Pracovní objekty

12. května 2007 v 16:42 | Kells |  TS2 - Novinky
Již na několika screenshotech se mohlo zdát, že v druhém díle budete moci doprovázet vaše Simy do práce či školy. To sice zatím nikdo nepotvrdil, ale jisté náznaky se tu objevují. Maxis uveřejnil informace o pracovních objektech:

"Pošlete vaše Simy do práce! The Sims 2 obsahuje daleko více cest k prozkoumávání kariér, budete mít více příležitostí vašich Simů k jejich oběvování. Jakmile váš Sim pokročí v jeho pomyslném pracovním žebříčku, bude přicházet v odlišném oblečení odvíjející se podle jeho pracovního umístění. Jestliže bude nejvýše, bude mít nejen nový styl, ale také se mu odemknou nové kariérové objekty. Používáním těchto cool objektů pomůže k budování jeho lepších vědomostí, nebo trénování jiných simů.".


Zda budete moci Simy doprovázet do jejich zaměstnání, nebo jim domů pořizovat vybavení na kterém by zdokonalovali své "pracovní" dovednosti není úplně jasné stejně jako plno otazníků vysících kolem otázky práce v Sims 2. Nezapomeňte si prohlédnout dva nové screenshoty právě s pracovní tématikou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hugo hugo | E-mail | 16. května 2007 v 16:45 | Reagovat

událost stejně popisovaná pouze s tím,že jsem na soukromém dvoře bytového domu nemohl dobrzdit a na mém parkovacím místě pod mým oknem stal arogantní soused.škoda byla snad jem asi  do 200 Kč.Byl mi sebrán řidičský průkaz a vydán až na žádost známého a to za láhev finské vodky. za tři měsíce.Vedoucí dopr.inspektorátu tuto lumpárnu potvrdil svým podpisem.Později byl za braní úplatků přeřazen k vedeení městské policie.Co více musel jsem zaplatit 1500Kč a spis se semnou táhne až do dnešních dnů na odboru dopravy přesto ,že je to záležitost stará z roku 1993.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama