eddie Eddie | 16. června 2008 v 12:30 | Reagovat

Thor Steinar je nejlepsi znacka!!!

116 tatík Luma tatík Luma | E-mail | 19. června 2008 v 9:38 | Reagovat

Kluci a holky, nehádejte se ! (Můj věk mi dovoluje Vás takto oslovit). Zírám, co vše se dovídám o svých oblíbených "hadrech". Vy, lidičkové zleva, nepanikaříte příliš? Společnost má páky k potírání většiny patologických jevů. Je mi šumák, kdo profituje z peněz za mé kalhoty. TS je jedna oděvní firma. Napadlo Vás, kdo profituje ze zisku nadnárodních korporací? Za tyto peníze se volí hlavy státu. Co když se za ně vedou války? Ty současné, ne minulé! Mnohé z obrovských rozkrytých afér globálního rozsahu poslouží jako důkaz. Jak rozsáhlý je kšeft s fetem? Kdo žije na úkor jiných životů? Já nácky v první řadě nechápu. Ještě víc však například nechápu, proč jsme ještě komunisty provždy nevygumovali z naší politiky. Rány od nich ještě bolí. V době, kdy polovina Čechů běhá ve vietnamském hnoji s kosmodiskem na zádech, vítám každou jinou alternativu.  Osobnost každého člověka je přece jen o něčem jiném než "nosí TS"," nenosí TS". Já nosím. Pocházím z kraje, kde je zaznamenán nejvyšší výskyt rakoviny tlustého střeva v naší zemi. Špatná voda, špatný vzduch. "Antifáci", bojkotujte špatnou vodu a špatný vzduch, vy osli. Kluci a holky, nehádejte se! Čus

117 RONNY RONNY | 30. června 2008 v 22:12 | Reagovat

VY DEBYLOVE VITE HOVNO A SERETE SE VSUDE  CHCIPNETE  VŠICHÍ PLEŠOUNI ZASRANI

118 lonsdale lonsdale | 6. července 2008 v 22:11 | Reagovat

zasrani antifaci nevite co je dobry zdechnite kurvi

119 dada dada | 10. července 2008 v 2:18 | Reagovat

hele chtel bych se Vas pravicaku zeptat na jedu vec. proc kdyz tady propagujte boj proti pristehovalcum atd.( urcite mate pravdu, ze tady delaj vic zla nez dobryho). tak proc se chovate povysene i vuci cechum?

120 Eweline Eweline | 14. července 2008 v 17:28 | Reagovat

Ty woe..Zajímavá diskuze...Sem to četla do půlky, pak toho už bylo moc...Ale TS je sqělá značka a všem doporučuju!!!!! A jinak škoda, že to dopadlo, jak to dopadlo...Celá naše rodina jsou Němci, takže 88!!! HH!

121 fašoun fašoun | 24. srpna 2008 v 14:22 | Reagovat

..s tím článkem souhlasím, ale je nutný dodat, že fašismus nerovná se nacismus, nacismus je německá forma fašismu, která je proti Čechům, ale fašismus je širší pojem..i hodně radikální pravici je možný označit za fašistickou, páč cíl: vysídlení barevných z Evropy není demokratický krok, bohužel se dnes nerozlišuje mezi těmito pojmy a to, že se mladí hlásí k hitlerismu je smutné, ale je to tím, že jiné formy fašismu nebyly rasistické a navíc má lepší symboliku, kdybych nosil triko s fascesu, symbolu fašismu, nikdo by netušil ani co to je...mám rád svůj národ, svoji rasu, ale nemyslím si, že by nordický typ byl o tolik lepší než jiný běloch, věřím, že všichni běloši jsou si rovni..iniciály Hitlera bych nikdy nepoužil, uznávám Francesca Franca, on nevymyslel totalitní stát, byl diktátorem, co šel proti levičákům, ale jeho cílem nebylo napadat jiné Evropské státy, aby je pošpanělštil...navíc, dnes se o tom nemluví a ani nepíše, ale čeští a polští fašisté (ultranacionalisté) v meziválečném období byla sice fašisty, ale ne všichni souhlasili s německou okupací a dokonce někteří byli v odboji...

122 Hohou Hohou | 2. října 2008 v 17:48 | Reagovat

pan autor opomíjí jistá fakta, ať už z neznalosti nebo s předzaujatosti:-)

nacismus a neonacismus mají nesporně rozdílné pohledy na svět. národní socialismus(ns) je ideologie jako každá jiná. Vyvýjí se a mění k podřebám současné generace v důsledku nových objevů a nových myšlenek. Zatímco surová, nevyvinutá forma NS "německý nacimus" bral jiné než německé rasy(správněji národ, protože i tenkrát si uvědomovali, že nordických,čístě geramánských němců je poskrovnu 6%) za podřadné z důvodu nedostatků faktů. tak neonacimus chápe rasovou otázku mnohem důsledněji a vědečteji. Například dnes už víme, že něco jako německá rasa neexistuje!existuje jen indoevropská rase, jež se rozděluje na typy: mideterrionální,alpinský,dinárský, nordický,baltický... všechny tyto typy byly a jsou obsaženy v německém národě a potažmo ve všech národech evropy v různem procentuálním zastoupení. Proto nenonacimsu nerozlišuje, "národní" rasy,ale příslušnost k evropské populaci. tito mladící chápou situaci vesvětě daleko lépe než autor tohoto článku, který se ohání jakýmisi stereotypy a vnucovaným modelem "nordického strašáka", který se na nás valí z medií.Než napíšete nějakou takovou hloupost zkuste se pane LIQUIDATOR pdívat na téma trochu obšírněji:-)

123 261 261 | 7. listopadu 2008 v 14:38 | Reagovat

Hohou neonacisti chtějí zničit ostatní rasy kromě indoevropské nebo jak tomu mám rozumět?To si Tchoř Steiner nekoupím děkuji....je to stejně kopie Abercrombie...

124 Honza Honza | 10. listopadu 2008 v 16:53 | Reagovat

Thor Steinar je nejlepší značka!!!

125 ____ ____ | 18. listopadu 2008 v 13:40 | Reagovat

fuck of thor steinar největší shit

126 mist mist | 21. listopadu 2008 v 16:12 | Reagovat

:-))) Jste téměř všichni banda tupců. Někteří se vydáváte za vlastence a ani pořádně neumíte česky.... Ti, kteří mají slovanský původ a vychvalují A. Hitlera a jeho plán, o kterém zjevně vědí úplné hovno.....bez komentáře. Jinak TS mají oblečení s opravdu nádhernými severskými motivy (miluji black metal, takže je mi severská mytologie poměrně blízká), ale bohužel nemohu souhlasit se spojováním germánské mytol. s neonacismem.........

127 gene gene | 25. listopadu 2008 v 15:45 | Reagovat

T.S.je super nosim ji 3 roky a jestli tim podporuji dobrou vec tim lip!!!

128 Koktejlka Koktejlka | Web | 28. února 2009 v 13:43 | Reagovat

Propánajána!

Copak jste se všichni úplně zbláznili?

Všichni lidé mají právo na život, ať už jsou to blonďáci nebo černovlasí!

Nikomu jste život nedali, tak mu ho ani nemůžete vzít!

Na světě je místo pro všechny.

Mně se pořád nikdo neobtěžoval vysvětlit praktický rozdíl mezi nacismem a fašismem, takže z tohoto hlediska nemůžu soudit.

Ale jedno je jisté - nikdo není víc než ostatní a všichni jsme si rovni v jistém slova smyslu!

Všichni jsme jen lidi - tak se podle toho ksakru chovejte...!

129 morgarath morgarath | 30. srpna 2009 v 18:00 | Reagovat

kdysi sem si TS chtel koupit,kvuli thorovi a severske mytologii,kdo byl steinar sem nevedel.dneska uz vim,ze ze tohle esesacke triko z turecka nosi jen blbci co sponzorujou nacky.a ti co rikaj ze jim je jedno kam dou jejich prachy je mi fakt lito...nebo neonacisty chcete-li. nejsem levicak,afak ani anarchista,nejsem ani ale nacek nebo fasoun.sem black metalista a hrdej na to ze sem cech.zajimam se o slovanstvi a vikingy,o jakekoliv pohanstvi,ale spojovat toto s nacismem je hnus.hlavne ze hitler veril v boha-KRESTANSKEHO a ted tady nosite tricka s thorem a esesakem.curaci,hanba vam! NIC NEŽ NÁROD A ČECHY ČECHŮM! ale s nackama jdete do prdele...

130 Asgard Asgard | 10. září 2009 v 22:26 | Reagovat

TS je nejlepsi...a levucaci at nas nechaji...

131 Asgard Asgard | 10. září 2009 v 22:53 | Reagovat

Ja bych se chtel zeptat tech radoby levicove smislejicich,jestli by chteli mit za sousedy cikany,ukrajince,rusy,belorusu,moldavce,jugoslavce a podobnou chamrat ktera je po nekolik generaci poznamenana chudobou a bolsevikem mit v miste bydliste?Jestli by chteli vychovavat sve deti v takovych podminkach a hruze...jestli by se jim klidne spalo,kdyby jejich zeny byli obtezovany touhle zdegenerovanou pakazi co donedavna bydlela zakopana v zemljankach,prikrita vlnitym plechem a silne posilneni levnou vodkou,ktera se podepisuje na vizazi a IQ tehle pseudorasy?Ja jsem nikdy proti nikomu vetsinou nemel,ale kdyz Vam tihle pristehovalci denne hulakaji pod okny,rozbiji vas majetek a obtezuje rodinu,kdyz 3krat do tydne vztahujete z paneloveho vchodu fetaka z jehlou v ruce kterymu neni vic jak 25 let a moci vam po chodbach atd,nemuzete si vypestovat nic jineho,nez NENAVIST k tehle pseudokulture zvanou pristehovalci.Nkdo by s tehle radoby hrdinu a mravokarcu nesel do baru a restauraci kde se tahle bezvyznamna rasa pohybuje,nikdo inteligentni nechce zit vedle techto zvirat ktery se neumeji chovat a prispusobit systemu.Zkuste si doma urezat radiatory a chtit na socialce novy,lepsi,demolujte si byt a chtejte ho spravit,atd.Na kazdeho teda stejny metr,ne?Ja vim...lepsi je si smotnout speka,nakourit se a kecat neco o rasismu,fasizmu,neonacismu apd.Ja nosim znackuTS,nosim ji rad,hrde a pokud jen malou castkou prispeju na neco lepsiho,tak v tom hodlam pokracovat.Ts je vyborna,vkusna,dobre vypadajici znacka a nikdo ji tady nemuze zakazat.A pokud vas sere,ze vy musite nosit trika od vietnamcu a smrdet v upocenych hadrech..je to vase volba,ale nikoho tady nemoralizujte...vzdyt vy se porad do neceho serete..mi ne..jedeme si to svy..Urvi dred..posilis mir..Thor Steinar forever...

132 Laso Laso | 13. září 2009 v 23:45 | Reagovat

Kurva co to sakra je ? Jakto, že tyhle lidi maj svý fóra? Jakto , že tyhle lidi choděj svobodně mezi náma? Jakto, že lidé , kteří chtějí vládnout světu, rozlišovat lidi na vyšší a nišší rasu a vraždit vůbec nikdo nevidí a nezbaví se jich!?! "Urvi dred posiliš mr" - ty kurvo jedna jak tohle mužeš vubec říct nahlas? Možá to vypadá že sem punkáč ale to vůbec..., ale lidi jako tyhle sráči dokazuící si velikost piňďoura tím , že badna vylepanců zapálí romskej barák , nebo 6 jich zmlátí jednoho pokud nebudou dojednoho zavření enbo jakkoli zklidnění , budu dycky nenávidět!!!

133 Asgard Asgard | 14. září 2009 v 23:02 | Reagovat

Pokud zrovna toho zdegenerovanyho blba nickem-Laso nekdo zmlatil...tak asi zaslouzil...a nikdo se tady nad nikoho nepovysuje ty vyfetlo precitliveli...akorat pisu,ze veskera pakaz kterou jsme si sem nechali pustit je k hovnu jako tvoje myslenka ty vylizance...bez bydlet na ubytovnu mezi tu verbez na 2 mesice a uvidime,jestli budes mit porad tolik soudnosti...idiote.cim min tady bude v republice takovych pseudochlapu a sracu jako ty...tak tim lip...jsi ostuda tehle spolecnosti ...Thor Steinar forever...

134 Veronika Veronika | E-mail | 12. října 2009 v 19:29 | Reagovat

Jo Thor Steinar byla dobrá značka. Mam plný šatník tohoto oblečení. Ale po  hrůzném zjištění, že je odkoupena ARABEM budu nejspíš muset vše přehodnotit.

135 morgarath morgarath | 17. října 2009 v 20:46 | Reagovat

musim prehodnotit svuj pohled na TS.pokud to budete brat takhle,ze prachy z tech hadru pujdou na boj proti te spine cikanske co mam za barakem,tak to klidne,ale nevim jestli ty prachy jdou skutecne na tyhle veci.ziju mezi cigosema uz 12 let,parkrat sem taky dostal po hube,parkrat oni,ale jak chcete zmlatit jednoho cigose?vzdyt si na vas potom zavola vsechny koho zna a dokopou vas tak ze budete tri mesice cucat jidlo brckem.pokud to teda prezijete!!at chcipne tahle cerna chamrad!!a vsichni pristehovalci at tahnou zpatky odkud prisli!!a zidi co sedi ve vlade by meli vyhazet z oken!co takova defenestrace??
pro Asgarda:urvi dred-posilis mir:D jo,to je dobry:D znam par lidi ve skole co maj thor steinar,ale je jich asi pet nebo sest a zbytek sou fetky a cikani.kazdej se tam na ne cumi jak na naky odpad,ale pritom ten odpad sou oni!!
jenze otazka je,ze kdyz ted TS patri turkum,tak kam potom pujdou ty penize??

136 Asgard Asgard | 1. listopadu 2009 v 0:59 | Reagovat

Zdravim Morgarath..Kam pujdou penize?No..logicky te pakazi spinave...to je jasny,ale neehazme flintu do zita,vsak neco vymyslime.Dulezite je,abysme zustali verni ceskemu narodu a snazili se udelat maximum,aby se tady ta pristehovalecka pakaz nerozrustala,neokradala nas...vzdyt oni pomalu a jiste zkupuji nase domy,zacinaji nas nektere zamestnavat,vytlacuji pomalu nasi kulturu a nachteji se prizpusobit systemu...to je dostatecny duvod byt nasrany a reagovat na kecy zakomplexovanych levicaku...oni si nechcou priznat,ze se to tyka i jejich budoucich deti?Ja osobne nechci,aby moje deti vyrustali s muslimama,zidakama,rusama a ukrajincema...proc taky..ja nemam tihle lidi rad..takze TS forever...

137 Asgard Asgard | 14. listopadu 2009 v 2:41 | Reagovat

Vidim,ze se nam to tady solidne rozjelo...TS...forever...88

138 Rau Rau | E-mail | 24. listopadu 2009 v 12:23 | Reagovat

Články tohoto typu jsou opravdu dosti směšné a jasně ukazují na omezenost lidské duše.

Jsem obyčejný člověk, neřadící se k jakékoliv skupině. Nevidím totiž důvod proč bych měla někoho poslouchat a dokonce se řídit jeho zákony.

Schovávat se za nějaké skupiny a symboly (mám na mysli všechny, ne jen neonacisty), jen proto, že ve skutečnosti se v nitru bojím převzít odpovědnost za vlastní život a doufám tak, že skupina to udělá za mě, neb to mám na koho svést, je největší srabárna na světě!

Mimochodem....velice typické pro země po dlouhodobé vládě teroru. Odpovědnost za vlastní činy a vůle rozumu se tenkrát trestala. Ale co teď, když je svoboda?

Svodobnou vůli a rozum nám nedával bůh nadarmo. Beru si ponaučení z minulosti, vybírám tu nejmoudřejší cestu a po ní se snažím kráčet. Sám za sebe, s plnou odpovědností za své jednání.

To  o čem se tu mluví je věc rozsáhlé diskuze, která by vystačila jen dvěma lidem na více než rok a to by ještě nestihli probrat všechny aspekty toho, co se dnes tak rádo zastřešuje pod slovo "neonacismus" atp.

A teď stručně a konkrétně:
Co se týče oblečení....kupuji a nosím to, co se mi líbí. Bez ohledu na to, zda si nějaký hlupák usmyslel, že zrovna v tohle bude chodit a bude to propagovat. To bychom zachvíli chodili nahý, protože každá "skupina" si vždycky vybere nějakou značku.

Hihihi, by mě docela zajímalo jak to vzniká...... Si to představte, třeba....Jde chlap a na sobě má jen omotaný břečťan. Potká kamaráda a ten se ptá "Vole, co to máš na sobě?" Odpoví: "Ále, už mě nějak nasrali všechny ty hadry, tak mám břečťan. Přijde mi originální." A kámoš na to: "No jo, originální, máš pravdu, vždyť to nikdo nemá a tak se určitě poznáme. A hned to začne nosit taky a spustí se řetězová reakce.
JJ, to mě připomnělo Cimrmana.....debil, blbeček, debil, blbeček, á pozor změna dva blbečci vedle sebe.

Vypadá to dost trapně co?
Ale v podstatě je to přesně tak.

Naprosto nezáleží na tom, co máme na sobě, ale co máme v sobě!

Dějiny netvoří trička a kalhoty, ale lidské nitro.

Proto se snažte, aby se tu lidem žilo dobře, děti si měli kde hrát, a národ získal zpět svou ztracenou hrdost, čest a vážnost.

Silný stát se buduje rozumem, moudrostí a činy. Né značkami oblečení.

139 Asgard Asgard | 10. prosince 2009 v 2:12 | Reagovat

To byla velmi zajimava myslenka...kapanek souhlasim,jen trvam na tom,ze pokud tady ta spina musi bydlet a sdilet stejnou ctvrt jako ja,tak at se prizpusobi systemu a zakonum,jinak at tahne,ponevadz Evropa se otevrela a uz je pozde veskerou tu pakaz deportovat do tech odpornych zemi odkud pritahla,jinak dobry,vkusny,na zamysleni,jen trvam na tom,ze nechci zbytecne bez emoci a zasti nechat sve deti vyrustat mezi zdegenerovanou socialni spodinou z vychodu jen tak zadarmo....jinak originalni...zajimave,urcite si s toho clovek neco veme,ale nehodlam tolerovat spinu co m zneprijemnuje zivot sym pusobenim na teto planete....a o hadry nejde...jde o myslenku...podporenou treba tim cim mam na sobe...Doby...ok...beru..ale i tak..Thor....forever...

140 ANTIFA ANTIFA | 3. srpna 2010 v 16:34 | Reagovat

:D:D:D:D TCHOR STEJNAR? moje babicka ma lepsi styl...

141 ///// ///// | 29. srpna 2010 v 15:43 | Reagovat

2ANTIFA [140]: - Joo jooo babicka asi preferuje eighty-eight, ze pozdravuju!

142 Anti-nazi Anti-nazi | 8. ledna 2011 v 16:03 | Reagovat

Absolutní dement, blázen a totální vylízanej mozek stále nemá na někoho, kdo uznává fašismus. Všichni náckové si serou do huby, jak jen to jde.
Nácek = další druh postižení.
Mít takovýho syna, tak se ho vzdám.

143 161 161 | 8. ledna 2011 v 16:05 | Reagovat

Napis THOR STEINAR v Runách je absolutně blbě :D Vy seveřani! :D :D :D :D :D :D
Je to zábava sledovat ty fašounky :D Třeba když zkopírují logo Foot Not Bombs ::D::D:D" rel="nofollow">D:D:D::D:D Konec

144 seo-webdesign seo-webdesign | E-mail | Web | 16. dubna 2011 v 10:05 | Reagovat

Optimální ideologie lež neobsahuje, jakmile je v ideologii lež, tak tato ideologie není optimální, protože optimálně nefunguje.
Přírodní ideologie lež neobsahuje, a proto optimálně funguje, člověk vytvořil nekonečné množství ideologických programů, pomocí kterých se on snažil na druhých parazitovat a každý ideologický program se zakrátko zhroutil díky tomu, že on na druhých pomocí lží parazitoval.
Jediným ideálnem kterému lidi věří, jsou reálné jistoty, které jim ideologie zajistí, pokud ideologie jenom jistoty slibuje a nerealizuje tak v ní lež je.
Duševní hlad nutí lidi ke lži, protože hladovíme po tom, co milujeme a potřebujeme, lež je duševní past do které se snažíme ulovit kořist čím kvalitnější je lež tím více kořisti do této pasti i ulovíme to je logické.
Lež není ale lidský vynález, ona zde byla už v době, kdy člověk zde evolučně zatím nebyl, lež využívají jak rostliny, tak i zvířata ale člověk se stal tvorem, který díky svojí veliké inteligenci učinil lež pevným bodem, kolem kterého se lidská kultura točí.
Lež je pro politika duševní drogou, a pokud on nedokáže voličům lhát má z toho deprese, tak jako je ve sportu tvrdá konkurence tak je i v politice tvrdá konkurence v politickém lhaní a jenom ti nejlepší lháři zde získají moc nad naivními lidmi.
Adolf Hitler byl největší politický lhář, kterému se povedlo díky lžím se zde stát diktátorem a tak politici pečlivě studují to, v čem bylo tajemství toho, že mu lid tolik věřil a snaží se jej napodobit, aby získali velikou moc nad lidmi.
Adolf Hitler byl náboženský fanatik a v tom byla jeho síla, on znal dobře to, jak lid myslí a co miluje, protože měl mnoho životních zkušeností a dokázal svoje zkušenosti ideologicky správně využít díky svému slepému fanatismu, kdy věřil v to, že změní správně svět.

145 100% Slovan 100% Slovan | 17. května 2011 v 0:33 | Reagovat

Taky nesnášim Němce a Germány i tuhle značku a Fašismus, normální člověk Slovanského původu pokud to má v hlavě v pořádku si vybere místo značky Thor Steinar něco se Slovanským motivem Kolovrat, svarga popřípadě pokud je křesťan tak kříž. Nemusim cigány ani araby a sem hrdej na svůj Slovanskej původ, kterej bych neměnil. Moje heslo" Vykopali sme němce vykopem i tu sebranku z afriky a dálného východu!!! A značku na to nepotřebuji, spíš potřebuju AK 74 sekeru, meč a další

146 El Sokol El Sokol | 24. dubna 2013 v 20:18 | Reagovat

A budem bodat kudlou do dětí a do těhotnejch žen a zase do dětí!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama