Květen 2007

První recenze! (z roku 2004)

30. května 2007 v 17:10 | Kells |  TS2 - Novinky
Nové číslo (117) herního časopisu Level se blýskne první českou recenzí na The Sims 2. Kromě detailní recenze nabídne také na své DVD příloze také video-rozhovor s producentem The Sims 2 Johnathanem Knightem z Maxisu, pořízený během nedávné pražské tiskovky. Uvnitř mimo jiné najdete několikastránkovou recenzi a také rozhovor s Leošem Marešem. Level 117 očekávejte jak v 3 CDa DVD verzi s odlišnými obálkami 3. září. Později bude k dispozici také levnější mini verze bez příloh. V souvislosti s recenzemi je vhodné zmínit první webovou anglickou recenzi na Gamesradar s hodnocením 8/10.

Pracovní objekty

12. května 2007 v 16:42 | Kells |  TS2 - Novinky
Již na několika screenshotech se mohlo zdát, že v druhém díle budete moci doprovázet vaše Simy do práce či školy. To sice zatím nikdo nepotvrdil, ale jisté náznaky se tu objevují. Maxis uveřejnil informace o pracovních objektech:

"Pošlete vaše Simy do práce! The Sims 2 obsahuje daleko více cest k prozkoumávání kariér, budete mít více příležitostí vašich Simů k jejich oběvování. Jakmile váš Sim pokročí v jeho pomyslném pracovním žebříčku, bude přicházet v odlišném oblečení odvíjející se podle jeho pracovního umístění. Jestliže bude nejvýše, bude mít nejen nový styl, ale také se mu odemknou nové kariérové objekty. Používáním těchto cool objektů pomůže k budování jeho lepších vědomostí, nebo trénování jiných simů.".


Zda budete moci Simy doprovázet do jejich zaměstnání, nebo jim domů pořizovat vybavení na kterém by zdokonalovali své "pracovní" dovednosti není úplně jasné stejně jako plno otazníků vysících kolem otázky práce v Sims 2. Nezapomeňte si prohlédnout dva nové screenshoty právě s pracovní tématikou.

The sims 2 :)

1. května 2007 v 16:12 | Kells |  TS2 - Novinky

Pokračování nejprodávanější PC hry všech dob!

Ve hře The Sims 2 řídíte své Simy po celý jejich život a mísíte jejich geny z jedné generace do druhé. Určujete svým Simům jejich životní cíle; popularitu, bohatství, rodinu, romanci nebo vědomosti. Poskytněte jim dlouhou, úspěšnou existenci nebo zanechte jejich život v troskách. Zaveďte je do extrémů, od zatčení po spatření ducha, od manželství s mimozemšťanem až po napsání skvělé knihy. Vypusťte svou kreativitu s novým Create-A-Sim, novými stavitelskými možnostmi a s novou herní kamerou. Připravte se smíchat jejich geny, naplnit jejich sny a zavést je do extrémů. Co chcete udělat se životem svých Simů?Smíchejte geny

Vaši Simové mají DNA a dědí fyzické a osobní vlastnosti. Proveďte své Simy nekonečným počtem generací, jak budete vyvíjet jejich rodokmen.Naplňte sny

Vaši Simové mají nyní životní náplň. Budou se snažit o život plný popularity, bohatství, rodiny, vědomostí nebo romance? Je to jen na vás, rozhodnout, zada budou milencem nebo ztracencem, králem nebo chuďasem, bláznem nebo géniem a mnoha dalšími volbami. Dejte jim co chtějí a oni povedou dlouhou, úspěšnou existenci; naplňte jejich obavy a riskujete, že zničíte jejich životy. Vše je ve vašich rukou.

Zažeňte je do extrémů

Budou vaši Simové zanecháni před oltářem s potřebou okamžité terapie, nebo zdědí bohatství a budou odporně bohatí? Buďte svědky okamžiků, které činí život každého Sima nezapomenutelným.

Neomezená kreativita

Vytvořnte si unikátní Simy s novým programem Create-A-Sim, nabitým rozsáhlým výběrem rysů obličeje, účesů a oblečení. Postavte si vysněné domovy a navrhněte sousedství s novými budovami, designem a vybavte vše nábytkem.

Revoluční tvorba filmů

Vytvořte si své vlastní Sim-filmy s novou možností tvorby filmů. Vytvořte obsazení, navrhněte plac, ovládejte kameru a zachyťte svůj vlastní scénář v pohybu. Přibližte obraz, abyste zachytili všechny detaily, jak se bude odvíjet váš simoidní sitcom.