Březen 2007

The Sims 1 On Holiday

28. března 2007 v 1:14 | Kells |  TS1 - Dodatky
The sims 1 On Holiday..vezměte své simíky na dovolenou
Info:
Vezměte vaše Simy tam kde ještě nebyli - na rodinnou dovolenou. Ať už těžce pracovali nebo pařili, rozhodně si zaslouží odpočinek. Ostrov dovolených je plný různých prostředí - slunečná pláž, zasněžené hory i lesní tábor. Můžete jít na kolotoč nebo na sjezdovku, postavit sněhuláka nebo hrad z písku a přívézt si domů spoustu suvenýrů. Tak na co čekáte? Vemte svoji rodinu na životní dovolenou ve stylu Simů.
Obrázky:The Sims 1 Makin Magic

7. března 2007 v 17:07 | Kells |  TS1 - Dodatky
The sims 1 Makin Magic .. Naučte se kouzlit!
Info:
Pozor! Využijte nadpřirozených sil a kouzlete hravými nebo škodolibými úmysly. S novými magickými schopnostmi dostanete ještě více jak 175 nových předmětů nové karnevalové prostředí a nové postavy. Tento datadisk je největší ze všech a přináší i další novinky. Pomocí kouzel můžete oslnit své přátele a milé, naštvat otravné sousedy a nebo si přikouzlit lásku oblíbeného sima. Ale pokud si nedáte pozor kouzlení se může obrátit proti vám.
Obrázky:The Sims 1 Hot Date

7. března 2007 v 0:03 | Kells |  TS1 - Dodatky
The sims 1 Hot Date.. Jděte na rande
Info:
Hráči mohou poslat na rande své vlastní Simy nebo zkusit štěstí se seznamkou obsaženou ve hře. Domluvte si schůzku v centru města na vzrušujících a romantických místech, které si hráč může vyvořit. Je možné vše, od večeře při svíčkách, skleničky u baru až po rande v parku. Jakmile váš Sim potká ten pravý protějšek, začíná teprve ta správná konverzace. Simové mohou nyní flirtovat a koketovat v novém Simovském světě o nových a různorodých zájmech. To že je Sim zábavný a zařídí fascinující schůzku ho přiblíží k polibku na dobrou noc a možná ještě něčemu víc!
Obrázky:The Sims 1 House Party

6. března 2007 v 22:44 | Kells |  TS1 - Dodatky
The sims 1 House Party..uspořádejte pořádnou párty!
Info:
Datadisk obsahuje 3 nové architektonické styly a tucty nových předmětů. Postavte si taneční parket pro Simáky a sledujte jak udržují rytmus, který jim pouští DJ. Najměte číšníky, kteří budou udržovat punčovou mísu a stůl s občerstvením plné. Kupte mechanického býka a pozorujte jak Simácí jezdí a padají. Nebo uspořádejte kostýmní bál s výběrem úchvatných nových šatů. Roztančí vaše párty Simáky nebo to bude totální propadák? Považujte to za oficiální pozvánku na House Party.
Obrázky: